Články na téma: Jan Cafourek

 • Ondřej Lieser
  26

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!

 • Filip Mrůzek
  27

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek vybojoval na Challenge Tour dělené 14. místo

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek dosáhl na sérii Challenge Tour svého nejlepšího výsledku v kariéře. Na turnaji Open de Portugal skončil na děleném 14. místě a o jednu příčku vylepšil svůj výkon z Itálie z předloňské sezóny. Bere za to i body do světového žebříčku.

 • Filip Mrůzek
  28

  Zprávy

  Mrůzek je na Challenge Tour v TOP 20, těsně za špičkou!

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má na Challenge Tour v portugalském Portimau blízko ke špičkovému umístění. Ve třetím kole obešel hřiště Morgado Golf & Country Clubu v paru a před finálovou rundou mu patří dělené 19. místo. Na čelo leaderboadru ztrácí jen čtyři rány.

 • Jan Cafourek
  29

  Bleskovky

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.

 • Stanislav Matuš
  30

  Zprávy

  Zlomí to? Na Challenge Tour hrají Mrůzek, Matuš a Cafourek

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kdo jiný, než oni. Český golf budou v tomto týdnu reprezentovat na Challenge Tour poprvé v této sezoně aktuálně tři nejlepší čeští profíci. Úkol před nimi stojí jediný - pokusit se prolomit letošní dosavadní české trápení a zaznamenat první cut na druhé evropské lize.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení