Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  26

  Bleskovky

  Zpátky za stolem. Cafourek Šanovu k vítězství nepomohl

  27. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Ne každý to ví, ale Jan Cafourek není pouze skvělý golfista, ale také velmi dobrý hráč ping pongu. O uplynulém víkendu se pak rozhodl zavzpomínat na dobu minulou a v barvách Šanova vyrazil do utkání 3. ligy proti Strakonicím. Na vítězství to ale nestačilo.

 • Jan Cafourek
  27

  Zprávy

  Cafourek vyhrál na Zbraslavi, Šebrle senzačně čtvrtý

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Závěrečný letošní domácí profi turnaj ovládl na pražské Zbraslavi Jan Cafourek. Na Prague Golf Masters, jednodenním Pro-Amu, porazil až v play-off svého parťáka z týmu Relmostu Filipa Mrůzka, když oba zahráli za parádních 66 ran (-6). Dělený čtvrtý skončil Roman Šebrle.

 • Jan Cafourek
  28

  Zprávy

  Cafourek si kartu pohlídal, Suk pro ni došel eaglem

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Z kvalifikační školy Pro Golf Tour se početná česká výprava vrací s dvěma plnými kartami na příští sezonu. Získali je Jan Cafourek s Cyrilem Sukem, jen těsně pak unikla Michalu Pospíšilovi. I ten ale získal kategorii, díky které si zahraje většinu turnajů.

 • Cyril Suk
  29

  Zprávy

  Suk začal skvěle, pak chyboval. Cafourek je čtvrtý

  12. října 2017 – GolfExtra.cz

  Kvalifikační škola Pro Golf Tour má za sebou první ze dvou kol a velmi dobře ji má rozehranou Jan Cafourek. Ještě lépe na tom mohl být Cyril Suk, ten ale nezvládl svou druhou devítku a v pátek bude tvrdě bojovat o plnou kartu. Ze hry ale nejsou ani další Češi.

 • Jan Cafourek
  30

  Zprávy

  Cafourek vyhrál předturnaj q-school Pro Golf Tour

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím jde pouze o první krok, ale je to krok pozitivní a úspěšný. Jan Cafourek ovládl druhý předturnaj kvalifikační školy Pro Golf Tour pro příští sezonu a do hlavního turnaje jde jako jeden z favoritů na zisk plné karty. Společně s ním postoupili další 4 Češi a Slovák Ján Friesz.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení