Články na téma: Jan Cafourek

 • Stanislav Matuš
  26

  Zprávy

  Češi se na Challenge Tour trápí. Matuš +5, Cafourek +8

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Českým hráčům se zatím v nové sezoně Challenge Tour vůbec nedaří. Ještě stále čekají na první cut a jak to tak vypadá, budou čekat i po tomto týdnu. Stanislav Matuš i Jan Cafourek totiž vstoupili do Challenge de Espaňa hrůzostrašně. Nezahráli ani jedno birdie.

 • Stanislav Matuš
  27

  Bleskovky

  Challenge Tour pokračuje ve Španělsku, i se dvěma Čechy

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté stále čekají na svůj první letošní cut na Challenge Tour. Třetí příležitost dostane v tomto týdnu na Challenge de Espaňa Stanislav Matuš, druhý turnaj v sezoně čeká na Jana Cafourka.

 • Filip Mrůzek
  28

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  29

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.

 • Jan Cafourek
  30

  Zprávy

  Cafourek útočil na Pro Golf Tour na vedení, závěr mu nevyšel

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Fantasticky rozehrané 1. kolo turnaje Open Tazegzout 2018 měl český golfový profesionál Jan Cafourek. Po deseti jamkách byl už pět ran pod parem hřiště, což by po stačilo na vedení. Jenže Cafourek dohrál za -1 a společně s Filipem Mrůzkem je až na děleném 21. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení