Články na téma: Jan Cafourek

 • Stanislav Matuš
  31

  Bleskovky

  Finále Challenge Tour bez Čechů. Matuš dal aspoň par

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ani tento týden nezměnil nic na tom, že čeští hráči na letošní Challenge Tour mají zatím brány finálových kol zavřené. Stanislav Matuš i Jan Cafourek je na hřišti Izki Golf ve Španělsku, kde se hrál čtvrtý podnik sezóny, neprolomili.

 • Stanislav Matuš
  32

  Zprávy

  Češi se na Challenge Tour trápí. Matuš +5, Cafourek +8

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Českým hráčům se zatím v nové sezoně Challenge Tour vůbec nedaří. Ještě stále čekají na první cut a jak to tak vypadá, budou čekat i po tomto týdnu. Stanislav Matuš i Jan Cafourek totiž vstoupili do Challenge de Espaňa hrůzostrašně. Nezahráli ani jedno birdie.

 • Stanislav Matuš
  33

  Bleskovky

  Challenge Tour pokračuje ve Španělsku, i se dvěma Čechy

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté stále čekají na svůj první letošní cut na Challenge Tour. Třetí příležitost dostane v tomto týdnu na Challenge de Espaňa Stanislav Matuš, druhý turnaj v sezoně čeká na Jana Cafourka.

 • Filip Mrůzek
  34

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  35

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení