Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  31

  Zprávy

  Cafourek má první body, z Čechů je výš jen Matuš

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Díky dělenému třetímu místu, které v rámci Pro Golf Tour uhrál Jan Cafourek na Open Casa Green Golf v Maroku, získal hráč Relmostu své první kariérní body do světového žebříčku. Momentálně je mezi českými profesionály na druhém místě, když mu patří 1443. místo.

 • Jan Cafourek
  32

  Zprávy

  Stabilitou jsem potěšený. Letos by to mohlo šlapat

  11. února 2018 – Petr Vlček

  Jan Cafourek má za sebou vydařený marocký vstup do sezóny. V sedmi dnech stihl odehrát dva turnaje série Pro Golf Tour, celkem šest soutěžních kol. Po 28. místě na Open Prestigia se blýskl parádním třetím místem na Open Casa Green Golf.

 • Jan Cafourek
  33

  Zprávy

  Skvělý Cafourek! V Maroku skončil dělený třetí

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek dosáhl na Pro Golf Tour v marocké Casablance skvělého výsledku. Finálovým kolem za 68 ran se nejen udržel v TOP 10, ale posunul se na celkové dělené třetí místo. Na vítěze ztratil jen dvě rány.

 • Jan Cafourek
  34

  Zprávy

  Cafourek se posunul do TOP 10, cut dali 4 Češi

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Po druhém kole má turnaj Open Casa Green Golf 2018 ze série Pro Golf Tour nejlépe z českých hráčů rozehraný Jan Cafourek. Ten se i druhý den dostal tři rány pod par hřiště a se skóre -6 je dělený osmý. Cut dali ještě Martin Příhoda, Cyril Suk a Stanislav Matuš.

 • Martin Příhoda
  35

  Zprávy

  Příhoda je v TOP 10, dobře začali i Suk a Cafourek

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Také na čtvrtém letošním turnaji Pro Golf Tour mohou pomýšlet čeští golfisté na skvělé umístění. Po prvním kole Open Casa Green Golf 2018 je na děleném osmém místě Martin Příhoda, Cyril Suk s Janem Cafourkem jsou jen jednu ránu za TOP 10. Ostatní už ale ztrácejí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení