Články na téma: Jan Cafourek

 • Cyril Suk
  31

  Bleskovky

  Do q-school Pro Golf Tour jde zkusit štěstí 7 Čechů

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  Hned sedm českých golfistů se jde poprat o karty na Pro Golf Tour pro příští sezonu. Jejich motivaci zvyšuje fakt, že z Pro Golf Tour se letos jako druhý Čech v historii probojoval na Challenge Tour Stanislav Matuš, který skončil šestý v celkovém pořadí Order of Merit.

 • Cafourek včela
  32

  Bleskovky

  Hell Boye Cafourka bodla včela a nedal cut, Valášek ano

  29. září 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěl se s letošní Challenge Tour rozloučit minimálně cutem, příroda ale chtěla jinak. Jana Cafourka před 2. kolem Challenge de Espaňa bodla na chippingu včela a s nateklou rukou nezahrál podle svých představ. To Slovák Peter Valášek ano a dal svůj letošní druhý cut!

 • Jan Cafourek
  33

  Bleskovky

  Cafourek zahrál pod par, na Challenge Tour ho čeká boj o cut

  28. září 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj, pokud neskončí v TOP 10, hrají v tomto týdnu čeští hráči na Challenge Tour. Jan Cafourek je po prvním kole se skóre -1 na přelomu šesté a sedmé desítky, Daniel Suchan pak s jedenácti ranami nad par beznadějně poslední.

 • Filip Mrůzek
  34

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek došel v paru a na q-school je pátý

  14. září 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí týden v řadě se musí Filip Mrůzek vypořádávat na turnaji s těžkými deštivými podmínkami, tentokrát to ale zatím na akci první fáze q-school v německém Fleesensee zvládá na výbornou. Po druhém kole, které dohrával ve čtvrtek ráno, je dělený pátý.

 • Filip Mrůzek
  35

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení