Články na téma: Ján Friesz

 • Daniel Suchan
  6

  Bleskovky

  Friesz dal první eso. Se Suchanem se těší na Swiss Challenge

  31. května 2017 – GolfExtra.cz

  Po české zastávce na Kunětické Hoře pokračuje od čtvrtka Challenge Tour dalším podnikem ve Švýcarsku. A je logické, že startovní pole bude, co se počtu českých hráčů týče, výrazně chudší. Ze třinácti se zredukovalo na jednoho.

 • Jan Cafourek
  7

  Bleskovky

  Cafourek, Příhoda ani Friesz nedali ve Španělsku cut

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  Nepovedený turnaj ve Španělsku za sebou mají Jan Cafourek, Martin Příhoda a Ján Friesz. Na úvodní akci nové sezony Gambito Tour ani jeden z nich neprošel cutem, když ani jednou nepokořili par hřiště.

 • Ján Friesz
  8

  Bleskovky

  Frieszovi došly síly, s Geckem se rozloučil 20. místem

  7. března 2017 – GolfExtra.cz

  Zdravotní problémy si u Jána Friesze vybraly v posledním kole sezony Gecko Tour svou daň. V úvodním kole se ještě slovenský profík popasoval s bolestmi břicha skvěle a došel ránu pod par, ve druhém už ale nemohl. Kvůli pokažené první devítce skončil dělený dvacátý.

 • Ján Friesz
  9

  Bleskovky

  Sedmkrát chtěl vzdát, přesto zahrál Friesz na Gecku pod par

  6. března 2017 – GolfExtra.cz

  V pondělí si Ján Friesz prošel na Gecko Tour peklem. A to i přesto, že šel v jednom flightu se španělskou kráskou Neomí Jiménez. Úvodní kolo závěrečného turnaje této sezony zimní přípravné série totiž protrpěl v bolestech, kvůli kterým chtěl sedmkrát z turnaje odstoupit. Neučinil tak a je to dobře, dohrál za -1 a je dělený osmý.

 • Ján Friesz
  10

  Bleskovky

  Golf nemá logiku! Friesz zahrál devítku o 17 ran lépe

  28. února 2017 – GolfExtra.cz

  Některé věci asi jednoduše nejdou pochopit a tohle je jedna z nich. Zatímco v pondělí se Ján Friesz na druhé devítce hřiště v Calanova Golf Clubu doslova trápil a byl na ručník, v úterý na ní exceloval. A to i přesto, že do druhého kola vstoupil špatně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení