Články na téma: Ján Friesz

 • Ján Friesz
  11

  Bleskovky

  Sedmkrát chtěl vzdát, přesto zahrál Friesz na Gecku pod par

  6. března 2017 – GolfExtra.cz

  V pondělí si Ján Friesz prošel na Gecko Tour peklem. A to i přesto, že šel v jednom flightu se španělskou kráskou Neomí Jiménez. Úvodní kolo závěrečného turnaje této sezony zimní přípravné série totiž protrpěl v bolestech, kvůli kterým chtěl sedmkrát z turnaje odstoupit. Neučinil tak a je to dobře, dohrál za -1 a je dělený osmý.

 • Ján Friesz
  12

  Bleskovky

  Golf nemá logiku! Friesz zahrál devítku o 17 ran lépe

  28. února 2017 – GolfExtra.cz

  Některé věci asi jednoduše nejdou pochopit a tohle je jedna z nich. Zatímco v pondělí se Ján Friesz na druhé devítce hřiště v Calanova Golf Clubu doslova trápil a byl na ručník, v úterý na ní exceloval. A to i přesto, že do druhého kola vstoupil špatně.

 • Ján Friesz
  13

  Bleskovky

  Jako den a noc! Friesz začal eaglem, pak přišel kolaps

  27. února 2017 – GolfExtra.cz

  Předposlední turnaj v této sezoně Gecko Tour rozehrál slovenský profesionál Ján Friesz dobře, ale v prvním kole nevydržel s dechem. Druhá devítka totiž byla hrůzostrašná.

 • Julie Aime
  14

  Bleskovky

  Frieszovi uteklo TOP 10 o dvě rány, opět vyhrála žena

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Měl to rozehrané skvěle, mohl pomýšlet minimálně na bednu, možná i na vítězství. Jenže pak Jánu Frieszovi během druhého kola dalšího turnaje Gecko Tour lehce došel dech, a nakonec se musel rozloučit i s elitní desítkou. Už podruhé letos se pak radovala z vítězství žena.

 • Ján Friesz
  15

  Bleskovky

  Friesz oslavil narozeniny, po 1. kole je na Gecku dělený osmý

  23. února 2017 – GolfExtra.cz

  Na šesté umístění v TOP 10 v aktuální sezoně Gecko Tour útočí po prvním kole turnaje v The Westin La Quinta Golf Resortu slovenský profesionál Ján Friesz. Úvodní osmnáctku došel v paru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení