Články na téma: Ján Friesz

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Mrůzek zvládl těžší hřiště a je šestý, Friesze potopil dabláč

  20. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nikdy se nevzdávej platí v životě a ve sportu dvojnásob. Filip Mrůzek se toho možná držel ve druhém kole druhého turnaje zimní série Ecco Tour, které se pro něho nevyvíjelo podle představ. Pak ale zahrál tři birdie a před finálovým kolem je ve hře o celkové vítězství.

 • Filip Mrůzek
  17

  Bleskovky

  Mrůzek na Ecco Tour prošel o ránu cutem, Frieszovi chyběla

  15. února 2017 – GolfExtra.cz

  Turnaj na hraně prožili Filip Mrůzek a Ján Friesz. Zatímco český profesionál ale nakonec skončil nad hranou a na turnaji Ecco Tour Winter Series prošel o ránu cutem, slovenský profík to štěstí neměl a právě jedna rána mu do finálového kola chyběla.

 • Ján Friesz
  18

  Bleskovky

  Friesz začal na Ecco Tour za -1, Mrůzek došel v paru

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ve Španělsku se v tomto a příštím týdnu hrají dva lukrativní turnaje dánské Ecco Tour, které neunikly ani hledáčku českých a slovenských hráčů. Do toho prvního v resortu PGA Catalunya vstoupil nejlépe Slovák Ján Friesz, který zahrál za -1. Filip Mrůzek byl jen o ránu horší.

 • Ján Friesz
  19

  Bleskovky

  Do třetice všeho dobrého? Ne! Friesz na Gecku polevil

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí slabší turnaj v řadě na Gecko Tour za sebou má slovenský profesionál Ján Friesz. Tentokrát mu nelétaly rány tam kam chtěl v resortu The Westin La Quinta Golf a po dvou kolech skončil se skóre +9 na samostatném 35. místě.

 • Ondřej Lieser
  20

  Bleskovky

  Lieser skončil třetí v Al Ainu, Friesz na Gecku nezačal nejlépe

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ve Spojených arabských emirátech se v tomto týdnu nehraje pouze turnaj European Tour. Od pondělí do čtvrteka se v Al Ainu uskutečnil další ročník akce Mercedes-Benz International Pro-Am a čeští hráči si na ní nevedli vůbec špatně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení