26

Bleskovky

Tentokrát bez fanfár, Friesz i Valášek hrají na Gecku nad par

16. ledna 2017 – GolfExtra.cz

V aktuální sezoně Gecko Tour řádí slovenští profesionálové jako Černá ruka, aktuální turnaj na hřišti Atalaya jim ale nevychází. Po prvním kole je Peter Valášek na skóre +5, Jan Friesz dokonce na dvojnásobném počtu ran nad par. Z Čechů tentokrát nikdo nehraje.

• Ján Friesz
    27

Bleskovky

Rozjetý Friesz znovu skončil v TOP 10, potvrdil skvělou formu

16. prosince 2016 – GolfExtra.cz

Slovenský profesionál Ján Friesz zakončil Gecko Tour dalším umístěním v TOP 10. V Torrequebrada Golf Clubu skončil dělený šestý a ve Španělsku jen potvrdil skvělou formu z druhé poloviny roku.

28

Bleskovky

Friesz jede! Znovu zahrál pod par a útočí na další TOP 10

15. prosince 2016 – GolfExtra.cz

Do posledního turnaje v roce 2016 vstoupil slovenský profesionál Ján Friesz tak, jak je u něho v posledních týdnech zvykem - parádně. Po prvním kole v Torrequebrada Golf Clubu je se skóre -1 dělený šestý.

29

Bleskovky

Friesz má další TOP 10! Na Gecku skončil dělený osmý

13. prosince 2016 – GolfExtra.cz

V povedených výkonech během zimní přípravy ve Španělsku pokračuje slovenský profesionál Ján Friesz. Ten si na letošní Gecko Tour připsal už třetí TOP 10, když v Lauro Golf Clubu obsadil dělenou osmou příčku. A měl to rozehrané na ještě lepší umístění.

30

Bleskovky

Friesz opět začal na Gecku skvěle, v závěru ale ztrácel

12. prosince 2016 – GolfExtra.cz

Senzační vstup do dalšího turnaje zimní Gecko Tour prožil v pondělí slovenský profesionál Ján Friesz. Ten byl v Lauro Golf Clubu po jedenácti jamkách už čtyři rány pod par a byl na samé špici leaderboardu, v závěru kola si však o tři rány pohoršil.