Články na téma: Ján Friesz

 • Ján Friesz
  36

  Zprávy

  Uvědomil jsem si, že na to mám, přiznává Friesz

  31. října 2016 – Honza Fait

  Patří za velký talent slovenského golfu, v první polovině tohoto roku ale nad svými výsledky jen kroutil hlavou. Pak ale přišel zlomový okamžik, kterým se stalo druhé kolo D+D REAL Czech Masters. A z Jána Friesze se stal jiný hráč.

 • Jan Cafourek
  37

  Zprávy

  Paráda! Do 2. fáze q-school jde skvělý Cafourek a s odřenýma ušima Matuš

  23. září 2016 – GolfExtra.cz

  Stíhací jízdy, to je specialita Jana Cafourka! Potvrdil to v první fázi letošní q-school, ve které se nenechal rozhodit nepovedeným prvním kolem a po tom finálovém může slavit postup do fáze druhé. To samé se jen tak tak podařilo Stanislavu Matušovi.

 • Jan Cafourek
  38

  Zprávy

  Q-school: Matuš se přiblížil postupu do 2. fáze, Cafourek zabral

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Ve vyrovnaných a především velmi povedených výkonech pokračuje v rakouském Ebreichsdorfu Stanislav Matuš. Ten je před finálovým kolem velmi blízko postupu do druhé fáze letošní q-school European Tour, ve hře jsou také Jan Cafourek a Ján Friesz.

 • Ján Friesz
  39

  Bleskovky

  Matuš s Frieszem v q-school jedou, už jsou pět ran pod parem!

  21. září 2016 – GolfExtra.cz

  Velmi dobře rozehranou mají první fázi q-school Stanislav Matuš s Jánem Frieszem (na snímku). V rakouském Ebreichsdorfu jsou v polovině turnaje na skóre -5, což zatím stačí na dělené 16. místo. Do druhé fáze postoupí hráči na nejhůře dělené 22. příčce.

 • Filip Mrůzek
  40

  Bleskovky

  Magická 59 odolala! Mrůzek došel v paru, Dědek dal málem eso

  25. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hned dva hráči ve čtvrtek útočili v Evropě na magickou hranici 59 ran. Ani Tom Lewis na European Tour, ani Thomas Detry na Challenge Tour ale nakonec pod šedesát ran nezamířili. V akci pak byli Češi i Slováci a dali o sobě pořádně vědět.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení