Články na téma: Jason Day

 • Jason Day a Steve Williams
  1

  Bleskovky

  Spolupráce Daye s Williamsem vydržela pouhé dva měsíce

  13. srpna 2019 – haf

  Návrat Steva Williamse k práci kedíka měla jepičí život. Po boku Australana Jasona Daye strávil pouhé dva měsíce, po neúspěchu na The Northern Trust se rozhodli vzájemnou spolupráci ukončit.

 • Jason Day
  2

  Zprávy

  Hvězdný kedík táhne Daye vzhůru, Koepka odvracel ostudu

  22. června 2019 – pv

  Jason Day si na Travellers Championship najal hvězdného kedíka Steva Williamse, který radil Tigeru Woodsovi u všech jeho major titulů kromě prvního a posledního. Williams je sice už nějakou dobu v důchodu, ale někdy kývne na občasnou výpomoc, jako třeba bývalé světové jedničce před US Open. A vyplácí se.

 • Jason Day
  3

  Bleskovky

  Day sáhl po injekcích, z trollů na internetu si hlavu nedělá

  13. března 2019 – haf

  Zdravotní problémy trápí Jasona Daye prakticky celou jeho kariéru a výrazně o sobě dávají vědět v posledních letech. Naposledy v minulém týdnu, kdy musel kvůli bolesti zad odstoupit během prvního kola z turnaje Arnolda Palmera v Bay Hill. The Players však hrát bude.

 • Jason Day
  4

  Zprávy

  Day otevřeně: Zklamala mě jak USGA, tak Phil Mickelson

  20. června 2018 – haf

  Víkendovou frašku na letošním US Open mohl sledovat v poklidu ze svého gauče. I Jasona Daye ale často nadzdvihávalo to, co v televizi viděl. Především pak v sobotu, kdy se v jeho očích mezi poražené nedostali pouze lidé z USGA, ale i Phil Mickelson.

 • Jason Day
  5

  Bleskovky

  Day před US Open terčem posměchu. Kvůli svému outfitu

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle se moc nepovedlo. Jason Day si na úterní setkání s novináři před letošním US Open vzal mimo jiné vestu od svého partnera Nike, ve které ale vypadal spíše jako člen ozbrojených sil, než jeden z nejlepších golfistů na světě. Internet si toho samozřejmě všiml.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení