Články na téma: Jason Day

 • Jason Day a Alex Noren
  1

  Zprávy

  Bleskovou dohrávku ovládl Day, raduje se po dvou letech

  29. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Skoro dva roky si musel Jason Day počkat na svůj další titul. Bývalá světová jednička až do pondělního rána slavila naposledy na The Players 2016, v Torrey Pines ale Australan zvládl dohrávku play-off s Alexem Norenem a stal se šampionem Farmers Insurance Open.

 • Ellie Day
  2

  Bleskovky

  Tragédie Jasona Daye, jeho žena Ellie potratila

  13. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Doslova brutální rok Jasona Daye ne a ne skončit. Nejen, že se mu letos příliš nedařilo na hřišti, ale ještě dostával jednu ránu za druhou v osobním životě. Ta poslední je nejtragičtější, jeho žena Ellie potratila.

 • Jason Day
  3

  Bleskovky

  Day finále nezvládl, Australian Open vyhrál mladík Davis

  26. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Největší domácí hvězda Jason Day vstupoval do finálového dne Emirates Australian Open s náskokem jedné rány, z vítězství se ale nakonec raduje jeho mnohem méně zkušený krajan Cameron Davis. Jeho triumf je o to větší, že kromě Daye porazil i další světové hvězdy včetně Jordana Spietha.

 • Jason Day
  4

  Bleskovky

  Day už doma vede, Spieth je od obhajoby daleko

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tradičně dobře obsazený turnaj Emirates Australia Open hraje i letos řada světových hvězd. A po třech kolech je jedna z nich na čele leaderboardu. Domácí Australan Jason Day vede o jednu ránu před krajanem Lucasem Herbertem. Osm ran za Dayem je Jordan Spieth.

 • Jason Day
  5

  Bleskovky

  Day v Austrálii ztrácí ránu, Spieth je výrazně pozadu

  24. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Závěr roku patří v golfu mimo jiné turnajům v Austrálii. Na tradiční Emirates Australian Open letos opět dorazila řada hvězd, ze kterých to má nejlépe rozehrané domácí Jason Day. V polovině turnaje na hřišti Australian Golf Clubu ztrácí na první místo jedinou ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení