Články na téma: Jason Day

 • Jason Day
  1

  Zprávy

  Nepříznivá zpráva Pro Else. Dva jeho svěřenci neprošli cutem

  17. listopadu 2019 – jom

  Lodivod týmu zbytku světa kromě Evropy v nadcházejícím Presidents Cupu nemůže být v klidu. Dva ze čtyř svěřenců Ernieho Else totiž na turnaji v Mexiku ve slabší konkurenci nedokázali projít cutem. A vzhledem k tomu, že očekávané klání je už téměř za dveřmi, to není pro Jihoafričana dobrá zpráva.

 • Jason Day
  2

  Zprávy

  OBRAZEM: Jak Day dokráčel k vítězství ve Woodsově vestě

  22. října 2019 – jom

  Tahle exhibice bavila. Čtveřice Tiger Woods, Rory McIlroy, Jason Day a Hideki Matsuyama předváděla divákům na Japan Skins parádní kousky, nešetřila úsměvy a postarala se o drama do samotného konce. Vítěz si došel pro titul ve vypůjčené Woodsově vestě.

 • Jason Day
  3

  Bleskovky

  Exhibiční Skins Game vyhrál v Japonsku Jason Day

  21. října 2019 – haf

  Premiérový ročník lukrativního ZOZO Championship měl v pondělí předehru v podobě akce MGM Resorts The Challenge: Japan Skins. Souboj čtyř hráčů vyhrál Jason Day, na děleném druhém místě skončili Tiger Woods a Rory McIlroy.

 • Jason Day a Steve Williams
  4

  Bleskovky

  Spolupráce Daye s Williamsem vydržela pouhé dva měsíce

  13. srpna 2019 – haf

  Návrat Steva Williamse k práci kedíka měla jepičí život. Po boku Australana Jasona Daye strávil pouhé dva měsíce, po neúspěchu na The Northern Trust se rozhodli vzájemnou spolupráci ukončit.

 • Jason Day
  5

  Zprávy

  Hvězdný kedík táhne Daye vzhůru, Koepka odvracel ostudu

  22. června 2019 – pv

  Jason Day si na Travellers Championship najal hvězdného kedíka Steva Williamse, který radil Tigeru Woodsovi u všech jeho major titulů kromě prvního a posledního. Williams je sice už nějakou dobu v důchodu, ale někdy kývne na občasnou výpomoc, jako třeba bývalé světové jedničce před US Open. A vyplácí se.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení