Články na téma: Jason Day

 • Jason Day
  1

  Zprávy

  Day otevřeně: Zklamala mě jak USGA, tak Phil Mickelson

  20. června 2018 – haf

  Víkendovou frašku na letošním US Open mohl sledovat v poklidu ze svého gauče. I Jasona Daye ale často nadzdvihávalo to, co v televizi viděl. Především pak v sobotu, kdy se v jeho očích mezi poražené nedostali pouze lidé z USGA, ale i Phil Mickelson.

 • Jason Day
  2

  Bleskovky

  Day před US Open terčem posměchu. Kvůli svému outfitu

  13. června 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle se moc nepovedlo. Jason Day si na úterní setkání s novináři před letošním US Open vzal mimo jiné vestu od svého partnera Nike, ve které ale vypadal spíše jako člen ozbrojených sil, než jeden z nejlepších golfistů na světě. Internet si toho samozřejmě všiml.

 • Jason Day
  3

  Bleskovky

  Daye inspirovala SMS od Woodse i koš LeBrona Jamese

  8. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jason Day bral inspiraci ke svému nedělnímu vítězství na Wells Fargo Championship z mnoha míst. Nebyla to přitom pouze jeho rodina, která ho v Quail Hollow osobně podporovala. Důležitou roli hráli také Tiger Woods a basketbalová hvězda LeBron James.

 • Jason Day
  4

  Zprávy

  Day porazil démony ve své hlavě, slaví 12. titul na PGA Tour

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Špatný rok 2017 je snad definitivně pryč. Bývalý nejlepší golfista světa Jason Day získal v neděli v Quail Hollow svůj druhý letošní titul na PGA Tour a dvanáctý celkově. Posunul se díky tomu na druhé místo ve FedEx Cupu a může opět začít pomýšlet na usednutí na golfový trůn.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Nespokojený Woods konečně pokořil par, vede precizní Day

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Až ve třetím kole letošního Wells Fargo Championship zamířil Tiger Woods pod par hřiště v Quail Hollow. Přesto byl po dohrání nespokojený. Hlavní důvod? Kvůli špatnému týdnu na greenech je mimo hru o titul. K tomu má po sobotě nejblíže Jason Day.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení