Články na téma: Jason Day

 • Tiger Woods a Jason Day
  1

  Bleskovky

  Woods je na tom nejlépe za tři roky, hlásí Day

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čas návratu Tigera Woodse k soutěžnímu golfu už odpočítává poslední dny a svět netrpělivě čeká, v jaké formě se na svém turnaji Hero World Challenge ukáže. Něco teď napověděla bývalá světová jednička Jason Day, který s Woodsem o jeho stavu pohovořil.

 • Ellie Day
  2

  Zprávy

  Woods počítá ztráty, Dayova sarkastická žena je těhotná

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods bude na svém turnaji Hero World Challenge postrádat někdejší světovou jedničku Jasona Daye. Ten bude raději se svou těhotnou manželkou, která na Instagramu oznámila, že čeká třetího potomka. Tigerovi se odhlásil také další Australan Marc Leishman.

 • Jason Day
  3

  Zprávy

  Vyhořelý Jason Day přiznává: Nedokázal jsem se vyrovnat s pozicí jedničky

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před rokem to vypadalo, že by Jason Day mohl být novým králem světového golfu. Populární Australan ale místo toho, aby v době, kdy se stal nejlepším hráčem světa, zářil, začal strádat. A v matných výkonech pokračoval i po opuštění golfového trůnu.

 • Marc Leishman
  4

  Zprávy

  Leishman utíká. Na Fowlera s Dayem má už pět ran k dobru

  17. září 2017 – GolfExtra.cz

  První trojice BMW Championship zůstala stejná i po sobotě. Jen s tím rozdílem, že Marc Leishman navýšil svůj náskok před Jasonem Dayem a Rickiem Fowlerem o další dvě rány. Nad dvojicí nejbližších pronásledovatelů tak vede již o pět ran.

 • Jason Day
  5

  Zprávy

  Parádní kolo pro Fowlera i Daye. Australan dal eso

  16. září 2017 – GolfExtra.cz

  Dvě australské vlaječky svítí na prvních dvou místech leaderboardu BMW Championship. Na prvním místě se i po druhém kole udržel Marc Leishman, který má slušný náskok tří ran. Následován je Jasonem Dayem, který sdílí druhé místo společně s Rickiem Fowlerem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení