Články na téma: Jessica Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Skvělé sestry Kordovy! Jessica skončila druhá, Nelly osmá

  20. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Velmi blízko byla Jessica Korda vítězství na závěrečném turnaji sezony LPGA. Na CME Group Tour Championship obsadila se ztrátou jediné rány dělenou druhou příčku. V TOP 10 skončila i její mladší sestra Nelly, která zakončila nováčkovskou sezonu děleným osmým místem.

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  Jessica Korda utočí na titul, je ránu od prvního místa

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přes dvacet hráček je reálně ve hře o titul před finálovým kolem závěrečného letošního turnaje LPGA. Platí to i pro obě sestry Kordovy, když lépe je na tom na CME Group Tour Championship dělená pátá Jessica Korda, která ztrácí na první místo jedinou ránu.

 • Jessica Korda
  3

  Zprávy

  Sestry Kordovy září na finále LPGA, jsou v TOP 10

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Mají šanci zakončit sezonu na LPGA ve velkém stylu. Sestry Jessica a Nelly Kordovy rozehrály závěrečný CME Group Tour Championship báječně a po dvou kolech jsou obě v elitní desítce. O něco málo lépe je na tom Nelly, i z toho ale má Jessica obrovskou radost.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  4

  Zprávy

  Sestry Kordovy hrály spolu. Nelly zářila, Jessice se smála

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Podruhé v kariéře si zahrály sestry Kordovy coby profesionálky na turnaji ve stejném flightu. Šanci dostaly v úvodních dvou kolech předposledního turnaje sezony LPGA, po kterých je na tom nepatrně lépe mladší Nelly, která v polovině Blue Bay LPGA dělí pátou příčku.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Rána pro Jessicu. Zranění ji nepustí na Solheim Cup

  8. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda prožívá velké zklamání. Kvůli zraněnému předloktí musela odříct svou účast na Solheim Cupu, ženské obdobě Ryder Cupu. Americká kapitánka Juli Inkster tak musí oznámit jméno náhradnice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení