Články na téma: Jessica Korda

 • Jessica Korda
  1

  Zprávy

  Spilková na úvod došla ve Virginii v paru, vede Jessica Korda

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo na LPGA v tomto roce za sebou má nejlepší česká golfistka Klára Spilková. A nebylo to vůbec špatné. Na Kingsmill Championship zvládla úvodní osmnáctku poklidně v paru a před druhým kolem dělí 71. místo. V pátek ji tak ale čeká těžký boj o cut.

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  Jessica Korda šestý titul nepřidala, v play off vyhrála Ko

  30. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na konec si obvykle chcete nechat to nejlepší, Jessice Kordě to ale tentokrát nevyšlo. Ve finálovém kole Mediheal Championship naopak předvedla svůj nejhorší výkon z celého týdne a pohoršila si na dělenou třetí příčku. V play off vyhrála Lydia Ko.

 • Jessica Korda
  3

  Zprávy

  Jessica Korda je před finále druhá, na Ko ztrácí jen ránu

  29. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Sice už ne z prvního místa, ale stále ve skvělé pozici jde Jessica Korda (-10) do finálového kola Mediheal Championship. Na turnaji LPGA je po sobotním třetím kole na druhém místě, když na vedoucí Lydii Ko (-11) ztrácí jedinou ránu. O titul si tak zahrají nejspíše jamkovku.

 • Jessica Korda
  4

  Zprávy

  Jessica Korda vede o ránu, i přes nepříznivé odskoky

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole se Jessica Korda musela na Mediheal Championship spokojit "pouze" s děleným prvním místem, po tom druhém se už ale v Kalifornii na dalším turnaji LPGA na první příčce osamostatnila. Hlavní důvod? Trpělivost s těžkými odpoledními podmínkami.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Zima ani vítr ji nezastavily! Jessica Korda dělí vedení

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na LPGA má skvěle rozehraný Jessica Korda. Starší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy je na děleném prvním místě po úvodním kole Mediheal Championship. A to i přesto, že na hřišti v kalifornském Daly City doslova mrzla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení