Články na téma: Jessica Korda

 • Jessica Korda
  1

  Bleskovky

  Korda kritizuje americký systém. Nepodporuje prý talenty

  2. srpna 2018 – pv

  Jessica Korda je na nadcházejícím RICOH Women's British Open při neúčasti Lexi Thompson nejvýše postavenou Američankou ve světovém žebříčku. Světová devítka si před čtvrtým majorem sezóny rýpla do amerického systému výchovy talentů.

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  Jessica Korda miluje linksový golf, vyhraje konečně svůj první major?

  1. srpna 2018 – haf

  Jessica Korda je úspěšná na turnajích LPGA, na majorech to ale až do letošního roku nebylo úplně ono. Starší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy se však po těžké operaci obličeje vrátila ve skvělé formě a už v tomto týdnu by chtěla své čekání na majorech ukončit.

 • Jessica Korda
  3

  Bleskovky

  Jessica na majoru opět T4. Vítězka ukázala, že má i emoce

  2. července 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda vyrovnala svůj nejlepší výkon na majoru. Stejně jako letos na ANA Inspiration skončila v neděli na KPMG Women´s PGA Championship na děleném čtvrtém místě. Na play off ji chyběly tři rány. V rozstřelu tří hráček o vítězství se z triumfu radovala Korejka Sung Hyun Park.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilkové se na úvod KPMG majoru nedařilo, Korda je druhá

  29. června 2018 – haf

  Jak to tak vypadá, Klára Spilková neprojde cutem ani na svém letošním druhém zámořském majoru. Po měsíc starém nezdaru na US Open nerozehrála nejlépe ani KPMG Women's PGA Championship, po prvním kole za plus pět ztrácí na cut pět ran.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Divoké finále. Spilková se ale s turnajem LPGA loučila pozitivně

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Doufala v trochu lepší závěr, přesto se Klára Spilková se svým letošním prvním turnajem na LPGA rozloučila se ctí. Na závěr svého účinkování na Kingsmill Championship se prezentovala dvěma birdie a úspěšný turnaj zakončila se skóre +2 na děleném 71. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení