Články na téma: Jessica Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Hrdá Nelly uzavřela Korda Slam. Nůžky umí jako táta

  18. února 2019 – pv

  Pokud by se Nelly Kordová nejmenovala tak, jak se jmenuje, bylo by její vítězství na ISPS Handa Women’s Australian Open jen 'obyčejným' vítězstvím na řadovém turnaji LPGA. Jenže s takovým příjmením dostává triumf na turnaji s tímto názvem úplně jiný rozměr.

 • Petr Korda
  2

  Zprávy

  Otec Korda: Úspěchy dětí jsou pro mě mnohem víc než ty moje

  20. listopadu 2018 – pv

  Petr Korda je pyšný otec. Naposledy si v uplynulém týdnu výjimečně osobně užíval hru svých dcer v Tiburon Golf Clubu na Floridě. Nelly uhrála ve finále LPGA skvělé druhé místo a podtrhla tak parádní rok všech tří potomků bývalého tenisového šampiona z Československa.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Skvělá Nelly už je druhá! Milion dolarů si hlídá Thajka

  18. listopadu 2018 – pv

  Nelly Korda se na závěr své teprve druhé sezóny mezi elitou definitivně usazuje ve špičce LPGA. Na finálovém turnaji CME Group Tour Championship se po třetím kole posunula už na druhé místo. Tři rány ztrácí na vedení, tři rány má také náskok na třetí místo.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly hraje o vítězství, už je v TOP 5! Šanci má také Jessica

  17. listopadu 2018 – pv

  Obě sestry Kordovy si vedou skvěle na finálovém turnaji letošní sezóny LPGA. Nelly je dokonce na CME Globe Tour Championship dělená čtvrtá jen čtyři rány za vedoucí Lexi Thompson. Jessica je zpět o další dvě rány na děleném devátém místě.

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Obě Kordy v TOP 10. Začal boj o milionový bonus

  16. listopadu 2018 – pv

  Finálový turnaj LPGA CME Group Tour Championship začaly dobře obě americké sestry s českými kořeny Jessica a Nelly Kordovy. Na vedoucí krajanku Amy Olson sice v prvním kole v Naples na Floridě ztratily šest ran, ale s výsledkem 69 ran (-3) se obě vešly do TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení