Články na téma: John Daly

 • Klaretový pohár
  1

  Bleskovky

  Major šampion blízko smrti, kousl ho jedovatý pavouk

  10. července 2019 – pv

  John Daly se v životě rozhodně nenudí. Poslední historka, kterou dal k lepšímu, je ale trochu děsivá. V Anglii ho kousl jedovatý pavouk, čehož si Long John původně nevšiml, než se situace stala kritickou a Daly musel akutně na operaci, která mu prý zachránila život.

 • John Daly
  2

  Bleskovky

  Naštvaný Daly. R&A mu nedovolila buggy na The Open

  8. července 2019 – pv

  John Daly nebude moci na The Open v Royal Portrush používat buggy. Vítěz britského majoru z roku 1995 o to požádal pořádající R&A, ale ta mu nevyhověla, což Dalyho naštvalo. V květnu na PGA Championship mu přitom PGA of America na stejnou žádost kývla.

 • John Daly
  3

  Bleskovky

  Woods božsky setřel Dalyho kvůli buggyně, ten se brání

  16. května 2019 – haf

  Jedním z hlavních témat letošního PGA Championship je možnost Johna Dalyho pohybovat se po hřišti na buggyně. Netradiční výjimku dostal kvůli zdravotním problémům, přesto je pro některé hráče a fanoušky obtížné to akceptovat. Sám Daly se snaží vše vysvětlit.

 • John Daly
  4

  Bleskovky

  Výjimka pro Dalyho! Na PGA Championship dostane buggy

  8. května 2019 – haf

  John Daly bude mít oproti ostatním hráčům na letošním PGA Championship, který se hraje už v příštím týdnu v Bethpage, výhodu. I když je to hodně relativní. Sice bude moci během hry využívat buggy, ale to jen kvůli tomu, že jinak prakticky nemůže chodit.

 • Fanynka Johna Dalyho
  5

  Bleskovky

  John Daly potěšil fanynku podpisem na zadek. A nás také

  11. dubna 2019 – pv

  Každoroční týdenní obchodní návštěva Johna Dalyho v Augustě zavdává důvod k mnoha historkám. Zkušenost říká, že se může semlít prakticky cokoliv. I českým fanouškům dobře známý golfový bouřlivák letos doufá v klidnější průběh než loni, ale už druhý den na sebe přesto stihl upozornit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení