Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  1

  Bleskovky

  Strategie Rahma pro The Open: Hrát driverem, co to půjde

  17. července 2018 – haf

  Zatímco řada hráčů před The Open spekuluje, jak díky betonově tvrdým fairwayím eliminovat co nejvíce chyb z týčka hrou železy, španělský ranař Jon Rahm chce podmínek v Carnoustie využít co nejvíce. A má v plánu pálit driverem, kdykoliv to jen trochu půjde.

 • Jon Rahm
  2

  Bleskovky

  Už se nechci kontrolovat, řekl Rahm. Začne zase házet holemi?

  28. června 2018 – pv

  Španělská hvězda Jon Rahm je poslední rok na hřišti nebývale klidný. Zatímco předtím se strmě stoupající hvězdou cloumaly emoce, od loňského US Open v Erin Hills, kde ho kamery zachytily, jak hází holí, se snaží nedávat je najevo. S tím už je ale prý konec.

 • Jordan Spieth
  3

  Bleskovky

  Z týmovky PGA Tour vypadli Spieth, Thomas, Rahm i Garcia

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Zurich Classic of New Orleans se v minulosti potýkal s problémem, že nebyl příliš atraktivní pro ty největší golfové hvězdy. A tak se stal jedinou týmovou akcí na okruhu PGA Tour. Hvězdy sice jezdit začaly, ale letos si je fanoušci o víkendu v Avondale neužijí.

 • Jon Rahm
  4

  Zprávy

  Rahm si splnil sen, vyhrál Open de Espaňa

  15. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na začátku týdne snil o tom, jaké by to bylo navázat na své domácí amatérské tituly prvním profesionálním. Nyní už Jon Rahm snít nemusí, může vyprávět, jaké to je. V dramatickém nedělním finále Open de Espaňa totiž zahrál z hráčů na špici nejlépe a zvítězil.

 • Andrew Johnston a Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  Beef potěšil španělské fans. Našel Rahmův míček

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Říkáte si, že nejvíce potěšíte fanoušky skvělou ranou, přesným chipem, nebo proměněným dlouhým puttem? Nemusí to být pravda, jak se přesvědčil Andrew „Beef“ Johnston. Ten vyvolal největší ohlas tím, že našel míček domácího miláčka Jona RahmaSouhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení