Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm a Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Když musíš, tak musíš. Rahm si ulevil před kamerou

  21. května 2019 – pv

  Každý golfista tuhle situaci zažil. Když přijde během kola volání přírody, není zbytí. Potřeba si čas nevybírá, přichází při rundě s kamarády i uprostřed major šampionátu, na který se dívají miliony fanoušků po celém světě.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods v Torrey Pines nezářil, ale naznačil. Skvěle začal Rahm

  25. ledna 2019 – pv

  Tiger Woods má za sebou první soutěžní kolo v roce 2019. Na South Course, těžším ze dvou hřišť v Torrey Pines, kde se hraje turnaj Farmers Insurance Open, zahrál 70 ran (-2). Na vedoucího Jona Rahma, který zahrál na North Course 62 (-10), ztrácí po 1. kole 8 ran.

 • Jon Rahm a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woodsův turnaj vyhrál Rahm, Tiger skončil předposlední

  3. prosince 2018 – haf

  Třetí osudové setkání s Tigerem Woodsem za poslední tři měsíce bylo pro Jona Rahma opět hodně příjemné. Z Tigerových rukou totiž přebíral trofej za vítězství na jeho turnaji, když v neděli ovládl letošní Hero World Challenge. Woods naopak neslavil, skončil předposlední.

 • Jon Rahm
  4

  Zprávy

  Woodsův turnaj vedou Stenson s Rahmem, nahání je také DJ

  1. prosince 2018 – haf

  Hero World Challenge má po druhém kole nové lídry. Stali se s nimi s celkovým skóre -10 Henrik Stenson a John Rahm, kteří ovšem mají minimální náskok na Dustina Johnsona s Patrickem Cantlayem. Hostitel turnaje s mínus dvěma na předposledním místě.

 • Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  Strategie Rahma pro The Open: Hrát driverem, co to půjde

  17. července 2018 – haf

  Zatímco řada hráčů před The Open spekuluje, jak díky betonově tvrdým fairwayím eliminovat co nejvíce chyb z týčka hrou železy, španělský ranař Jon Rahm chce podmínek v Carnoustie využít co nejvíce. A má v plánu pálit driverem, kdykoliv to jen trochu půjde.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení