Články na téma: Jon Rahm

 • Jordan Spieth
  6

  Bleskovky

  Z týmovky PGA Tour vypadli Spieth, Thomas, Rahm i Garcia

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Zurich Classic of New Orleans se v minulosti potýkal s problémem, že nebyl příliš atraktivní pro ty největší golfové hvězdy. A tak se stal jedinou týmovou akcí na okruhu PGA Tour. Hvězdy sice jezdit začaly, ale letos si je fanoušci o víkendu v Avondale neužijí.

 • Jon Rahm
  7

  Zprávy

  Rahm si splnil sen, vyhrál Open de Espaňa

  15. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na začátku týdne snil o tom, jaké by to bylo navázat na své domácí amatérské tituly prvním profesionálním. Nyní už Jon Rahm snít nemusí, může vyprávět, jaké to je. V dramatickém nedělním finále Open de Espaňa totiž zahrál z hráčů na špici nejlépe a zvítězil.

 • Andrew Johnston a Jon Rahm
  8

  Bleskovky

  Beef potěšil španělské fans. Našel Rahmův míček

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Říkáte si, že nejvíce potěšíte fanoušky skvělou ranou, přesným chipem, nebo proměněným dlouhým puttem? Nemusí to být pravda, jak se přesvědčil Andrew „Beef“ Johnston. Ten vyvolal největší ohlas tím, že našel míček domácího miláčka Jona Rahma

 • Jon Rahm
  9

  Bleskovky

  Rahm hrál doma ve Španělsku z betonové cesty, je na špici

  12. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm se v tomto týdnu pokouší získat svůj první profesionální titul v domácím prostředí. Čtvrtý hráč světového žebříčku i nedávného Masters začal na Open de Espaňa povedeným kolem za 67 ran (-5) hned v prvním kole útočí v Madridu na ty nejvyšší příčky.

 • Jon Rahm
  10

  Bleskovky

  3 hráči mohou po Masters usednout na golfový trůn

  3. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hned trojice golfistů může po Masters vystřídat na postu světové jedničky Dustina Johnsona. Jeho golfový trůn je v ohrožení už poněkolikáté a jeho soupeřům stačí stále méně a méně k tomu, aby ho z postu světové jedničky sesadili. Bodové rozdíly se totiž snižují.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení