Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  6

  Bleskovky

  Jon Rahm se v tomto týdnu může stát světovou jedničkou

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě není ani plné dva roky golfovým profesionálem, má méně turnajových titulů i umístění v TOP 10 než Dustin Johnson, přesto se Jon Rahm může v tomto týdnu stát na Farmers Insurance Open světovou jedničkou. Samozřejmě, pouze v případě vítězství.

 • Jon Rahm
  7

  Zprávy

  Rahm vyhrál v play-off, stal se světovou dvojkou

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Dramatické vyvrcholení si pro fanoušky připravili hráči na letošní CareerBuilder Challenge. O vítězi rozhodlo až play-off, ve kterém si na čtvrté jamce připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře Jon Rahm. Díky tomu se posunul na druhé místo ve světovém žebříčku.

 • Jon Rahm
  8

  Zprávy

  Rahm stále útočí na triumf. Čejka si pohoršil

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Španělská kometa Jon Rahm si stále brousí zuby na své druhé vítězství na PGA Tour. Světová trojka a nejvýše postavený hráč žebříčku ztrácí v polovině CareerBuilder Challenge jedinou ránu na vedoucího Andrewa Landryho.

 • Jon Rahm
  9

  Zprávy

  Rahm rozstřílel La Quintu, skvěle začal také Čejka

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Skvělou formu v úvodu roku potvrdil v prvním kole CareerBuilder Challenge španělský golfista Jon Rahm. Ten na hřišti La Quinta zahrál za 62 ran (-10), což je zatím jeho nejnižší skóre na PGA Tour v kariéře, a vede o ránu před trojicí hráčů na děleném druhém místě.

 • Phil Mickelson
  10

  Bleskovky

  Ze záskoku plný úvazek. Mickelson si bratra ponechá

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm si musel sehnat nového agenta. Proč? Protože ten jeho dosavadní bude novým kedíkem Phila Mickelsona. Není to nikdo jiný, než jeho bratr Tim Mickelson, který v minulé sezóně tehdy dočasně vystřídal Jima "Bonese" Mackaye.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení