Články na téma: Jon Rahm

 • Jom Rahm a Tommy Fleetwood
  11

  Zprávy

  V Dubaji vyhrál Rahm, sezonu ovládl Fleetwood

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dlouho se zdálo, že jak pro vítězství na DP World Tour Championship, tak za triumfem v celé sezoně European Tour si dojde Justin Rose. Ten ale prožil na druhé devítce finálového kola v Dubaji kolaps a šanci dal ostatním. Využili ji Jon Rahm a Tommy Fleetwood.

 • Jon Rahm
  12

  Zprávy

  Vycházející hvězda Rahm je nováčkem roku European Tour

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Raketový vzestup španělského mladíka v roce 2017 byl krátce před začátkem finálového turnaje European Tour stvrzen oceněním pro nejlepšího nováčka sezóny. Jon Rahm si tak doma k dalším pohárům může vystavit trofej Sira Henryho Cottona.

 • Jon Rahm
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Čelem vzad, odpalem vpřed! Rahm se loučil stylově

  14. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Více méně už o nic nešlo, Jon Rahm se přesto rozhodl pobavit v Quail Hollow na 18. jamce fanoušky. Na závěr finálového kola vystřihl parádní ránu zády k jamce, při které hrál naslepo. A i když díky ní par nezachránil, vysloužil si ovace ve stoje.

 • Jon Rahm
  14

  Zprávy

  Rahm opět na hraně s pravidly, trest znovu nedostal

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm se zdá být dítkem štěstěny. Už podruhé mu v červenci hrozily na hřišti dvě trestné rány, pokaždé ale rozhodčí rozhodli, že je nedostane. Naposledy během prvního kola The Open, během kterého se dostal do problémů s "volným přírodním předmětem".

 • Jon Rahm
  15

  Zprávy

  Porušil Rahm pravidla? Místo oslav řeší kontroverzi

  10. července 2017 – GolfExtra.cz

  Místo toho, aby se mluvilo o tom, že se tu rodí velký šampion, hovoří se po Irish Open spíše o další kontroverzi a možném konfliktu s pravidly, kterého se dopustil vítěz Jon Rahm ve finálovém kole. Stalo se mu totiž to samé, jako Lexi Thompson na ANA Inspiration.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení