Články na téma: Jon Rahm

 • Rickie Fowler
  11

  Zprávy

  To bude finále! Fowler je první, Rahm druhý, Lefty pátý

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Dlouho to vypadalo, že po třetím kole Waste Management Phoenix Open se bude nejvíce mluvit o jiných jménech. Jenže Rickie Fowler předvedl parádní finiš, když se s kolem v TPC Scottsdale rozloučil třemi berdíky, a před finálovou rundou se ujal vedení.

 • Jon Rahm
  12

  Bleskovky

  Rahm má jasno: Hudba na 16. jamce hráčům pomůže

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm patří k jedněm z největších fanoušků populární 16. jamky v TPC Scottsdale. Ikonická jamka turnaje Waste Management Phoenix Open, která v tomto týdnu opět zažije prakticky čtyřdenní párty, by navíc podle něho byla ještě lepší, kdyby na ní hlasitě hrála hudba.

 • Patrick Reed a Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Tiger Woods dal cut díky birdie na poslední jamce

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to boj do poslední jamky, ale Tiger Woods ho zvládl a v Torrey Pines si zahraje také o víkendu. Farmers Insurance Open má v polovině nejlépe rozehrané Ryan Palmer (-11), jen ránu na něho ale ztrácí druhý Jon Rahm, který útočí na post světové jedničky.

 • Jon Rahm
  14

  Bleskovky

  Rahm na post jedničky nemyslí, do historie už se zapsal

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Pokud Jon Rahm v neděli vyhraje Farmers Insurance Open, stane se novou světovou jedničkou. Golfovým profesionálem přitom není ani dva roky. Španělskou kometu ale žebříček prý příliš nezajímá. Raději chce sbírat tituly. Těch má zatím proklatě málo.

 • Jon Rahm
  15

  Bleskovky

  Jon Rahm se v tomto týdnu může stát světovou jedničkou

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě není ani plné dva roky golfovým profesionálem, má méně turnajových titulů i umístění v TOP 10 než Dustin Johnson, přesto se Jon Rahm může v tomto týdnu stát na Farmers Insurance Open světovou jedničkou. Samozřejmě, pouze v případě vítězství.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení