Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  16

  Zprávy

  Rahm rozstřílel La Quintu, skvěle začal také Čejka

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Skvělou formu v úvodu roku potvrdil v prvním kole CareerBuilder Challenge španělský golfista Jon Rahm. Ten na hřišti La Quinta zahrál za 62 ran (-10), což je zatím jeho nejnižší skóre na PGA Tour v kariéře, a vede o ránu před trojicí hráčů na děleném druhém místě.

 • Phil Mickelson
  17

  Bleskovky

  Ze záskoku plný úvazek. Mickelson si bratra ponechá

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm si musel sehnat nového agenta. Proč? Protože ten jeho dosavadní bude novým kedíkem Phila Mickelsona. Není to nikdo jiný, než jeho bratr Tim Mickelson, který v minulé sezóně tehdy dočasně vystřídal Jima "Bonese" Mackaye.

 • Jom Rahm a Tommy Fleetwood
  18

  Zprávy

  V Dubaji vyhrál Rahm, sezonu ovládl Fleetwood

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dlouho se zdálo, že jak pro vítězství na DP World Tour Championship, tak za triumfem v celé sezoně European Tour si dojde Justin Rose. Ten ale prožil na druhé devítce finálového kola v Dubaji kolaps a šanci dal ostatním. Využili ji Jon Rahm a Tommy Fleetwood.

 • Jon Rahm
  19

  Zprávy

  Vycházející hvězda Rahm je nováčkem roku European Tour

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Raketový vzestup španělského mladíka v roce 2017 byl krátce před začátkem finálového turnaje European Tour stvrzen oceněním pro nejlepšího nováčka sezóny. Jon Rahm si tak doma k dalším pohárům může vystavit trofej Sira Henryho Cottona.

 • Jon Rahm
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Čelem vzad, odpalem vpřed! Rahm se loučil stylově

  14. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Více méně už o nic nešlo, Jon Rahm se přesto rozhodl pobavit v Quail Hollow na 18. jamce fanoušky. Na závěr finálového kola vystřihl parádní ránu zády k jamce, při které hrál naslepo. A i když díky ní par nezachránil, vysloužil si ovace ve stoje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení