Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  16

  Zprávy

  Rahm vyhrál v play-off, stal se světovou dvojkou

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Dramatické vyvrcholení si pro fanoušky připravili hráči na letošní CareerBuilder Challenge. O vítězi rozhodlo až play-off, ve kterém si na čtvrté jamce připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře Jon Rahm. Díky tomu se posunul na druhé místo ve světovém žebříčku.

 • Jon Rahm
  17

  Zprávy

  Rahm stále útočí na triumf. Čejka si pohoršil

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Španělská kometa Jon Rahm si stále brousí zuby na své druhé vítězství na PGA Tour. Světová trojka a nejvýše postavený hráč žebříčku ztrácí v polovině CareerBuilder Challenge jedinou ránu na vedoucího Andrewa Landryho.

 • Jon Rahm
  18

  Zprávy

  Rahm rozstřílel La Quintu, skvěle začal také Čejka

  19. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Skvělou formu v úvodu roku potvrdil v prvním kole CareerBuilder Challenge španělský golfista Jon Rahm. Ten na hřišti La Quinta zahrál za 62 ran (-10), což je zatím jeho nejnižší skóre na PGA Tour v kariéře, a vede o ránu před trojicí hráčů na děleném druhém místě.

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  Ze záskoku plný úvazek. Mickelson si bratra ponechá

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm si musel sehnat nového agenta. Proč? Protože ten jeho dosavadní bude novým kedíkem Phila Mickelsona. Není to nikdo jiný, než jeho bratr Tim Mickelson, který v minulé sezóně tehdy dočasně vystřídal Jima "Bonese" Mackaye.

 • Jom Rahm a Tommy Fleetwood
  20

  Zprávy

  V Dubaji vyhrál Rahm, sezonu ovládl Fleetwood

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dlouho se zdálo, že jak pro vítězství na DP World Tour Championship, tak za triumfem v celé sezoně European Tour si dojde Justin Rose. Ten ale prožil na druhé devítce finálového kola v Dubaji kolaps a šanci dal ostatním. Využili ji Jon Rahm a Tommy Fleetwood.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení