Články na téma: Jon Rahm

 • Patrick Reed a Tiger Woods
  16

  Zprávy

  Tiger Woods dal cut díky birdie na poslední jamce

  27. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to boj do poslední jamky, ale Tiger Woods ho zvládl a v Torrey Pines si zahraje také o víkendu. Farmers Insurance Open má v polovině nejlépe rozehrané Ryan Palmer (-11), jen ránu na něho ale ztrácí druhý Jon Rahm, který útočí na post světové jedničky.

 • Jon Rahm
  17

  Bleskovky

  Rahm na post jedničky nemyslí, do historie už se zapsal

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Pokud Jon Rahm v neděli vyhraje Farmers Insurance Open, stane se novou světovou jedničkou. Golfovým profesionálem přitom není ani dva roky. Španělskou kometu ale žebříček prý příliš nezajímá. Raději chce sbírat tituly. Těch má zatím proklatě málo.

 • Jon Rahm
  18

  Bleskovky

  Jon Rahm se v tomto týdnu může stát světovou jedničkou

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě není ani plné dva roky golfovým profesionálem, má méně turnajových titulů i umístění v TOP 10 než Dustin Johnson, přesto se Jon Rahm může v tomto týdnu stát na Farmers Insurance Open světovou jedničkou. Samozřejmě, pouze v případě vítězství.

 • Jon Rahm
  19

  Zprávy

  Rahm vyhrál v play-off, stal se světovou dvojkou

  22. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Dramatické vyvrcholení si pro fanoušky připravili hráči na letošní CareerBuilder Challenge. O vítězi rozhodlo až play-off, ve kterém si na čtvrté jamce připsal své druhé vítězství na PGA Tour v kariéře Jon Rahm. Díky tomu se posunul na druhé místo ve světovém žebříčku.

 • Jon Rahm
  20

  Zprávy

  Rahm stále útočí na triumf. Čejka si pohoršil

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Španělská kometa Jon Rahm si stále brousí zuby na své druhé vítězství na PGA Tour. Světová trojka a nejvýše postavený hráč žebříčku ztrácí v polovině CareerBuilder Challenge jedinou ránu na vedoucího Andrewa Landryho.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení