Články na téma: Jordan Spieth

 • Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Spieth málem špatně dropoval a nabízí se otázka: Nemá yips?

  11. ledna 2019 – haf

  Trápení Jordana Spietha pokračuje i v úvodu nového roku. Mladý Američan vstoupil do Sony Open špatným kolem, po kterém bude mít v pátek co dělat, aby vůbec prošel cutem. K tomu málem špatně dropoval a Hank Haney si myslí, že má yips. Nic moc zprávy.

 • Jordan Spieth
  2

  Bleskovky

  Spieth se na líbánkách začal nudit. Teď mu vadí prstýnek

  10. ledna 2019 – pv

  Na Sony Open na Havaji se do turnajového kolotoče v roce 2019 zapojuje i Jordan Spieth. A netouží po ničem jiném než se odrazit od své nejhorší profesionální sezóny, kterou prožil v roce 2018. Pomoci by mu mohlo, že se o pauze oženil a vyčistil si hlavu na líbánkách.

 • Jordan Spieth a Justin Thomas
  3

  Bleskovky

  Spieth se oženil. Na svatbě nechyběli Fowler či Thomas

  28. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Souboj mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem byla pro fanoušky hlavní golfová událost minulého víkendu. Nebyla však hlavní událostí pro všechny golfisty. Určitě ne pro Jordana Spietha, který se v sobotu v Dallasu ženil.

 • Jordan Spieth curling
  4

  Bleskovky

  Spieth vyrazil před svatbou na partičku curlingu

  26. listopadu 2018 – haf

  Každý si svou poslední svobodnou párty představuje jinak. Někdo naposledy zamíří beztrestně řádit do víru velkoměsta, Jordan Spieth to ale pojal jinak. S partou kamarádů, mezi kterými byli i někteří jeho parťáci z PGA Tour, vyrazil pochytit základy curlingu.

 • Matt Kuchar
  5

  Bleskovky

  Kuchar nakročil k lepším zítřkům, Spieth se trápí zatím dál

  9. listopadu 2018 – haf

  Oba za sebou mají nepovedenou sezonu a ani do té nové nevstoupili nejlépe. Na druhém turnaji už má po prvním kole ale alespoň Matt Kuchar důvod trochu se smát, Jordan Spieth naopak pokračuje v mizérii a ani dřívější start do sezony ho zatím ne a ne nakopnout.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení