Články na téma: Jordan Spieth

 • Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Emoce na US Open. Spieth spílal kedíkovi, driver letěl do moře

  14. června 2019 – jom

  Nervozita, napětí, frustrace. Na US Open běžná věc. Řada hráčů ventilovala své emoce už v 1. kole na Pebble Beach. Jordan Spieth vyčinil svému kedíkovi za nepřesný výpočet vzdáleností na osmé jamce, Lucas Bjerregaard po třech mizerných odpalech na osmnáctce poslal driver do moře. A to nebylo vše, ulevil si i Tiger Woods.

 • Kevin Na
  2

  Bleskovky

  Na přestal chodit za putty a v Colonialu vede. Stíhá ho Spieth

  26. května 2019 – pv

  Kevin na má takový zvláštní zvyk, že když jeho putt míří do jamky, nečeká, až do ní spadne, ale vykročí za svým míčkem již s předstihem. Během letošního PGA Championship si z něho kvůli tomu dělal legraci i Tiger Woods. Ve čtvrtek s tím Na přestal. Před finále ve Fort Worth má ze všech hráčů nejblíže k vítězství.

 • Jordan Spieth
  3

  Bleskovky

  Vrací se Spieth zpátky na vrchol? V Colonialu ztrácí ránu

  24. května 2019 – pv

  Vypadá to, že Jordan Spieth se konečně vrací zpátky. Po děleném třetím místě v minulém týdnu na PGA Championship začal skvěle i v Colonialu. Na Charles Schwab Challenge je po prvním kole za 65 ran (-5) ránu za vedením, na kterém se usadil jeho krajan Tony Finau.

 • Jordan Spieth
  4

  Zprávy

  Optimista Spieth cítí progres. Dočká se na PGA Championship?

  14. května 2019 – jom

  Jordan Spieth v letošní sezóně střídá světlé okamžiky s tmavšími. Konzistence, která ho zdobila v době, kdy vládl světovému golfu, je pryč. Může ji získat zpět na PGA Championship. Motivaci hledat nemusí, titulem by se nesmazatelně zapsal do historie.

 • Jordan Spieth
  5

  Bleskovky

  Spieth neznal pravidla pro cut, se kterým si zahrával. Dal ho

  13. dubna 2019 – haf

  Jordan Spieth není zvyklý řešit problémy s cutem, o to více na Masters, kde z pěti účastí skončil čtyřikrát nejhůře třetí a v pátém případě dělený jedenáctý. V posledních měsících se však trápí, a na tom se nic nemění ani v Augustě. I pošesté zde ale cutem prošel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení