Články na téma: Jordan Spieth

 • Jordan Spieth
  1

  Bleskovky

  Vrací se Spieth zpátky na vrchol? V Colonialu ztrácí ránu

  24. května 2019 – pv

  Vypadá to, že Jordan Spieth se konečně vrací zpátky. Po děleném třetím místě v minulém týdnu na PGA Championship začal skvěle i v Colonialu. Na Charles Schwab Challenge je po prvním kole za 65 ran (-5) ránu za vedením, na kterém se usadil jeho krajan Tony Finau.

 • Jordan Spieth
  2

  Zprávy

  Optimista Spieth cítí progres. Dočká se na PGA Championship?

  14. května 2019 – jom

  Jordan Spieth v letošní sezóně střídá světlé okamžiky s tmavšími. Konzistence, která ho zdobila v době, kdy vládl světovému golfu, je pryč. Může ji získat zpět na PGA Championship. Motivaci hledat nemusí, titulem by se nesmazatelně zapsal do historie.

 • Jordan Spieth
  3

  Bleskovky

  Spieth neznal pravidla pro cut, se kterým si zahrával. Dal ho

  13. dubna 2019 – haf

  Jordan Spieth není zvyklý řešit problémy s cutem, o to více na Masters, kde z pěti účastí skončil čtyřikrát nejhůře třetí a v pátém případě dělený jedenáctý. V posledních měsících se však trápí, a na tom se nic nemění ani v Augustě. I pošesté zde ale cutem prošel.

 • Spieth_Riviera (kopie).png
  4

  Zprávy

  Liják spláchl Riviéru. V neúplném kole si vede nejlépe Spieth

  15. února 2019 – jom

  Jen co ve čtvrtek v Riviera Country Clubu začalo první kolo Genesis Open, po pár minutách už bylo přerušeno. Hřiště zasáhl vydatný liják a hráči se dostali znovu ke hře se sedmihodinovým zpožděním. V nekompletním kole si vede nejlépe Jordan Spieth.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Mickelson vzývá v Pebble Beach magii. V čele je s ním i Spieth

  9. února 2019 – pv

  Pět hráčů je na čele AT&T Pebble Beach Pro Am po druhém hracím dni slavného turnaje v Kalifornii. Mezi nimi i Phil Mickelson a Jordan Spieth. Druhé kolo však zůstalo nedohráno, protože do hry zasáhlo nepříznivé počasí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení