Články na téma: Justin Rose

 • Justin Rose
  1

  Zprávy

  Záhadný Rose vzdal konec sezóny. Mohou za to nové hole?

  8. listopadu 2018 – pv

  Ačkoliv si Justin Rose nedělním vítězstvím v Turecku vytvořil šanci vyhrát celkové hodnocení Race to Dubai, pro mnohé nepochopitelně touto možností pohrdl. Po Turkish Airlines Open totiž sdělil, že to byl jeho poslední turnaj na European Tour v sezóně. Co je za tím?

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

 • Justin Rose
  3

  Zprávy

  Rose obhájil v Turecku titul a je znovu světovou jedničkou

  4. listopadu 2018 – haf

  Jako by titul z letošního Turkish Arlines Open nikdo nechtěl. Justin Rose a Haotong Li v závěru dělali vše proto, aby vyhrál ten druhý. Tu poslední chybu nakonec udělal v play off mladý Číňan a z titul a návratu na golfový trůn se tak mohl radovat zkušený Angličan.

 • Justin Rose
  4

  Bleskovky

  Skvělý Rose opět útočí na světovou jedničku! V Turecku vede

  2. listopadu 2018 – pv

  Obhájce vítězství Justin Rose půjde do víkendových kol Turkish Airlines Open s náskokem dvou ran. Stejně jako ve čtvrtek i v pátek zahrál v Regnum Carya Golf & Spa Resortu v Antalyi 65 ran a během několika týdnů se může stát podruhé v kariéře světovou jedničkou.

 • Justin Rose
  5

  Bleskovky

  Rose zavěsil parádní hole out do eaglu. V Turecku vede Dunne

  1. listopadu 2018 – pv

  Dvě Irské vlaječky svítily po většinu prvního kola na čele leaderboardu Turkish Airlines Open a zůstalo tomu tak i na konci dne. Z prvního místa půjde v sobotu do druhé osmnáctky Paul Dunne, následován v těsném závěsu krajanem Padraigem Harringtonem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení