Články na téma: Justin Rose

 • Justin Rose
  1

  Bleskovky

  Roseův kedík jde na operaci srdce, kdo ho nahradí?

  16. ledna 2019 – haf

  Snad jen na pár týdnů se bude muset aktuálně nejlepší golfista světa obejít bez svého dlouholetého kedíka Marka Fulchera. Ten během tohoto čtvrtka, kdy jeho zaměstnavatel vstoupí v Kalifornii do golfového roku 2019, podstoupí operaci srdce.

 • Andy Murray
  2

  Bleskovky

  Golfisté vzdali hold šampionovi, který v bolestech končí s tenisem

  12. ledna 2019 – pv

  Známí golfisté v hojném počtu reagovali na sociálních sítích na páteční oznámení tenisty Andyho Murrayho, že už dlouho nevydrží snášet bolest kyčlí a hodlá ukončit kariéru. Jednatřicetiletý Skot tak prý učiní možná už po nadcházejícím Australian Open.

 • Justin Rose
  3

  Bleskovky

  Rose je zase první na světě. Nemusel udeřit do míčku

  7. ledna 2019 – pv

  V prvním týdnu nového roku zůstal Justin Rose doma, zatímco Brooks Koepka hrál turnaj na Havaji. Jak se ukázalo, stačilo to k tomu, aby si oba prohodili svá místa ve světovém golfovém žebříčku. Rose už je zase první, Koepka se propadl za něj.

 • Justin Rose
  4

  Bleskovky

  Rose poprvé změnil hole. Nové zbraně mu dodá luxusní Honma

  1. ledna 2019 – pv

  To so se šuškalo poslední dva měsíce, se stalo s příchodem nového roku oficiálním. Světová dvojka a poslední vítěz FedEx Cupu poprvé za 20 let své veleúspěšné profesionální kariéry mění dodavatele vybavení. Angličan se upsal japonské luxusní značce Honma.

 • Justin Rose
  5

  Bleskovky

  Rose se nestane jedničkou . Finále v Jakartě nezvládl

  16. prosince 2018 – pv

  Justin Rose měl velkou možnost stát se opět světovou jedničkou a zůstat jí i na konci roku 2018, leč nevyužil ji. V posledním kole BNI Indonesian Masters nečekaně zaváhal, když zahrál 75 ran a skončil na děleném 17. místě, přičemž potřeboval skončit v TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení