Články na téma: Justin Rose

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods měl skvělý finiš, ale nepolepšil si. Rose drží náskok

  27. ledna 2019 – pv

  Ani ve třetím kole Farmers Insurance Open Tiger Woods nedokázal zahrát nízké skóre. Zapsal 71 ran a s celkovým skóre -5 je stále na konci TOP 50. Potěšil ho aspoň závěr kola, kdy zahrál tři birdie na posledních pěti jamkách. V Torrey Pines vede stále o tři rány světová jednička Justin Rose.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Na Woodse se lepila smůla. V Torrey Pines vede Rose

  26. ledna 2019 – pv

  Tiger Woods nedokázal ve druhém kole Farmer Insurance Open využít lehčího hřiště North Course a stejně jako ve čtvrtek zahrál 70 ran (-2). Se skóre -4 uzavírá v polovině svého prvního turnaje v nové sezóně TOP 50. Na Justina Rose na čele ztrácí 11 ran.

 • Mark Fulcher a Justin Rose
  3

  Bleskovky

  Kedík Justina Rose je po operaci srdce, daří se mu dobře

  24. ledna 2019 – haf

  Justina Rose čeká v tomto týdnu druhý start v roce 2019 a znovu se bude muset obejít bez svého stálého kedíka Marka Fulchera. Před Farmers Insurance Open ale už může být v mnohem větším klidu, jeho blízký přítel má operaci srdce podle všeho zdárně za sebou.

 • Justin Rose
  4

  Zprávy

  Mickelson a Rose startují rok 2019 na Desert Classic

  17. ledna 2019 – pv

  V kalifornské La Quintě začíná první ze série pěti turnajů PGA Tour na západním pobřeží. Tradiční West Coast Swing odstartuje podnik s názvem Desert Classic. Poprvé v novém roce se na něm ukáže Phil Mickelson i světová jednička Justin Rose. Titul obhajuje Jon Rahm.

 • Justin Rose
  5

  Bleskovky

  Roseův kedík jde na operaci srdce, kdo ho nahradí?

  16. ledna 2019 – haf

  Snad jen na pár týdnů se bude muset aktuálně nejlepší golfista světa obejít bez svého dlouholetého kedíka Marka Fulchera. Ten během tohoto čtvrtka, kdy jeho zaměstnavatel vstoupí v Kalifornii do golfového roku 2019, podstoupí operaci srdce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení