Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Zprávy

  Thomas podruhé ovládl CJ Cup. Rozesmutněl domácího rodáka

  20. října 2019 – pv

  Justin Thomas vyhrál v Koreji svůj 11. turnaj na PGA Tour, když po dvou letech opět triumfoval na CJ Cupu, kde ze tří ročníků turnaje vyhrál už podruhé. V posledním flightu si to rozdal o vítězství s domácím rodákem Dannym Lee, kterého přetlačil o dvě rány.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Koepka uklouzl, zranil se a odstoupil. Thomas přišel o slibný náskok

  19. října 2019 – pv

  Když spolu Justin Thomas a Danny Lee přicházeli v sobotu v posledním flightu na závěrečnou osmnáctku v Nine Bridges, vedl Thomas nad Leem o tři rány. Jediná jamka ale vzápětí rozhodla o tom, že do finálového kola vyjdou srovnaní vedle sebe. CJ Cup v Koreji už v sobotu pokračoval bez světové jedničky Brookse Koepky.

 • Phil Mickelson a Justin Thomas
  3

  Zprávy

  Mickelson blízko esa na čtyřparu! V Koreji vede Thomas

  18. října 2019 – pv

  Justin Thomas v pátek na CJ Cupu v Jižní Koreji vykročil za svým druhým vítězstvím na turnaji. V Nine Bridges na ostrově Jeju zahrál ve druhém kole 63 ran (-9) a vede o dvě rány s celkovým skóre -13. Neskutečnou parádu předvedl Phil Mickelson.

 • Justin Thomas
  4

  Bleskovky

  Berdíky pro Bahamy. Kolik jich Thomas promění v peníze?

  26. září 2019 – haf

  Dalším, kdo se z golfistů rozhodl pomoci Bahamám, které nedávno doslova zpustošil hurikán Dorian, je Justin Thomas. Ten za každé birdie, které zahraje až do konce roku, pošle na konto neziskové organizace Convoy of Hope 1000 dolarů. Tak snad mu to bude pálit!

 • Bahamy po hurikánu Dorian
  5

  Zprávy

  Hvězdy PGA Tour pomáhají Bahamám, které zpustošil hurikán

  7. září 2019 – pv

  Zdevastované Bahamy se vzpamatovávají z následků ničivého hurikánu Dorian, který se před několika dny přehnal přes ostrovy a zanechal po sobě ničivou zkázu. Justin Thomas se rozhodl, že postiženým přírodní katastrofou věnuje do konce roku 1000 dolarů za každé birdie, které zahraje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení