Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  Srovnávat Koepku s Woodsem není fér, říká Thomas a žárlí

  23. května 2019 – jom

  Působivá bilance Brookse Koepky na majorech v posledních třech letech vyvolává ve světě golfu velké haló. Z řad hráčů PGA Tour i golfových fanoušků zní slova chvály na adresu amerického ranaře a už se mluví i o podobnostech v dominanci, s jakou kdysi Tiger Woods vládl světovému golfu. Jiný špičkový hráč má jiný názor. Brookse Koepku s Tigerem nesrovnávejte, vyzývá Justin Thomas.

 • PGA Championship
  2

  Bleskovky

  Ztráta pro PGA Championship, přišel o bývalého šampiona

  14. května 2019 – haf

  Před dvěma lety si na PGA Championship připsal zatím největší vítězství kariéry, letos tomu tak ale určitě nebude. Justin Thomas se v pondělí před startem z druhého majoru sezony omluvil. Na vině je zraněné zápěstí, které světovou pětku nechce pustit zpátky na hřiště.

 • Justin Thomas
  3

  Bleskovky

  USGA couvla: Thomas opravdu žádnou schůzku nezrušil

  6. března 2019 – pv

  USGA vzala zpět své sobotní prohlášení, že Justin Thomas zrušil každé setkání, ve kterých měly obě strany diskutovat nad novými Pravidly golfu. Thomas se proti tomu ostře ohradil s tím, že žádná schůzka naplánována nebyla.

 • Justin Thomas
  4

  Zprávy

  Thomas se naštval na USGA: Stavíte mě do špatného světla!

  4. března 2019 – pv

  V minulém týdnu na Honda Classic opět silně probublávalo na povrch, jak moc jsou hráči frustrovaní z nových pravidel. Zvláště někteří. U Justina Thomase to dokonce zašlo tak daleko, že mezí ním a USGA propukla na Twitteru otevřená kontroverze.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Na Floridě září Korejci. Hvězdy se trápily, až na Koepku

  2. března 2019 – pv

  Hned čtyři hráči narození v Jižní Koreji jsou po druhém kole The Honda Classic do TOP 4. Sungjae Im po parádním kole za 64 ran (-6) dokonce po 36 jamkách vede společně s Američanem Keithem Mitchellem. Největší hvězdy turnaje měly problémy, až na Brookse Koepku, který ztrácí na vedení dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení