Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Parádní dunk Thomase rovnou do jamky

  23. června 2019 – pv

  Justina Thomase nedávno vyřadilo ze hry zraněné zápěstí, ale zdá se, že se už mu forma pomalu vrací. Na US Open sice neprošel cutem, ale tento týden na Travelers Championship už opět baví fanoušky i o víkendu. Když ne výsledkově, tak aspoň některými svými ranami.

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  Thomas už bolest necítí a nehledá žádné další výmluvy

  19. června 2019 – haf

  Sezonu Justina Thomase výrazně ovlivnilo táhnoucí se zranění zápěstí, které už je ale nyní minulostí. Bývalá světová jednička věří, že horší období má za sebou a že ještě stihne vyhrát alespoň jeden turnaj, což se mu povedlo v předchozích čtyřech sezonách.

 • Justin Thomas
  3

  Bleskovky

  Thomas se na Memorialu vrací do hry, zranění ho poučilo

  29. května 2019 – haf

  Poprvé od dubnového Masters se fanouškům ukáže v akci Justin Thomas. Ten musel skoro dva měsíce léčit své pochroumané pravé zápěstí, které ho nepustilo hned na tři turnaje. Čtvrtý už ale nevynechá a soupeřům vzkazuje, že je stoprocentně připravený.

 • Justin Thomas
  4

  Bleskovky

  Srovnávat Koepku s Woodsem není fér, říká Thomas a žárlí

  23. května 2019 – jom

  Působivá bilance Brookse Koepky na majorech v posledních třech letech vyvolává ve světě golfu velké haló. Z řad hráčů PGA Tour i golfových fanoušků zní slova chvály na adresu amerického ranaře a už se mluví i o podobnostech v dominanci, s jakou kdysi Tiger Woods vládl světovému golfu. Jiný špičkový hráč má jiný názor. Brookse Koepku s Tigerem nesrovnávejte, vyzývá Justin Thomas.

 • PGA Championship
  5

  Bleskovky

  Ztráta pro PGA Championship, přišel o bývalého šampiona

  14. května 2019 – haf

  Před dvěma lety si na PGA Championship připsal zatím největší vítězství kariéry, letos tomu tak ale určitě nebude. Justin Thomas se v pondělí před startem z druhého majoru sezony omluvil. Na vině je zraněné zápěstí, které světovou pětku nechce pustit zpátky na hřiště.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení