Články na téma: Justin Thomas

 • JustinThomas3.jpg
  1

  Zprávy

  Maratón pro Thomase a Scotta. Woods si zahrává s cutem

  16. února 2019 – jom

  Hodně dlouhý a náročný den mají za sebou hráči v Riviera Country Clubu, kde se v pátek dohrávalo první kolo a bezprostředně poté začalo druhé. V dešti a studeném větru se s výživnou porcí jamek vypořádali nejlépe Justin Thomas a Adam Scott, kteří dělí vedení. Tiger Woods je na hranici cutu.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler s Thomasem se na Phoenix Open dělí o dům i vedení

  1. února 2019 – haf

  Stejné chyby, stejné známky. A také stejný barák! Replikou z populární filmu o Marečkovi, co měl podávat pero, se dá zhodnotit první kolo letošního WM Phoenix Open. Ovšem tentokrát v pozitivním duchu. Justin Thomas a Rickie Fowler totiž zatím jedou na stejné vlně.

 • Justin Thomas
  3

  Bleskovky

  Thomas o nevyndání praporkové tyče: Nemohl bych se brát vážně

  2. ledna 2019 – haf

  Už dva dny platí nová pravidla golfu a od čtvrtka si je na Havaji poprvé vyzkouší v ostrém provozu také hvězdy PGA Tour. Ty nejlepší z minulého roku totiž čeká tradiční Turnaj šampionů, na kterém se představí také Justin Thomas. Ten se ale v některých případech bude chovat, jako by ke změně pravidel nedošlo. Jde o puttování.

 • Jordan Spieth a Justin Thomas
  4

  Bleskovky

  Spieth se oženil. Na svatbě nechyběli Fowler či Thomas

  28. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Souboj mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem byla pro fanoušky hlavní golfová událost minulého víkendu. Nebyla však hlavní událostí pro všechny golfisty. Určitě ne pro Jordana Spietha, který se v sobotu v Dallasu ženil.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  Korejskou hru o trůny zatím lépe zvládá Koepka než Thomas

  18. října 2018 – pv

  V přímém interním souboji o trůn světové jedničky, který je tento týden k mání v Jižní Koreji, je na tom po prvním kole CJ Cupu lépe Brooks Koepka než Justin Thomas. Na ostrově Jeju zahrál na úvod 71 ran (-1), Thomas o dvě rány hůře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení