Články na téma: Justin Thomas

 • Fanoušek na PGA Tour
  1

  Bleskovky

  PGA Tour připouští, že má problém s alkoholem

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  Chování fanoušků na turnajích se v posledních týdnech stává pro PGA Tour horkým tématem, zejména po několika excesech pod vlivem alkoholu. Komisionář Jay Monahan připustil, že alkohol na turnajích je téma, které PGA Tour aktuálně monitoruje.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  DJ, Rory a Lefty na úvod jamkovky padli, Suri překvapil

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  O několik překvapení se postarali nejlepší golfisté světa během úvodního dne WGC jamkovky? S nepořízenou v texaském Austinu odešli mimo jiné Dustin Johnson, Rory McIlroy nebo Phil Mickelson. Ostatní favorité ale většinou svou roli splnili, nebo remizovali.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Konec čekání! Phil Mickelson zvítězil v Mexiku

  5. března 2018 – GolfExtra.cz

  Čtyři a půl roku si musel počkat na svůj další titul. Ale stálo to za to! Phil Mickelson si v neděli na WGC-Mexico Championship vynutil play-off s Justinem Thomasem, aby ho následně hned na první jamce porazil. Raduje se tak poprvé od svého triumfu na The Open 2013.

 • Justin Thomas
  4

  Bleskovky

  Thomas nechal vyvést hrubého diváka. Teď lituje

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas vyhrál v neděli svůj osmý turnaj PGA Tour v kariéře, ale jeho vítězství v play off nad Lukem Listem nebylo to jediné, o čem fanoušci a příznivci golfu po jeho triumfu diskutovali.

 • Justin Thomas
  5

  Zprávy

  Sprostý Thomas ovládl Medvědí past, Woods dvanáctý

  26. února 2018 – GolfExtra.cz

  Loňský šampion FedEx Cupu už kraluje aktuálnímu pořadí. Justin Thomas si na Honda Classic připsal druhé vítězství v sezoně, když se nejlépe ze všech dokázal popasovat s obávanou Medvědí pastí. To se naopak příliš nedařilo Tigeru Woodsovi, který ale skončil dvanáctý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení