Články na téma: Justin Thomas

 • Bahamy po hurikánu Dorian
  1

  Zprávy

  Hvězdy PGA Tour pomáhají Bahamám, které zpustošil hurikán

  7. září 2019 – pv

  Zdevastované Bahamy se vzpamatovávají z následků ničivého hurikánu Dorian, který se před několika dny přehnal přes ostrovy a zanechal po sobě ničivou zkázu. Justin Thomas se rozhodl, že postiženým přírodní katastrofou věnuje do konce roku 1000 dolarů za každé birdie, které zahraje.

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  Thomas hrál s terčem na zádech. Měl jsem s tím problém, přiznal

  27. srpna 2019 – pv

  Hráčem, který možná nejvíce doplatil na nový systém finále play off FedEx Cupu, byl Justin Thomas. Jako vedoucí muž celkového pořadí šel do Tour Championship s předem daným skóre -10 a náskokem dvou ran. Obrazně řečeno tak měl terč na zádech, pro ostatní velmi snadno sestřelitelný.

 • Justin Thomas
  3

  Zprávy

  V Atlantě se 3. kolo nedohrálo, blesky poranily šest fanoušků

  25. srpna 2019 – haf

  Jen pět jamek stihli v sobotu odehrát nejlepší čtyři hráči TOUR Championship, přesto se stihlo změnit pořadí na špici leaderboardu. Brookse Koepku vystřídal na prvním místě Justin Thomas.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  V East Lake vede Koepka, McIlroy a Thomas na něj ztrácejí ránu

  24. srpna 2019 – haf

  Nejblíže má v polovině TOUR Championship k pohádkové odměně 15 milionů dolarů pro vítěze FedEx Cupu první hráč světa Brooks Koepka (-13). Jeho náskok v čele leaderboardu je však minimální, když Rory McIlroy s Justinem Thomasem na něho ztrácejí jedinou ránu.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Nahý Koepka. Thomas mu naložil při sázce i na Instagramu

  22. srpna 2019 – pv

  Brooks Koepka se toho nebojí. A také už je jasné, proč před letošním The Players zhubnul podle svých slov téměř 11 kilogramů za pět měsíců, kvůli čemuž ho kritizoval i analytik Golf Channelu Brandel Chamblee a následně se mezi oběma rozhořela mediální přestřelka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení