Články na téma: Justin Thomas

 • Dustin Johnson
  6

  Bleskovky

  Uhájí DJ svůj trůn? Vzít mu ho mohou Thomas a Rose

  7. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva hráči mají příležitost na nadcházejícím PGA Championship sesadit Dustina Johnsona z pozice světové jedničky. Tato možnost se nabízí pro Justina Thomase a Justina Rose. Pomoc musí přijít také od samotného Johnsona.

 • Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas
  7

  Bleskovky

  To bude flight! V Bellerive se potkají Tiger, Rory a Justin

  7. srpna 2018 – haf

  Jubilejní 100. PGA Championship už v tomto týdnu uzavře letošní golfovou major podívanou. A že se opět bude na co dívat! Úvodní dvě kola v Bellerive nabídnou řadu hvězdných flightů, nejsledovanějším bude rozhodně trio Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  8

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Justin Thomas
  9

  Zprávy

  V Ohiu vede Thomas, Woods po deváté nevyhraje

  5. srpna 2018 – pv

  Justin Thomas se týden před obhajobou loňského vítězství na PGA Championship dostává do skvělé formy. Na WGC-Bridgestone Invitational po 3. kole vede o tři rány před Rorym McIlroyem a Ianem Poulterem. Tiger Woods je ze hry o deváté vítězství na turnaji venku.

 • Justin Thomas
  10

  Bleskovky

  Thomas v roli amerického skauta. Čekal jich ve Francii více

  28. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco PGA Tour má v tomto týdnu na programu turnaj Quicken Loans National, v Evropě se hraje Open de France na hřišti Le Golf National v Paříži. Tedy na místě, kde se letos koná Ryder Cup. Z kandidátů týmu USA si přijel obhlídnout místo v soutěžním režimu pouze Justin Thomas.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení