Články na téma: Justin Thomas

 • Jim Mackay
  6

  Zprávy

  Od mikrofonu zpět k bagu, Thomas zkusí Bonese

  9. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi elegantně vyřešil snad krátkodobou ztrátu svého stálého kedíka Justin Thomas. Ten pro druhý havajský turnaj PGA Tour v úvodu roku sáhl po Jimu "Bones" Mackayovi, který dlouhá léta nosil hole Philu Mickelsonovi. Nyní už ale pracuje pro Golf Channel.

 • Justin Thomas
  7

  Bleskovky

  Dovolená šampiona. Pařby, alkohol, ale i trénink

  20. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  PGA Tour má zimní pauzu, a tak si hráči užívají dovolenou. A šampion minulé sezóny Justin Thomas je v užívání si opravdový přeborník. Jedna party střídá druhou. O všem prostřednictvím sociálních sítích zároveň informuje fanoušky.

 • Justin Thomas
  8

  Zprávy

  Thomas už se těší na Havaj i na to, že bude lépe jíst

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Konec roku je vždy nepříjemnou pastí na naše stravování. I ti nejvěrnější vyznavači salátů, lehkých pokrmů a zdravého životního stylu se futrují cukrovím, bramborovým salátem a dalšími libůstkami, které si jindy raději odepřou. Výjimkou nejsou ani golfisté.

 • Justin Thomas
  9

  Bleskovky

  Šampioni si užívají dovolenou. Bez golfu to ale neumí

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Dva z nejlepších hráčů loňské sezóny Justin Thomas a Jordan Spieth si užívají prázdniny na nejjižnějším cípu kalifornského poloostrova v Cabo San Lucas v Mexiku. Že by přitom nechtěli golfové hole ani vidět, se ale zrovna říct nedá.

 • Justin Thomas
  10

  Bleskovky

  Zajímám tu vůbec někoho, rozčiloval se naoko Thomas

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas si na Hero World Challenge užívá velké pozornosti, ale vůbec ne kvůli sobě. Stačilo, aby si ho Tiger Woods při svém návratu k soutěžnímu golfu vybral do fligtu a měl o zábavu postaráno. A to samotný turnaj ještě ani nezačal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení