Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  11

  Bleskovky

  Thomas propagoval poslední major. Zavěsil tam skvělou ránu

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Všichni už mluví o nadcházejícím US Open v Shinnecock Hills, či o probíhající poslední přípravě na něj na FedEx St. June Classic, ale světová jednička tak trochu mimo kontext aktuálního dění prezentovala poslední major roku. A to parádním způsobem.

 • Webb Simpson
  12

  Zprávy

  Báječný Woods dělený jedenáctý. Vyhrál Simpson, Thomas je číslo 1

  14. května 2018 – GolfExtra.cz

  I když to z pohledu Webba Simpsona nebyl ideální golfový den, na jeho konci mohl slavit. Svůj luxusní náskok na The Players ve finále snad ani nemohl prohospodařit a vyhrál o čtyři rány. Tiger Woods skončil dělený jedenáctý a Justin Thomas usedl na golfový trůn.

 • Justin Thomas
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Thomas pomohl fanouškovi s žádostí o ruku

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas je na sociálních sítí jeden z nejaktivnějších hráčů na PGA Tour. A tak není překvapení, že kývnul svému fanouškovi na prosbu, kterou mu poslal přes Instagram. Šlo o pomoc s žádostí o ruku přímo na golfovém hřišti.

 • Jordan Spieth
  14

  Bleskovky

  Z týmovky PGA Tour vypadli Spieth, Thomas, Rahm i Garcia

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj Zurich Classic of New Orleans se v minulosti potýkal s problémem, že nebyl příliš atraktivní pro ty největší golfové hvězdy. A tak se stal jedinou týmovou akcí na okruhu PGA Tour. Hvězdy sice jezdit začaly, ale letos si je fanoušci o víkendu v Avondale neužijí.

 • Jon Rahm
  15

  Bleskovky

  3 hráči mohou po Masters usednout na golfový trůn

  3. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hned trojice golfistů může po Masters vystřídat na postu světové jedničky Dustina Johnsona. Jeho golfový trůn je v ohrožení už poněkolikáté a jeho soupeřům stačí stále méně a méně k tomu, aby ho z postu světové jedničky sesadili. Bodové rozdíly se totiž snižují.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení