Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  16

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Justin Thomas
  17

  Zprávy

  V Ohiu vede Thomas, Woods po deváté nevyhraje

  5. srpna 2018 – pv

  Justin Thomas se týden před obhajobou loňského vítězství na PGA Championship dostává do skvělé formy. Na WGC-Bridgestone Invitational po 3. kole vede o tři rány před Rorym McIlroyem a Ianem Poulterem. Tiger Woods je ze hry o deváté vítězství na turnaji venku.

 • Justin Thomas
  18

  Bleskovky

  Thomas v roli amerického skauta. Čekal jich ve Francii více

  28. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco PGA Tour má v tomto týdnu na programu turnaj Quicken Loans National, v Evropě se hraje Open de France na hřišti Le Golf National v Paříži. Tedy na místě, kde se letos koná Ryder Cup. Z kandidátů týmu USA si přijel obhlídnout místo v soutěžním režimu pouze Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  19

  Bleskovky

  Thomas propagoval poslední major. Zavěsil tam skvělou ránu

  8. června 2018 – GolfExtra.cz

  Všichni už mluví o nadcházejícím US Open v Shinnecock Hills, či o probíhající poslední přípravě na něj na FedEx St. June Classic, ale světová jednička tak trochu mimo kontext aktuálního dění prezentovala poslední major roku. A to parádním způsobem.

 • Webb Simpson
  20

  Zprávy

  Báječný Woods dělený jedenáctý. Vyhrál Simpson, Thomas je číslo 1

  14. května 2018 – GolfExtra.cz

  I když to z pohledu Webba Simpsona nebyl ideální golfový den, na jeho konci mohl slavit. Svůj luxusní náskok na The Players ve finále snad ani nemohl prohospodařit a vyhrál o čtyři rány. Tiger Woods skončil dělený jedenáctý a Justin Thomas usedl na golfový trůn.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení