Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  21

  Zprávy

  Sprostý Thomas ovládl Medvědí past, Woods dvanáctý

  26. února 2018 – GolfExtra.cz

  Loňský šampion FedEx Cupu už kraluje aktuálnímu pořadí. Justin Thomas si na Honda Classic připsal druhé vítězství v sezoně, když se nejlépe ze všech dokázal popasovat s obávanou Medvědí pastí. To se naopak příliš nedařilo Tigeru Woodsovi, který ale skončil dvanáctý.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

 • Tony Finau
  23

  Bleskovky

  Finau trefil parádní eso, Thomas už je v TOP 10

  14. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tony Finau už dal prý v životě 10 es, ale dosud ani jedno na PGA Tour. To se změnilo v sobotu na Havaji, kde na 17. jamce hřiště Waialae trefil perfektní ránu osmičkou železem ze 164 metrů.

 • Jim Mackay
  24

  Zprávy

  Od mikrofonu zpět k bagu, Thomas zkusí Bonese

  9. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi elegantně vyřešil snad krátkodobou ztrátu svého stálého kedíka Justin Thomas. Ten pro druhý havajský turnaj PGA Tour v úvodu roku sáhl po Jimu "Bones" Mackayovi, který dlouhá léta nosil hole Philu Mickelsonovi. Nyní už ale pracuje pro Golf Channel.

 • Justin Thomas
  25

  Bleskovky

  Dovolená šampiona. Pařby, alkohol, ale i trénink

  20. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  PGA Tour má zimní pauzu, a tak si hráči užívají dovolenou. A šampion minulé sezóny Justin Thomas je v užívání si opravdový přeborník. Jedna party střídá druhou. O všem prostřednictvím sociálních sítích zároveň informuje fanoušky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení