Články na téma: Justin Thomas

 • Phil Mickelson
  21

  Zprávy

  Konec čekání! Phil Mickelson zvítězil v Mexiku

  5. března 2018 – GolfExtra.cz

  Čtyři a půl roku si musel počkat na svůj další titul. Ale stálo to za to! Phil Mickelson si v neděli na WGC-Mexico Championship vynutil play-off s Justinem Thomasem, aby ho následně hned na první jamce porazil. Raduje se tak poprvé od svého triumfu na The Open 2013.

 • Justin Thomas
  22

  Bleskovky

  Thomas nechal vyvést hrubého diváka. Teď lituje

  27. února 2018 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas vyhrál v neděli svůj osmý turnaj PGA Tour v kariéře, ale jeho vítězství v play off nad Lukem Listem nebylo to jediné, o čem fanoušci a příznivci golfu po jeho triumfu diskutovali.

 • Justin Thomas
  23

  Zprávy

  Sprostý Thomas ovládl Medvědí past, Woods dvanáctý

  26. února 2018 – GolfExtra.cz

  Loňský šampion FedEx Cupu už kraluje aktuálnímu pořadí. Justin Thomas si na Honda Classic připsal druhé vítězství v sezoně, když se nejlépe ze všech dokázal popasovat s obávanou Medvědí pastí. To se naopak příliš nedařilo Tigeru Woodsovi, který ale skončil dvanáctý.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

 • Tony Finau
  25

  Bleskovky

  Finau trefil parádní eso, Thomas už je v TOP 10

  14. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tony Finau už dal prý v životě 10 es, ale dosud ani jedno na PGA Tour. To se změnilo v sobotu na Havaji, kde na 17. jamce hřiště Waialae trefil perfektní ránu osmičkou železem ze 164 metrů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení