Články na téma: Justin Thomas

 • Tiger Woods
  26

  Zprávy

  Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

 • Tony Finau
  27

  Bleskovky

  Finau trefil parádní eso, Thomas už je v TOP 10

  14. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tony Finau už dal prý v životě 10 es, ale dosud ani jedno na PGA Tour. To se změnilo v sobotu na Havaji, kde na 17. jamce hřiště Waialae trefil perfektní ránu osmičkou železem ze 164 metrů.

 • Jim Mackay
  28

  Zprávy

  Od mikrofonu zpět k bagu, Thomas zkusí Bonese

  9. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi elegantně vyřešil snad krátkodobou ztrátu svého stálého kedíka Justin Thomas. Ten pro druhý havajský turnaj PGA Tour v úvodu roku sáhl po Jimu "Bones" Mackayovi, který dlouhá léta nosil hole Philu Mickelsonovi. Nyní už ale pracuje pro Golf Channel.

 • Justin Thomas
  29

  Bleskovky

  Dovolená šampiona. Pařby, alkohol, ale i trénink

  20. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  PGA Tour má zimní pauzu, a tak si hráči užívají dovolenou. A šampion minulé sezóny Justin Thomas je v užívání si opravdový přeborník. Jedna party střídá druhou. O všem prostřednictvím sociálních sítích zároveň informuje fanoušky.

 • Justin Thomas
  30

  Zprávy

  Thomas už se těší na Havaj i na to, že bude lépe jíst

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Konec roku je vždy nepříjemnou pastí na naše stravování. I ti nejvěrnější vyznavači salátů, lehkých pokrmů a zdravého životního stylu se futrují cukrovím, bramborovým salátem a dalšími libůstkami, které si jindy raději odepřou. Výjimkou nejsou ani golfisté.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení