Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  26

  Zprávy

  Thomas už se těší na Havaj i na to, že bude lépe jíst

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Konec roku je vždy nepříjemnou pastí na naše stravování. I ti nejvěrnější vyznavači salátů, lehkých pokrmů a zdravého životního stylu se futrují cukrovím, bramborovým salátem a dalšími libůstkami, které si jindy raději odepřou. Výjimkou nejsou ani golfisté.

 • Justin Thomas
  27

  Bleskovky

  Šampioni si užívají dovolenou. Bez golfu to ale neumí

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Dva z nejlepších hráčů loňské sezóny Justin Thomas a Jordan Spieth si užívají prázdniny na nejjižnějším cípu kalifornského poloostrova v Cabo San Lucas v Mexiku. Že by přitom nechtěli golfové hole ani vidět, se ale zrovna říct nedá.

 • Justin Thomas
  28

  Bleskovky

  Zajímám tu vůbec někoho, rozčiloval se naoko Thomas

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas si na Hero World Challenge užívá velké pozornosti, ale vůbec ne kvůli sobě. Stačilo, aby si ho Tiger Woods při svém návratu k soutěžnímu golfu vybral do fligtu a měl o zábavu postaráno. A to samotný turnaj ještě ani nezačal.

 • Dustin Johnson a Jordan Spieth
  29

  Zprávy

  Jde to i bez Tigera, žebříčku vládnou Američané

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až bude za rok v Paříži velká golfová sláva, bude mít tým Evropy co dělat, aby mu pořádně nezhořkla. Ryder Cup 2018 má už teď, zdá se, velkého favorita. Poprvé od roku 2010 jsou totiž v čele světového žebříčku hned tři Američané. S pořádným náskokem na Evropany.

 • Justin Thomas
  30

  Zprávy

  Král Thomas vládne dál. CJ Cup v Koreji ovládl v play off

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nejlepší hráč sezóny 2016/2017 už začal řádit i v novém ročníku PGA Tour. Po zahřívacím děleném 17. místě na CIMB Classic v Malajsii vyhrál Justin Thomas první ročník CJ Cupu v Jižní Koreji. Vítězství vybojoval na druhé jamce play off, kde udolal Marca Leishmana.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení