Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  31

  Zprávy

  Thomas vyhrál poslední major v roce, svůj první

  14. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Historická sezona Justina Thomase dostala major třešničku. A to ještě ani nezačalo play-off. Mladý Američan si na PGA Championship připsal čtvrté vítězství v sezoně, co víc, vyhrál svůj první turnaj velké čtyřky. A definitivně vystoupil ze stínu Jordana Spietha.

 • Johnny Miller
  32

  Zprávy

  Miller znevažuje Thomasův rekord: Vždyť fairwaye mají 50 yardů

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco celý golfový svět žasne nad rekordním kolem Justina Thomase na US Open, ten, který byl překonán, to nemůže zdá se překousnout. Nebo jak jinak si vysvětlit slova Johnnyho Millera na adresu Thomasových sobotních devíti ran pod par?

 • Justin Thomas
  33

  Bleskovky

  VIDEO: Senzačním puttem k rekordnímu skóre US Open

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas hrál v sobotu v Erin Hills nadpozemský golf, který korunoval rekordním skóre US Open vůči paru. Nikdo v historii druhého majoru sezony devět ran pod par v jednom kole nezahrál. Vše přitom odstartoval neuvěřitelný putt do birdie na páté jamce.

 • Kentucky Derby
  34

  Bleskovky

  Golfisté vyrazili na koně, Rickie zářil růžovou

  7. května 2017 – GolfExtra.cz

  V sobotu se běžel v Louisville jeden z nejslavnějších dostihů světa, už 143. Kentucky Derby. A mezi více jak 150 tisíc nadšenými diváky nechyběli ani někteří golfisté. A mezi nimi zářil díky svému outfitu, jako již tradičně, Rickie Fowler.

 • Justin Thomas
  35

  Bleskovky

  Justin Thomas pod palbou kritiky, ozvali se i Rory a Rickie

  6. března 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas se ve finálovém kole Mexico Championship trápil. Hlavně na úvodní devítce to bylo od trojnásobného šampiona PGA Tour z této sezony hodně špatné. Frustrace pak vyvrcholila na odpališti jedenácté jamky, kde Thomas silně zatáhl svůj drive a za míčkem letěla i hůl, která málem skončila mezi fanoušky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení