Články na téma: Justin Thomas

 • Justin Thomas
  31

  Bleskovky

  Thomasovy úkoly v mobilu, splnil jich 12 z 15

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Byl konec února tohoto roku, skoro půl desáté večer a Justin Thomas si do svého mobilu naťukal 15 úkolů, které chtěl v tomto roce splnit. V neděli večer, po triumfu ve FedEx Cupu, svůj seznam odhalil. A ukázal, že byl hodně úspěšný - celkem z 80 procent!

 • Justin Thomas a Xander Schauffele
  32

  Zprávy

  Atlantu šokoval Schauffele, FedEx Cup vyhrál Thomas

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před třemi měsíci se Xander Schauffele bál o to, zda si jako nováček na okruhu udrží kartu na PGA Tour i pro příští sezonu. Nyní slaví životní vítězství na TOUR Championship. Na vítězství ve FedEx Cupu to však nestačilo, ten pro sebe ukořistil Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  33

  Bleskovky

  Thomas se ujal vedení v Atlantě i ve FedEx Cupu

  23. září 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě na odpališti poslední jamky druhého kola přitom Justin Thomas dělil v East Lake sedmou příčku, když na hráče na děleném prvním místě ztrácel dvě rány. Jelikož ale na závěrečný pětipar potřeboval pouze tři, na lídry se díky tomu dotáhl.

 • Justin Thomas
  34

  Zprávy

  Thomas získal další titul, je nejlepší na světě?

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Justin Thomas prožívá sezonu snů. Historickou sezonu. A i když aktuálně nevévodí ani jednomu ze dvou nejsledovanějších golfových žebříčků, mnoho lidí se ptá - je mladý Američan nejlepší na světě?

 • Justin Thomas a DJ
  35

  Zprávy

  Thomas se prostřílel do vedení, skvěle zahráli také Spieth a DJ

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Samé hvězdy jsou v popředí leaderboardu před finálovým kolem Dell Technologies Championship. Druhý podnik play-off FedEx Cupu vedou po 54 odehraných jamkách Justin Thomas s Marcem Leishmanem (oba -12), příliš klidné spaní ale mít nemohou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení