Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Bleskovky

  Jako sestry v triku. Spilková s Vlčkovou daly na Symetře cut

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v prvním kole byla jejich golfová vystoupení naprosto rozdílná, v tom druhém skoro jako přes kopírák. Klára Spilková i Karolína Vlčková zahrály v pátek na Valley Forge Invitational za 68 ran (-3) a bez problémů prošly na turnaji Symetra Tour cutem.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Kola rozdílná jako noc a den, Spilkovou s Vlčkovou čeká boj o cut

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Podobnými výsledky vstoupily do turnaje Valley Forge Invitational české profesionálky Klára Spilková a Karolína Vlčková. Průběhy jejich kol však byly naprosto odlišné. Spilková došla v paru (T49), Vlčková za plus jedna (T68) a obě tak na Symetra Tour čeká boj o cut.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Poprvé spolu na turnaji, Spilková s Vlčkovou hrají Symetra Tour

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od loňského přestupu Karolíny Vlčkové k profesionálkám se na jednom turnaji potká s Klárou Spilkovou. Obě dvě se totiž v tomto týdnu představí na Valley Forge Invitational v rámci Symetra Tour. Každá však do turnaje vstupuje s jinými cíli.

 • Karolína Vlčková
  4

  Zprávy

  Vlčková si připsala nejlepší výsledek kariéry, skončila pátá

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Přesně za měsíc to bude rok, co se Karolína Vlčková stala golfovou profesionálkou. A nyní si jako profesionálka připsala zatím největší úspěch. Na turnaji Symetra Classic v Severní Karolíně se poprala s nepříznivým počasím a zaznamenala skvělé dělené páté místo.

 • Karolína Vlčková
  5

  Zprávy

  Spilková blízko cutu, Vlčková dokonce TOP 10! Nedohrálo se

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané to mají v zámoří české profesionální golfistky. Klára Spilková je velmi blízko cutu na LPGA, Karolína Vlčková dokonce vytouženému umístění na špici leaderboardu na Symetra Tour. Druhá kola se však v pátek kvůli počasí nedohrála.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení