Články na téma: Karolína Vlčková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Q-Series už je tady! O LPGA zabojují také Spilková a Vlčková

  22. října 2019 – haf

  Nadcházejí dva týdny pravdy pro golfistky, které usilují o to, zahrát si v příštím roce na slavné LPGA. Startuje totiž Q-Series, závěrečná fáze kvalifikační školy zámořské série, ve které budou usilovat o kartu také Klára Spilková a Karolína Vlčková. Šanci mají velkou.

 • Karolína Vlčková
  2

  Zprávy

  Vlčková ustála drama, zvládla Q-School a zahraje si o LPGA

  18. října 2019 – pv

  Karolína Vlčková může dál snít svůj sen o tom, že si v příští sezóně zahraje elitní ženský světový okruh LPGA. V Plantation Golf and Country Clubu ve Venice na Floridě dokázala úspěšně zvládnout kvalifikační školu a zahraje si tak závěrečný kvalifikační turnaj Q-Series.

 • Karolína Vlčková
  3

  Bleskovky

  Vlčková zahrála znovu pod par, v Q-School drží postupové místo

  17. října 2019 – haf

  Také ve třetím kole turnaje druhé fáze kvalifikační školy LPGA se dostala Karolína Vlčková pod par. Díky tomu je před finálovou rundou na skóre -4 a drží postupové místo do závěrečné Q-Series, kam postoupí hráčky do třicátého místa.

 • Karolína Vlčková
  4

  Bleskovky

  Vlčková si v Q-School polepšila o dvě rány a je v TOP 30

  16. října 2019 – haf

  Česká golfistka Karolína Vlčková si v úterý vylepšila pozici v turnaji druhé fáze letošní kvalifikační školy LPGA. Znovu se dostala pod par, tentokrát o dvě rány, a s celkovým skóre -3 je na dělném 28. místě. Do závěrečné Q-Series postoupí zhruba třicet nejlepších.

 • Karolína Vlčková
  5

  Bleskovky

  Vlčková vstoupila do druhé fáze Q-School LPGA kolem pod par

  15. října 2019 – haf

  Slušně rozehrála Karolína Vlčková na Floridě turnaj druhé fáze kvalifikační školy LPGA. V prvním kole zahrála na hřišti Panther v Plantation Golf and Country Clubu za 71 ran (-1) a je na dohled postupovým místům do závěrečné Q-Series.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení