Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Zprávy

  Smutná i pyšná. Učím se za pochodu, říká Vlčková

  15. prosince 2017 – Honza Fait

  ​Byla tak strašně blízko zisku karty na LPGA. A právě to ji ve velkém finále kvalifikační školy svázalo hole, Karolína Vlčková se tak musí nasměrovat jinam. Na Symetra Tour. Stále ještě převládající smutek ale každým dnem slábne a nastupuje očekávání z toho, co bude.

 • Karolína Vlčková
  2

  Bleskovky

  Finále Vlčkové nevyšlo, kartu na LPGA nezískala

  4. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Byla velmi blízko, minimálně částečné kartě na LPGA. Nakonec se ale Karolína Vlčková musí spokojit s tím, že ve své první profesionální sezoně bude startovat "pouze" na Symetra Tour. Závěrečné kolo finálové fáze Q-school se jí totiž na Floridě nepovedlo.

 • Karolína Vlčková
  3

  Zprávy

  O LPGA už bojuje jen Vlčková, Spilková nedala o ránu cut

  3. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Svůj americký sen v letošní finálové fázi Q-school LPGA sní už pouze Karolína Vlčková. Ta si totiž na Floridě zahraje i páté finálové kolo, ve kterém půjde o karty. Klára Spilková už je bohužel ze hry venku, cutem v Daytona Beach totiž neprošla o jedinou ránu.

 • Karolína Vlčková
  4

  Zprávy

  Češkám se LPGA vzdálila, lépe je na tom Vlčková

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Po lehkém optimismu, který ve finálové fázi Q-school LPGA přineslo pro české fanoušky druhé kolo, přicházejí po tom třetím obavy. Zisk plné karty pro příští sezonu se totiž českým hráčkám vzdálil. Lépe je na tom Karolína Vlčková, Kláru Spilkovou čeká boj o cut.

 • Karolína Vlčková
  5

  Zprávy

  Spilková s Vlčkovou si polepšily, živí velkou naději

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jako sestry si zatím počínají Klára Spilková a Karolína Vlčková ve finálové fázi Q-school LPGA. Hrají na stejných hřištích, zapisují stejné výsledky a po dvou kolech tak jsou na tom na Floridě stejně. Se skóre +2 jsou tři rány od plné karty na LPGA pro příští sezonu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení