Články na téma: Karolína Vlčková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Smutný týden českých golfistek, čtyři zahrály celkem za +45

  25. května 2019 – haf

  Zatímco českým golfistům se v tomto týdnu na Kaskádě zadařilo nad poměry, české golfistky prožily velmi nepovedený týden. Na třech profesionálních sériích se představily celkem čtyři a dohromady nakumulovaly hrozivé skóre +45. Ani jedna neprošla cutem.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková začala špatně, finiš jí dal naději. Češkám se nedařilo

  24. května 2019 – haf

  Kláře Spilkové vstup do důležitého turnaje Pure Silk Championship nevyšel. A to ještě musí děkovat dvěma birdie na závěr, že má před pátečním 2. kolem na LPGA naději na cut. Ve čtvrtek se ale nedařilo ani dalším Češkám na Symetra Tour nebo Ladies European Tour.

 • Šideri Váňová
  3

  Bleskovky

  Váňová dala cut ve Španělsku, Vítů si polepšila na LETAS

  17. května 2019 – haf

  Úspěšný den prožily v Evropě na profesionálních turnajích české golfistky. Šideri Váňová prošla cutem na turnaji Ladies European Tour ve Španělsku a amatérka Gabriela Roberta Vítů za sebou má dobrý den ve Švýcarsku na akci nižší LET Access Series.

 • Karolína Vlčková
  4

  Bleskovky

  Zápěstí trápí i Vlčkovou. V Georgii neprošla cutem o 12 ran

  11. května 2019 – pv

  Karolína Vlčková se na zámořské Symetra Tour trápí se zraněným zápěstím. Na konci dubna kvůli bolesti odstoupila z turnaje v Arkansasu, tentokrát v Georgii odehrála obě úvodní kola, ale skončila po nich mezi posledními.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková opět pokazila závěr a v Kalifornii si pohoršila

  28. dubna 2019 – haf

  Ještě po 35 odehraných jamkách mohla Klára Spilková na HUGEL AIR PREMIA LA Open klidně pomýšlet na boj o titul, pak ji ale ve druhém kole přibrzdila poslední jamka a také ve třetí rundě ztrácela v samém závěru rány. Před finále je na děleném 41. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení