Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Bleskovky

  Konec skvělé série. Vlčková poprvé nedala na Symetře cut

  14. července 2018 – haf

  Jednou to přijít muselo, pro Karolínu Vlčkovou se tak ale stalo v nejméně vhodný okamžik. Poté, co prošla cutem na všech deseti úvodních turnajích ve své nováčkovské sezoně na Symetra Tour, končí poprvé po dvou kolech na akci Donald Ross Classic.

 • Karolína Vlčková
  2

  Bleskovky

  První zaváhání? Vlčkové hrozí, že poprvé nedá cut

  13. července 2018 – haf

  Zdá se, že úspěšná série Karolíny Vlčkové na Symetra Tour skončí. Česká profesionálka ve své nováčkovské sezoně prošla cutem na všech úvodních deseti turnajích, nyní to však má na Donald Ross Classic nahnuté. Po prvním kole za 76 ran (+5) je totiž až na 120. místě.

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Tři Češi hrají na Challenge Tour, Vlčková po pauze na Symetře

  11. července 2018 – haf

  Stanislav Matuš se v tomto týdnu pokusí pokračovat ve svém restartu sezony, o který se pokusil v minulém týdnu na pražské Zbraslavi. Určitě by ho na Challenge Tour rádi následovali Jan Cafourek s Petrem Gálem, Karolína Vlčková se opět ukáže na Symetra Tour.

 • Muni He
  4

  Bleskovky

  Vlčková na Symetře dělená sedmnáctá, vyhrála krásná Číňanka

  2. července 2018 – haf

  Desátý turnaj na Symetra Tour, desátý cut. A druhé nejlepší celkové umístění v sezoně! Karolína Vlčková za sebou má ve své nováčkovské sezoně další skvělý turnaj a nyní si dá týden volno. Z vítězství se na Prasco Charity Championship raduje čínská kráska Muni He.

 • Karolína Vlčková
  5

  Zprávy

  Vlčková si pohoršila, ale TOP 10 má stále na dohled

  1. července 2018 – pv

  Pouze o jednu ránu pod par hřiště dokázala Karolína Vlčková stlačit svůj sobotní výsledek, což znamená, že klesla na dělené 18. místo v průběžném pořadí turnaje Prasco Charity Championship.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení