Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Bleskovky

  Vlčková pokazila finále. V El Doradu uzavřela TOP 60

  17. září 2018 – pv

  Až ve třetím kole se Klára Vlčková nechala „zmasakrovat“ náročným hřištěm Mystic Creek v El Doradu. Ve finále zahrála 85 ran (+13) a s celkovým skóre +18 obsadila na dalším turnaji Symetra Tour dělené 59. místo.

 • Karolína Vlčková
  2

  Zprávy

  Vlčková zabojovala. Těžký Mystic Creek vyzve i o víkendu

  16. září 2018 – pv

  Karolína Vlčková se opět podívá do finálových kol turnaje Symetra Tour. V El Doradu v Arkansasu zahrála druhé kolo za 73 ran (+1) a s průběžným výsledkem +5 ji patří dělené 37. místo.

 • Karolína Vlčková
  3

  Bleskovky

  Vlčková zabojovala, ale podruhé v řadě na Symetře nedala cut

  9. září 2018 – haf

  Sen o zisku karty na LPGA hned v premiérové sezoně na Symetra Tour se začíná Karolíně Vlčkové vzdalovat. Na Garden City Charity Classic totiž česká profesionálka kvůli nepovedenému prvnímu kolu neprošla cutem, což se jí přihodilo podruhé v řadě.

 • Karolína Vlčková
  4

  Bleskovky

  Nevyšlo to. Vlčková po dvou umístěních v TOP 10 cut nedala

  1. září 2018 – haf

  Do těžkého závěru sezony na Symetra Tour nevstoupila Karolína Vlčková ideálně. Na Sioux Falls GreatLIFE Challenge neprošla cutem do finálových kol, když na úvodních 36 jamek potřebovala o devět ran více, než bylo povoleno. K hranici cutu jí tak chybělo pět ran.

 • Karolína Vlčková
  5

  Bleskovky

  Horší start. Vlčková ztrácí v Sioux Falls na cut jednu ránu

  31. srpna 2018 – haf

  Jeden z mála čtyřkolových turnajů v sezoně Symetra Tour nerozehrála Karolína Vlčková ideálně. Do Sioux Falls GreatLIFE Challenge sice vstoupila berdíkem hned na třetí jamce, to ale bylo naposledy, kdy byla pod parem hřiště Willow Run. Úvodní kolo dohrála za +3.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení