Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Zprávy

  Vlčková odehrála nejtěžší sezónu. Na LPGA ji nepustilo zranění

  1. listopadu 2019 – pv

  Když se Karolína Vlčková probojovala do Q-Series, svitla naděje, že by mohl mít český golf příští sezónu na elitní ženské LPGA dvě zástupkyně. Přeci jen plná karta je připravena pro hráčky v TOP 45 a v Q-Series startovalo 98 hráček. Vlčková se však k postupu nepřiblížila a nyní vysvětlila proč.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková si pohoršila, ale zatím to nevadí. Je třináctá

  31. října 2019 – haf

  Stejně jako na hřišti Course No. 6 také na druhé osmnáctce letošní Q-Series v Pinehurstu, tedy Course No. 9, začala Klára Spilková kolem jednu ránu nad par. Znepokojovat ji to však zatím nemusí, dál s přehledem drží místo, které jí zajistí kartu na LPGA pro příští rok.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková drží v Q-Series sedmé místo, Vlčková bez šance

  27. října 2019 – haf

  Na opačných pólech leaderboardu jsou v polovině Q-Series české golfistky Klára Spilková a Karolína Vlčková. Zatímco Spilková podle všeho opět získá pro příští sezonu plnou kartu na LPGA, Vlčková si na ni bude muset minimálně další rok počkat. Její šanci jsou minimální.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková už je v Q-Series v TOP 10, Vlčková ztrácí devět ran

  26. října 2019 – haf

  Zatímco Klára Spilková směřuje k poklidnému znovuzískání karty na LPGA, Karolína Vlčková si na tu svou podle všeho ještě bude muset nějaký ten pátek počkat. Po třech kolech letošní Q-Series dělí obě české profesionálky patnáct ran.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková na Q-Series zabrala, Vlčkové se sen o LPGA vzdaluje

  25. října 2019 – pv

  Klára Spilková se po druhém kole Q-Series LPGA dostala do mnohem lepší pozice, když poskočila leaderboardem o 20 míst a výrazně si vylepšila své postupové vyhlídky. To Karolína Vlčková přidala další špatné kolo, po kterém je její situace už výrazně komplikovaná.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení