Články na téma: Karolína Vlčková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková si postup do Q-Series pohlídala, Váňové chyběly dvě rány

  19. října 2018 – haf

  Naprosto s přehledem zvládla 2. fázi Q-school LPGA Klára Spilková. V Plantation Golf and Country Clubu obsadila po čtyřech kolech na dvou hřištích dělenou čtvrtou příčku a zajistila si účast v Q-Series. Šideri Váňová a Karolína Vlčková naopak v kvalifikační škole končí.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková si jde pro postup, Váňová o něj bojuje. Vlčková bez šance

  18. října 2018 – haf

  Velmi blízko postupu do závěrečné Q-Series je Klára Spilková, která se ve třetím kole turnaje druhé fáze letošní kvalifikační školy o LPGA vrátila na dělené čtvrté místo. Šanci má stále také Šideri Váňová, Karolína Vlčková naopak bude turnaj na Floridě už jen dohrávat.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Češky si v Q-School pohoršily, postupové místo drží Spilková

  17. října 2018 – haf

  Po povedeném prvním kole v druhé fázi kvalifikační školy na LPGA přišlo lehké vystřízlivění. Přestože Klára Spilková a Šideri Váňová rozehrály i druhou rundu na hřišti Panther dobře, horší druhé devítky znamenaly pohoršení shodně o dvě rány. Karolína Vlčková se pak dostala do velmi těžké pozice.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková s Váňovou vstoupily do 2. fáze Q-school LPGA skvěle

  16. října 2018 – haf

  Parádní vstup do turnaje 2. fáze Q-School LPGA se povedl všem třem českým profesionálkám. Především Klára Spilková a Šideri Váňová ale začaly ve floridském Plantation Golf and Country Clubu skvěle a po prvním kole se drží na postupových příčkách do Q-Series.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  3 Češky čeká na Floridě druhá fáze bojů o LPGA

  12. října 2018 – haf

  Hned tři české golfistky vstoupí koncem tohoto týdne do druhé fáze kvalifikačního cyklu zámořské LPGA. Na Floridě se pokusí drsným sítem projít do ještě drsnější závěrečné fáze Klára Spilková, Karolína Vlčková a Šideri Váňová. Startuje se už v sobotu!



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení