Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  6

  Bleskovky

  Karolína Vlčková zkouší internet, shání na něm peníze na LPGA

  25. července 2017 – GolfExtra.cz

  Je to trend posledních let, a tak se ho rozhodla vyzkoušet také čerstvá česká golfová profesionálka Karolína Vlčková. Finance pro svou cestu na LPGA by ráda vybrala od svých podporovatelů a fanoušků na internetu, konkrétně na serveru Go Fund Me.

 • Karolína Vlčková
  7

  Zprávy

  Vlčková má třetí srdce, připravuje se na konec i nový začátek

  6. prosince 2016 – Honza Fait

  Má za sebou senzační rok, nejlepší v kariéře, který zakončila očekávaným oceněním Golfistka roku České golfové federace. Došla si pro něj jak skvělými výkony v Evropě, tak i zámoří, kam je v posledních letech, zdá se, stále více vidět. I díky skvělým výsledkům českých hráčů, když zde zářil také letošní Golfista roku Šimon Zach.

 • Šimon Zach
  8

  Bleskovky

  Golfisty roku 2016 se stali Šimon Zach a Karolína Vlčková

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Ocenění nejlepších českých amatérských golfistů za uplynulou sezonu letos letí za moře. Právě tam totiž jak Šimon Zach, tak Karolína Vlčková studují na univerzitách, a pro ceny si tak ve čtvrtek večer nemohli v pražském Erpetu dojít osobně.

 • Kristýna Frýdlová
  9

  Zprávy

  Frýdlová jako první zahrála pod par. Dosáhnou Češky na TOP 10?

  17. září 2016 – GolfExtra.cz

  Českým amatérkám patří po třetím kole World Amateur Team Championship jim patnáctá příčka. Útočí tak na umístění v TOP 10, od něhož jsou vzdálené pět ran. Nejlépe se v pátek dařilo Kristýně Frýdlové, která se jako první z Češek na turnaji dostala pod par hřiště.

 • Karolína Vlčková
  10

  Bleskovky

  Češky drží na MS v Mexiku Vlčková, i nadále jsou dělené 18.

  16. září 2016 – GolfExtra.cz

  Stejně jako po prvním kole i po tom druhém patří českým amatérkám na mistrovství světa družstev dělená 18. příčka. A to především díky Karolíně Vlčkové, která ve čtvrtek zahrála ještě o ránu lépe, než o den dříve. Mezi jednotlivci je dělená šestadvacátá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení