Články na téma: Karolína Vlčková

 • Aleš Kořínek
  6

  Zprávy

  Kořínek vyhrál další turnaj v Polsku, Vlčková předposlední

  8. října 2018 – haf

  Aleš Kořínek opět potvrdil, že se golfové narodil pro turnaje v Polsku. O víkendu zde letos vyhrál už potřetí, když stejně jako před měsícem uspěl v play off na hřišti First Warsaw Golf. Se Symetra Tour se pak rozloučila Karolína Vlčková ne úplně povedeným víkendem.

 • Karolína Vlčková
  7

  Bleskovky

  Vlčková si ve finále Symetra Tour opět pohoršila

  7. října 2018 – pv

  Sestupnou tendenci mají výsledky kol Karolíny Vlčkové v sezónním finále zámořské Symetra Tour. V Daytona Beach na Floridě zahrála třetí kolo za 78 (+6) a s průběžným skóre +4 je ze všech hráček, které prošly cutem, na posledním 62. místě.

 • Karolína Vlčková
  8

  Bleskovky

  Vlčková si ve finále Symetra Tour pohoršila, ale má cut

  6. října 2018 – pv

  Karolína Vlčková si oproti prvnímu kolu závěrečného turnaje sezóny Symetra Tour pohoršila. V pátek zahrála v Daytona Beach na Floridě druhé kolo jednu ránu nad par (73) a klesla v průběžném pořadí na dělenou 31. příčku.

 • Karolína Vlčková
  9

  Bleskovky

  Bezchybná Vlčková vstoupila do finále kolem za mínus 3

  5. října 2018 – haf

  Poslední turnaj sezony na Symetra Tour rozehrála Karolína Vlčková dobře. Na floridské Daytona Beach se v 1. kole dostala tři rány pod par, když ani jednou nezachybovala, a v leaderboardu jí patří dělená 13. příčka. Na vedoucí Thajku Pavarisu Yoktuan však ztrácí sedm ran.

 • Jan Cafourek
  10

  Bleskovky

  Čtyři Češi na Challenge v Irsku, Vlčkovou čeká finále

  3. října 2018 – haf

  Velmi pravděpodobně poslední turnaj sezony čeká v tomto týdnu na české hráče na Challenge Tour. Na Monaghan Irish Challenge hrají Stanislav Matuš, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Petr Dědek. Karolína Vlčková pak uzavře svou premiérovou sezonu na Symetra TourSouhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení