Články na téma: Karolína Vlčková

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Špatný úvod. Spilková i Vlčková hrály nad par a ztrácejí

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nic ještě rozhodně není ztraceno, ale na úvod jsou to velké komplikace. Klára Spilková i Karolína Vlčková zahrály úvodní kolo finálové fáze Q-school LPGA za 75 ran (+3) a dělí až 99. příčku.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Do finálové fáze Q-school LPGA jdou Spilková i Vlčková

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Stoprocentní bilanci mají české golfistky ve druhé fázi kvalifikační školy o LPGA. Do té finálové totiž postoupila nejen Klára Spilková, ale i Karolína Vlčková. O tom, jestli některá z nich získá plnou kartu na LPGA pro příští sezonu, se rozhodne na přelomu listopadu a prosince.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková bojuje na q-school o triumf! Blízko finále je i Vlčková

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračovala ve třetím kole druhé fáze q-school LPGA ve skvělých výkonech. V sobotu zahrála v paru a drží se stále ve špici. S celkovým skóre -7 je na děleném čtvrtém místě dvě rány za vedením. S velkou nadějí na finále vyrazí do posledního kola i Karolína Vlčková.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilková pokračuje v parádní jízdě. Na q-school už je druhá

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračuje na q-school LPGA v parádních výkonech. Po druhém kole za 69 ran je s celkovým skóre -7 už dokonce na děleném druhém místě se ztrátou jediné rány na vedení. Polepšila si i Karolína Vlčková, které se také aktuálně posunula mezi osmdesátku postupujících do třetí fáze.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Spilková vstoupila do q-school LPGA skvěle, je na špici

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěla do druhé fáze q-school LPGA vstoupit tak, aby se nemusela ohlížet na ostatní, a to se jí povedlo. Klára Spilková ve čtvrtek zahrála na hřišti Bobcat v Plantation Golf and Country Clubu za 68 ran (-4) a po prvním kole jí patří skvělé dělené páté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení