Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  6

  Zprávy

  Vlčková začala v Indianě solidně. Další cut má nadosah

  9. června 2018 – GolfExtra.cz

  Karolína Vlčková tento týden bojuje na dalším turnaji zámořské Symetra Tour. První kolo Four Winds Invitational nezahrála špatně, ale jejích 72 ran znamená, že v sobotu ji čeká boj o cut. Ten je po úvodních 18. jamkách o ránu pod jejím výsledkem.

 • Karolína Vlčková
  7

  Bleskovky

  Remíza. Vlčková se Spilkovou skončily na Symetře stejně

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  První přímý souboj Kláry Spilkové s Karolínou Vlčkovou na turnaji Symetra Tour skončil nerozhodně. Dvě nejlepší české profesionálky si připsaly na Valley Forge Invitational shodně dělené 34. místo, když skončily na skóre -3. Vyhrála Louise Ridderstorm s mínus šestnácti.

 • Karolína Vlčková
  8

  Bleskovky

  Jako sestry v triku. Spilková s Vlčkovou daly na Symetře cut

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v prvním kole byla jejich golfová vystoupení naprosto rozdílná, v tom druhém skoro jako přes kopírák. Klára Spilková i Karolína Vlčková zahrály v pátek na Valley Forge Invitational za 68 ran (-3) a bez problémů prošly na turnaji Symetra Tour cutem.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Kola rozdílná jako noc a den, Spilkovou s Vlčkovou čeká boj o cut

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Podobnými výsledky vstoupily do turnaje Valley Forge Invitational české profesionálky Klára Spilková a Karolína Vlčková. Průběhy jejich kol však byly naprosto odlišné. Spilková došla v paru (T49), Vlčková za plus jedna (T68) a obě tak na Symetra Tour čeká boj o cut.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  Poprvé spolu na turnaji, Spilková s Vlčkovou hrají Symetra Tour

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od loňského přestupu Karolíny Vlčkové k profesionálkám se na jednom turnaji potká s Klárou Spilkovou. Obě dvě se totiž v tomto týdnu představí na Valley Forge Invitational v rámci Symetra Tour. Každá však do turnaje vstupuje s jinými cíli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení