Články na téma: Karolína Vlčková

 • Klára Spilková
  11

  Bleskovky

  Pokračuje bitva o LPGA. Opět s Vlčkovou a nově Spilkovou

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už v tomto týdnu pokračuje na Floridě druhou fází letošní q-school o LPGA, do které zasáhnou také dvě Češky. Ve své cestě za vytouženou kartou bude pokračovat Karolína Vlčková, první krůčky pak čekají na Kláru Spilkovou, které se první fáze netýkala.

 • Karolína Vlčková
  12

  Bleskovky

  Karolína Vlčková zkouší internet, shání na něm peníze na LPGA

  25. července 2017 – GolfExtra.cz

  Je to trend posledních let, a tak se ho rozhodla vyzkoušet také čerstvá česká golfová profesionálka Karolína Vlčková. Finance pro svou cestu na LPGA by ráda vybrala od svých podporovatelů a fanoušků na internetu, konkrétně na serveru Go Fund Me.

 • Karolína Vlčková
  13

  Zprávy

  Vlčková má třetí srdce, připravuje se na konec i nový začátek

  6. prosince 2016 – Honza Fait

  Má za sebou senzační rok, nejlepší v kariéře, který zakončila očekávaným oceněním Golfistka roku České golfové federace. Došla si pro něj jak skvělými výkony v Evropě, tak i zámoří, kam je v posledních letech, zdá se, stále více vidět. I díky skvělým výsledkům českých hráčů, když zde zářil také letošní Golfista roku Šimon Zach.

 • Šimon Zach
  14

  Bleskovky

  Golfisty roku 2016 se stali Šimon Zach a Karolína Vlčková

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Ocenění nejlepších českých amatérských golfistů za uplynulou sezonu letos letí za moře. Právě tam totiž jak Šimon Zach, tak Karolína Vlčková studují na univerzitách, a pro ceny si tak ve čtvrtek večer nemohli v pražském Erpetu dojít osobně.

 • Kristýna Frýdlová
  15

  Zprávy

  Frýdlová jako první zahrála pod par. Dosáhnou Češky na TOP 10?

  17. září 2016 – GolfExtra.cz

  Českým amatérkám patří po třetím kole World Amateur Team Championship jim patnáctá příčka. Útočí tak na umístění v TOP 10, od něhož jsou vzdálené pět ran. Nejlépe se v pátek dařilo Kristýně Frýdlové, která se jako první z Češek na turnaji dostala pod par hřiště.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení