Články na téma: Karolína Vlčková

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Čechy čeká Finsko a Polsko, Kousková hraje na LETAS a Vlčková v USA

  8. srpna 2018 – haf

  Na čtyřech profesionálních frontách budou v druhé polovině tohoto týdne bojovat čeští golfisté. Tři hráči se představí na Challenge Tour, více jich zamířilo do Polska. Amatérka Sára Kousková zkusí štěstí ve Švédsku na LETAS a Karolína Vlčková pokračuje na Symetře.

 • Karolína Vlčková
  12

  Bleskovky

  Vlčková desítku neudržela, ale bere třetí nejlepší výsledek sezony

  30. července 2018 – haf

  Po dvou minutých cutech si Karolína Vlčková připsala na Fuccillo Kia Classic třtí nejlepší výsledek ve své nováčkovské sezoně na Symetra Tour. V turnaji zkráceném kvůli nepřízni počasí jen na dvě kola obsadila dělenou 18. příčku, když ve finále došla v paru.

 • Karolína Vlčková
  13

  Bleskovky

  Vlčkovou počasí nezastavilo, na Symetře se drží v TOP 10

  29. července 2018 – haf

  První kolo na dalším turnaji Symetra Tour musela odehrát o den později a i v sobotu ji ze hřiště vyhnala bouřka. Karolína Vlčková však i přesto vstoupila do Fuccillo Kia Classic povedeným kolem za 67 ran (-4) a usadila se na děleném šestém místě.

 • Symetra Tour
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Vlčková v New Yorku nehrála, hřiště pustošil "hurikán"

  28. července 2018 – haf

  Jen 21 hráček stihlo odehrát první kolo dalšího turnaje Symetra Tour, který se hraje ve městě Albany ve státě New York. Poté se totiž přes hřiště přehnala silná bouřka, která po sobě zanechala značnou spoušť. Organizátoři budou mít co dělat, aby se v sobotu mohlo hrát.

 • Karolína Vlčková
  15

  Bleskovky

  Vlčkovou zabrzdilo zranění zad, ale zatím nezastavuje

  23. července 2018 – pv

  Karolína Vlčková má za sebou dva horší týdny v její krátké profesionální kariéře. Po deseti cutech na Symetra Tour z deseti startů, se dvakrát po sobě do víkendových kol neprobojovala. V nevhodnou chvíli ji omezilo zranění, ale zatím jede dál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení