11

Bleskovky

Amatéři váleli! Ženy ovládly akademické MS, Zach sedmý v Anglii

27. června 2016 – GolfExtra.cz

Hodně povedený týden prožili čeští amatéři. Šimon Zach skončil na prestižní Brabazon Trophy dělený sedmý, ženský tým ve složení Karolína Vlčková, Kateřina Vlašínová a Marie Luňáčková pak dokonce naprosto ovládl akademické mistrovství světa!

• Karolína Vlčková
    12

Zprávy

Vlčková zažila na Dýšině kontinuální stres: Chtěla jsem ukázat, že to jde

20. června 2016 – Honza Fait

Karolína Vlčková prožila v uplynulém týdnu na Dýšině báječný turnaj. Byla nejlepší Češkou, když jako amatérka obsadila dělenou 22. příčku, a potvrdila, že úspěšná zámořská sezona nebyla pouhou náhodou. Sama ale přiznala, že to byly trochu stresující tři dny.

13

Zprávy

Na Dýšině prošly cutem dvě Češky, nemocná Spilková končí

18. června 2016 – Honza Fait

Ze dvanácti českých hráček ve startovním poli Tipsport Golf Masters se do finálového kola probojovaly pouze dvě amatérky - Karolína Vlčková (-2, T23) se Sárou Kouskovou (+1, T52). Ostatní Češky po sobotě končí, včetně Kláry Spilkové.

14

Zprávy

Prokletá osmička! Češky na úvod par nepokořily, čeká je boj o cut

17. června 2016 – Honza Fait

Zase ta osmá jamka! Kdyby mohly, tak by ji české hráčky nejspíše na Dýšině vyškrtly z mapy. Nejlepší čtyři domácí golfistky po prvním kole, všechny amatérky, zde v pátek na Tipsport Golf Masters ztratily celkem pět ran. I tak ale mají v sobotu reálnou šanci na cut.