Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Snažila jsem se nesnažit, řekla Spilková po úspěšném majoru

  6. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  V nejtěžší světové konkurenci turnaje kategorie major prošla Klára Spilková při RICOH Women's British Open cutem a po čtyřech kolech skončila na děleném 50. místě se skóre +3. Radost jí to udělalo především s ohledem na předešlé turnaje, kde často ve finále chyběla.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková odehrála svůj nejlepší major. Anglie slaví domácí vítězku

  5. srpna 2018 – pv

  Klára Spilková zahrála na závěr RICOH Women´s British Open své druhé nejlepší kolo na turnaji. V neděli došla v paru a s celkovým výsledkem +3 dokončila čtvrtý major sezóny na děleném 50. místě. V anglickém Royal Lytham & St. Annes se raduje z vítězství domácí Georgia Hall.

 • spi3.jpg
  3

  Zprávy

  Spilková v sobotu zahrála 75 a na British Open si pohoršila

  4. srpna 2018 – pv

  Klára Spilková má za sebou třetí kolo RICOH Women´s British Open, po kterém si v pořadí pohoršila. Po fantastickém druhém kole, kterým si zajistila setrvání na čtvrtém majoru sezóny i o víkendu zahrála v sobotu 75 ran (+3).

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Nepovedený úvod. Spilková zahrála jamku za 9, Váňová je poslední

  2. srpna 2018 – pv

  Obě české hráčky prožily nepovedený úvod RICOH Women's British Open ve Skotsku, který je čtvrtým majorem sezóny. Kláru Spilkovou potopila jedna nepovedená jamka, na které zahrála devět ran. Šideri Váňová je po prvním kole na chvostu samém chvostu leaderboardu.

 • Petr Gál
  5

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení