Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  České naděje odklad OH nepřekvapil, co pro ně znamená?

  25. března 2020 – haf

  Úterní rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru ohledně odložení 32. Letních olympijských her, které se měly letos uskutečnit v japonském Tokiu, překvapilo málokoho. V šoku rozhodně nejsou ani největší české olympijské golfové naděje. Co to pro ně znamená?

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Pauza Spilkové se protahuje, první major ale zná nový termín

  21. března 2020 – haf

  Klára Spilková už ví, že se její nečekané golfové prázdniny protáhnou minimálně do začátku května. LPGA totiž odložila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 další tři turnaje, už ale našla termín pro svůj první major sezony ANA Inspiration, který byl také odložen.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková se vrátila z USA do Prahy, na koberci neputtuje

  19. března 2020 – GolfExtra.cz

  Třetí březnový týden roku 2020 se měl hrát turnaj LPGA ve Phoenixu, ale místo toho má Klára Spilková, stejně jako všechny golfistky světových okruhů a profesionální sportovci vůbec, nucené volno. Sportovní dění se zastavilo, a tak 25letá golfistka tráví čas v Praze.

 • Masters vlajka
  4

  Zprávy

  Masters bylo odloženo, hrát nebude ani Spilková na LPGA

  13. března 2020 – haf

  Jen den poté, co PGA Tour zrušila zbývající tři kola The Players a další tři turnaje, přišla pro golfové fanoušky další rána. V řádném termínu se nebude hrát ani letošní Masters, organizátoři z Augusty ale věří, že pro první major roku najdou jiný, pozdější termín.

 • Klára Spilková
  5

  Bleskovky

  Spilková se špatně vyspala, pak ji rozhodily tvrdé greeny

  15. února 2020 – haf

  Jeden špatný den a bylo po nadějích. Klára Spilková na ISPS Handa Women's Australian Open neprošla cutem, když nabrala v prvním kole velkou ztrátu a ani povedené druhé ji v turnaji nezachránilo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení