Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková chce být na hřišti, směřuje k finále Q-Series

  10. října 2019 – GolfExtra.cz

  Po dvou týdnech turnajů má Klára Spilková čas pořádně se připravit na závěrečnou fázi kvalifikace o LPGA pro nadcházející sezonu 2020. Členka americké série nyní trénuje na Floridě před finále O-Series v Pinehurstu, kam odcestuje za deset dní.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieser je v TOP 500 světového žebříčku! Co olympiáda?

  10. října 2019 – Honza Fait

  Svým druhým místem na sezónním finále Pro Golf Tour nejenže Ondřej Lieser potvrdil, že je nejvýše postaveným Čechem ve světovém žebříčku, ale poprvé v kariéře v něm pronikl do první světové pětistovky, když se v posledním vydání nachází na 478. místě. Co toto číslo ale znamená směrem k olympiádě v Tokiu 2020?

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Další kolo Spilková nezachránila. Skončila v šesté desítce

  7. října 2019 – haf

  Ve druhém a třetím kole ještě Klára Spilková na Volunteers of America Classic nepovedený vstup do kola zvládla odčinit, ve finálové rundě už ale tak úspěšná nebyla. Po kole za plus tři si v pořadí pohoršila o jedenáct míst na konečnou dělenou 58. pozici.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková vybojovala kolo v paru, před finále je v páté desítce

  6. října 2019 – haf

  Velmi špatný vstup do třetího kola dokázala Klára Spilková v jeho druhé polovině napravit. Na Volunteers of America Classic je díky tomu před nedělním finálovým kolem v páté desítce.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková zabojovala a prošla cutem, Vlčková trefila hole-in-one!

  5. října 2019 – haf

  Klára Spilková opět potvrdila, že se v golfu vyplatí se nevzdávat. Na Volunteers of America Classic ztrácela po prvním kole na cut dvě rány a ještě v polovině druhého byla pod jeho hranicí, ale nakonec si v Texasu zahraje i o víkendu. Karolína Vlčková si pak předčasný konec na finálové akci Symetra Tour spravila trefeným esem!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení