Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková po sezóně: Chci vysadit a hlavně si vyčistit hlavu

  3. prosince 2019 – pv

  Ačkoliv to po prvním a vlastně ani druhém kole nevypadalo, Klára Spilková dosáhla ve svém jediném turnaji na Ladies European Tour v tomto roce zároveň i na svůj nejlepší turnajový výsledek. Ve španělské Marbelle se lepšila každým dnem a udělal si chuť do dalšího tréninku na novou sezónu, kterou opět stráví na LPGA.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Parádní víkend Spilkové. Ve Španělsku uhrála TOP 20

  1. prosince 2019 – jom

  Po dvou zahřívacích kolech nad par se česká ženská jednička na evropském okruhu rozehrála k parádním výkonům. Ve španělské Marbelle na turnaji Ladies European Tour obsadila dělené 16. místo po dvou víkendových kolech za 69 ran.

 • 49142481091_1d3079356c_o - kopie (2).jpg
  3

  Zprávy

  Spilková zahrála své nejlepší kolo, posunula se do třetí desítky

  30. listopadu 2019 – haf

  Klára Spilková si na Andalucia Costa del Sol Open de Espana v sobotu připsala zatím své nejlepší kolo na turnaji. Na akci Ladies European Tour se dostala tři rány pod par (69 ran) a s celkovým parem se posunul na dělenou 27. příčku. V neděli se hraje kolo finálové.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková nezačala ideálně. Na LET ji čeká boj o cut

  28. listopadu 2019 – pv

  Klára Spilková vstoupila do svého posledního turnaje v roce 2019, kterým je Andalucia Costa del Sol Open Espana. Úvodní kolo podniku Ladies European Tour zahrála za 74 ran (+2) a v pátek ji tak čeká boj o cut, když se nachází v šesté desítce pořadí.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Klára Spilková pracuje na síle a výbušnosti, čeká ji ještě jeden turnaj

  26. listopadu 2019 – GolfExtra.cz

  Poslední start Kláry Spilkové v sezoně 2019 bude ve Španělsku na okruhu Ladies European Tour, kam se vrací po roce stráveném na LPGA, kde již obhájila členskou kartu pro sezonu 2020. Nově pak spolupracuje s kondičním trenérem Svatoplukem Býmou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení