Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková nedala cut o ránu, Vlčková je na Symetře čtvrtá

  15. června 2019 – haf

  Dobře rozehraný turnaj končí pro Kláru Spilkovou znovu nezdarem. Nejlepší česká golfistka neprojde cutem ani na Meijer LPGA Classic, což znamená třetí minutý cut v řadě. Na Symetra Tour naopak v pátek zazářila Karolína Vlčková skvělým výkonem i výsledkem.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková začala kolem pod par, zářila před televizními kamerami

  14. června 2019 – haf

  Povedený vstup do dalšího turnaje LPGA prožila Klára Spilková. Během prvního kola Meijer LPGA Classic byla navíc v úvodu nečekanou hvězdou televizního přenosu, který vysílal její jedno birdie za druhým. Nakonec své kolo dohrála za 71 ran (-1).

 • Jan Cafourek
  3

  Bleskovky

  Češi ve Francii, Češky ve Švédsku a zámoří. Komu můžete fandit?

  12. června 2019 – haf

  Hlavním tématem tohoto týdne sice je US Open, ale čeští golfoví fanoušci se mohou upínat i jiným směrem. Pokud navíc chtějí sledovat své krajany, ani zatím bohužel jinou možnost samozřejmě nemají.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková reaguje na horší období zásadní změnou ve svém týmu

  11. června 2019 – haf

  Po výrazném nadechnutí z dubna a začátku května přišel pro Kláru Spilkovou v její nováčkovské sezoně na LPGA v posledním měsíci další nepříjemný náraz. Nejen že si pohoršila v priority listu soutěže, ale navíc nedala další dva cuty. A tak se rozhodla k zásadní změně.

 • Šideri Váňová
  5

  Zprávy

  Váňová dala eso! Na Symetře má první cut. Spilková na LPGA neprošla

  9. června 2019 – pv

  Ze tří Češek, které hrají zámořské profesionální okruhy, prošla v pátek cutem pouze Šideri Váňová, která se na nižší Symetra Tour raduje ze svého prvního postupu v sezóně. Klára Spilková bohužel na elitní LPGA do finálového kola neprošla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení