Články na téma: Klára Spilková

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Nelly Kordová (-9) na Havaji vede, dobře začala také Spilková

  18. dubna 2019 – haf

  V první cut ve své nováčkovské sezoně na LPGA může po prvním kole Lotte Championship doufat Klára Spilková. Ta je po prvním kole se skóre -2 na děleném 38. místě. Senzačně vstoupila do havajského turnaje Nelly Kordová, s mínus devíti vedoucí hráčka turnaje.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Aloha! Pro Spilkovou začíná na Havaji klíčová pasáž sezóny

  17. dubna 2019 – pv

  Nedlouho po středeční půlnoci českého času rozehraje Klára Spilková po dvoutýdenní pauze svůj pátý letošní turnaj na LPGA. Čeká ji podnik LOTTE Champiosnhip na Havaji, kde ve své kariéře ještě nikdy nehrála. S ohledem na blížící se přenasazení hráček v priority listu začíná české jedničce období, kdy půjde o hodně.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková začíná mít na LPGA problém. Po havaji si dá Havaj

  1. dubna 2019 – haf

  Svůj vstup do nováčkovské sezony na LPGA si určitě představovala jinak. Klára Spilková je i po čtyřech odehraných turnajích stále bez cutu, na to už ale nesmí myslet. Nyní ji čeká krátký odpočinek, po kterém se vrátí do kolotoče turnajů akcí na Havaji. A začne jít o hodně.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková nezvládla závěr a i v Carlsbadu končí po 2. kole

  30. března 2019 – pv

  Jako hráčka LPGA čeká Klára Spilková stále na svůj první cut. Ani ve svém čtvrtém turnaji sezóny nebude hrát o víkendu. Tentokrát to o tři rány nevyšlo na Kia Classic v Carlsbadu v Kalifornii, kde česká jednička zahrála ve druhém kole 75 ran (+3). Její šance padly na druhé devítce.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková znovu nad parem. V Carlsbadu ji čeká další boj o cut

  29. března 2019 – pv

  Klára Spilková vstoupila v Carlsbadu v Kalifornii do svého letošního čtvrtého turnaje na LPGA. V prvním kole Kia Classic zahrála jednu ránu nad par hřiště a její skóre 73 ji v leaderboardu staví na dělené 74. místo. Čeká ji tak boj o její premiérový cut v této sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení