Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Bleskovky

  Spilková se špatně vyspala, pak ji rozhodily tvrdé greeny

  15. února 2020 – haf

  Jeden špatný den a bylo po nadějích. Klára Spilková na ISPS Handa Women's Australian Open neprošla cutem, když nabrala v prvním kole velkou ztrátu a ani povedené druhé ji v turnaji nezachránilo.

 • Klára Spilková
  2

  Bleskovky

  Spilková se s Austrálií loučí kolem pod par, čeká ji pauza

  14. února 2020 – haf

  Zajímavé dva australské týdny za sebou má Klára Spilková, během kterých si ale na LPGA ani jednou nezahrála finálové kolo. Zatímco na ISPS Handa VIC Open skončila až po druhém cutu po třetím kole, na ISPS Handa Australian Women's Open jí vystavilo stop kolo druhé.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilkové úvod v Austrálii nevyšel, Nelly Kordové se naopak dařilo

  13. února 2020 – haf

  Zatímco do úvodních dvou turnajů nové sezony LPGA vstoupila Klára Spilková skvěle, do třetice jí to nevyšlo. Na ISPS Handa Women's Australian Open ve čtvrtek ani jednou nezaskórovala a kvůli šesti bogey je na chvostu leaderboardu.

 • ISPS Handa VIC Open
  4

  Bleskovky

  Spilková litovala, že "trochu foukalo". Jak si v sezoně vede?

  10. února 2020 – haf

  Po prvním kole se zdálo, že by si Klára Spilková mohla na ISPS Handa VIC Open připsat druhé TOP 10 na LPGA ve svém letošním druhém startu. Ještě po druhém kole přitom byla v Austrálii na dostřel nejlepším, v sobotu jí ale vystavil stopku silný vítr a finále si nezahrála.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilkovou trápil silný vítr, v Austrálii neprošla druhým cutem

  8. února 2020 – jom

  Klára Spilková si ve třetím kole ISPS Handa Vic Open stejně jako celá řada jejích soupeřek neporadila se silným větrem, který zasáhl australskou Victorii, a do finálového kola pro nejlepších 35 hráček nepostoupila. Druhé top 10 v řadě na LPGA tak nepřidá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení