Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková kvalifikaci nezvládla, na LPGA si nezahraje

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na povedené finálové kolo na ActewAGL Canberra Classic nedokázala Klára Spilková navázat v úterní kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open. Turnaj ze série LPGA si tak u protinožců nezahraje.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková předvedla skvělý závěr. Vynesl ji na 12. místo

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě čtyři jamky před koncem ActewAGL Canberra Classic šla Klára Spilková v paru a pohybovala se na konci čtvrté desítky leaderboardu. Pak ale přišla závěrečná exploze čtyř berdíků a najednou z toho bylo další výborné umístění na Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková prošla cutem. Lepší příčky nejsou vysoko

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si na ActewAGL Canberra Classic může odškrtnout dílčí úspěch, když v Austrálii prošla cutem. Po dvou kolech v paru je zatím na děleném 40. místě, ale před závěrečným třetím kolem je v dobré pozici pro útok na lepší umístění.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Kolo jako den a noc. Spilková zahájila v Canbeře parem

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejprve to na úvod vypadalo, že první kolo Kláry Spilkové na ActewAGL Canberra Classic skončí fiaskem. Nejlepší česká golfistka ale ukázala, že nejen v golfu se člověk nikdy nesmí vzdávat a úvodní rundu zachránila alespoň v paru. V jednu chvíli přitom byla už na +4...

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  První letošní start Spilkové - vítězství i boj s vedrem a větrem

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako v roce 2017 vstoupila i letos Klára Spilková do sezony Ladies European Tour vítězstvím. V Austrálii sice nepřišlo v hlavním turnaji, ale jen ve středečním Pro-Amu, přesto české profesionálce udělalo radost. V hlavním turnaji však neprošla druhým cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení