Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková bojuje na q-school o triumf! Blízko finále je i Vlčková

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračovala ve třetím kole druhé fáze q-school LPGA ve skvělých výkonech. V sobotu zahrála v paru a drží se stále ve špici. S celkovým skóre -7 je na děleném čtvrtém místě dvě rány za vedením. S velkou nadějí na finále vyrazí do posledního kola i Karolína Vlčková.

 • Klára Spilková a Racek
  2

  Bleskovky

  Spilková opět pomáhala dětem, šekem na 72 000

  21. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Letos podruhé předávala Klára Spilková symbolický šek jako pomoc Dětskému domovu Racek u Benešova. Tentokrát šlo o 72 000 korun, které pro domov získal partner nejlepší české golfistky, společnost B. Braun, a za které byly nakoupeny různé sportovní potřeby.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková v Indii

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila v Indii další parádní turnaj. Po vítězství v Maroku a děleném devátém místě z Francie si v minulém týdnu v Indii připsala své letošní třetí TOP 10, když skončila dělená šestá. A to je ten nejlepší možný doping před blížící se finálovou fází Q-school LPGA.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Skvělý výsledek Spilkové! V Indii skončila dělená šestá

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková uhrála na Hero Women´s Indian Open svůj druhý nejlepší výsledek a třetí umístění v TOP 10 v sezóně. S celkovým skóre -7 obsadila dělenou šestou pozici.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Parádní finiš! Spilková hraje v Indii stále na špici

  11. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková je na Indian Hero Women´s Indian Open stále ve hře o nejvyšší příčky. Sice se jí nepovedla druhá devítka, na které začínala druhé kolo, ale parádním závěrem se dotáhla na ztrátu pěti ran na vedoucí Michele Thompson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení