Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková po australské lekci: Dojde mi, jak to byly důležité týdny

  16. února 2019 – pv

  Nejlepší česká golfistka Klára Spilková má za sebou své dva první turnaje coby členka elitního světového okruhu LPGA. V Austrálii ani v jednom případě neprošla cutem, přesto věří že to byly v její kariéře důležité dva týdny.

 • Nelly Kordová
  2

  Zprávy

  Spilková na cut nedosáhla, Nelly Kordová je třetí

  15. února 2019 – haf

  Ani ve svém druhém startu v nováčkovské sezoně na LPGA neprošla Klára Spilková cutem. A to i přesto, že jeho hranice na ISPS Handa Women's Australian Open byla na skóre +3. Nejlepší česká golfistka za ní zaostala o tři rány, přestože v průběhu kola byla už na plus dvou.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková začala berdíkem, pak se trápila. Cut se vzdálil

  14. února 2019 – haf

  Ani do druhého turnaje nováčkovské sezony na LPGA nevstoupila Klára Spilková ideálně. A to přitom hned na své první jamce zahrála birdie! Jenže především v druhé polovině prvního kola ISPS Handa Women's Australian Open se nejlepší česká golfistka trápila.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Zpět na místě činu, Spilkovou čeká v Austrálii reparát

  13. února 2019 – haf

  Po nepovedeném úvodním turnaji své nováčkovské sezony na LPGA má Klára Spilková hned v tomto týdnu šanci na reparát. Na ISPS Handa Women's Australian Open by si ráda připsala svůj první letošní cut a reálnější je také to, že se objeví na obrazovce Golf Channelu.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková po premiéře na LPGA: Hra byla solidní, cut mě mrzí

  8. února 2019 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková na svém prvním turnaji v kariéře coby právoplatná členka LPGA dohrála už v polovině. Na ISPS Handa Vic Open v Austrálii jí na cut chyběly tři rány, což ji mrzí, ale podle svých slov hrála přesto solidní golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení