Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková olympijské hry
  1

  Zprávy

  Spilková si své olympijské místo drží, jisté ho ale ještě nemá

  25. července 2019 – Honza Fait

  Přesně za rok odstartují v Tokiu 32. letní olympijské hry a opět na nich nebude chybět golf. A zatím vše nasvědčuje tomu, že i s českým zastoupením, které by měla stejně jako při obnovené premiéře golfu na olympiádě před třemi lety v Rio de Janeiru obstarat Klára Spilková. Ta zatím stále drží postupové místo, jisté ho však nemá.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková si na LPGA pohoršila, kolik toho ještě odehraje?

  23. července 2019 – haf

  Ani druhé přenasazení hráček v priority listu LPGA nedopadlo pro Kláru Spilkovou dobře. Tentokrát už ale může mít na rozdíl od toho prvního horší následky. Turnajů totiž v kalendáři ubývá a především se na nich zmenšuje startovní pole. Kolik toho tak nejlepší česká golfistka ve své nováčkovské sezoně ještě stihne odehrát?

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková opět trénuje. Na LPGA chce zpět v druhé půlce srpna

  18. července 2019 – GolfExtra.cz

  Tři týdny Klára Spilková netrénovala kvůli přetrvávající únavě a vyčerpanosti, zaviněné zřejmě přechozením blíže neurčených obtíží. Nyní se opět vrací k tréninku, aby se připravila na zbytek sezóny. Na LPGA se chce vrátit v druhé polovině srpna.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková má zdravotní obtíže. Odkládá návrat do USA

  29. června 2019 – GolfExtra.cz

  Kláru Spilkovou čeká v následujících týdnech klidový režim. Po odstoupení před druhým kolem majoru KPMG Women’s PGA Championship se česká hráčka podrobila zdravotním testům, které odhalily, že hráčka přechodila blíže neurčené obtíže. Nuceně tak vynechá minimálně další dva turnaje LPGA.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková z KPMG Women´s PGA Championship odstoupila

  21. června 2019 – GolfExtra.cz

  Třetí ženský major sezóny bude pokračovat bez Kláry Spilkové. Česká jednička musela z KPMG Women´s PGA Championship v Minnesotě po prvním kole odstoupit kvůli nemoci. Na svém prvním majoru sezóny startovala díky přímé kvalifikaci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení