Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  6

  Bleskovky

  Spilková útočila na elitní desítku, srazily ji tři dabláče

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  Turnaj jako na houpačce prožila na úvod roku 2018 Klára Spilková. Při své letošní soutěžní premiéře na australském Oates Vic Open byla chvilku nahoře a chvilku zase dole. Ani třetí kolo nebylo výjimkou, bohužel pro ni kvůli druhému cutu bylo poslední.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Parádní finiš Spilkové, na Pláži se zlepšila a prošla cutem

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si na svém prvním turnaji v roce 2018 zahraje i víkendová kola. Rozhodl o tom skvělý závěr druhé rundy, po které je na australském Oates Vic Open na přelomu třetí a čtvrté desítky. Na vedoucí Australanku Minjee Lee ztrácí deset ran.

 • Klára Spilková
  8

  Bleskovky

  Spilková začala senzačně, pak se trápila. Bude bojovat o cut

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lepší vstup do nové sezony si nemohla přát, bohužel to trvalo jen pár minut. Na svých prvních dvou jamkách Oates Vic Open sice zahrála Klára Spilková birdie, na druhé devítce to však byl často neúspěšný boj a v pořadí se propadla na průběžné dělené 77. místo.

 • Solheim Cup
  9

  Zprávy

  Evropa mění pro Solheim Cup pravidla, jaké jsou šance Spilkové?

  31. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Zastavit nadvládu Američanek v Solheim Cupu v posledních letech se v příštím roce na domácí půdě pokusí Evropanky, které svůj tým složí podle nových pravidel. Jak se dotknou případných šancí Kláry Spilkové na účast v evropském týmu? Výrazně.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  Spilková před Austrálií: Nemám žádná očekávání

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako předloni startuje Klára Spilková sezónu již brzy v únoru v Austrálii. Zahraje si tam první dva turnaje Ladies European Tour v zatím neodhaleném kalendáři a zkusí kvalifikaci na Women´s Australian Open. A očekávání? Zatím žádná.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení