Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Spilkové se úvod LPGA nevydařil. V Austrálii neprošla cutem

  8. února 2019 – pv

  Klára Spilková už má svůj první turnaj jako členka LPGA za sebou. Trval však jen dvě kola, když na ISPS Handa Vic Open neprošla cutem. V turnaji, který se hraje souběžně s mužským podnikem European Tour, zahrála celkové skóre +3 a skončila na děleném 103. místě.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilkové se úvod nepovedl, čeká ji těžký boj o cut

  7. února 2019 – haf

  Očekávaná premiéra Kláry Spilkové v nové sezoně LPGA nevyšla nejlepší české golfistce podle představ. Do australského turnaje ISPS Handa Vic Open, který se hraje souběžně s akcí mužské European Tour, vstoupila kolem za 75 ran (+2) a je až ve druhé stovce pořadí.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková jet leg nemá, muži jsou příjemná změna

  6. února 2019 – haf

  Tak a je to tady. Klára Spilková vstupuje do své první sezony coby stálá členka nejslavnější ženské golfové série LPGA. Turnaj ISPS Handa Vic Open pro ni však nový není, startovala zde už loni, tehdy se zde ale ještě spolu s mužským turnajem hrála Ladies European Tour.

 • Brooke Henderson
  9

  Bleskovky

  Spilkové odpadla soupeřka, Vic Open přišlo o jednu z hvězd

  4. února 2019 – haf

  O jednu z papírově nejsilnějších soupeřek bude mít Klára Spilková v tomto týdnu při svém letošním debutu na LPGA méně. Z turnaje Vic Open se na poslední chvíli odhlásila Kanaďanka Brooke Hendersonová. Devátá hráčka světa bude chybět kvůli nemoci.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Spilková odletěla do Ameriky. Potřebovala, aby ji svrběly ruce

  22. ledna 2019 – Honza Fait

  Klára Spilková už je v Americe. Svou novou životní etapu definitivně odstartovala v neděli, kdy se vydala přes oceán na Floridu, kde našla v Sarasotě své nové útočiště. První turnaje coby řádnou členku LPGA ji totiž čekají už v únoru. Hrát se ale bude v Austrálii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení