Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  6

  Bleskovky

  Spilkové generálka na Open nevyšla, ve Skotsku cut nedala

  27. července 2018 – haf

  První letošní turnaj Ladies Europaen Tour na evropské půdě Kláře Spilkové nevyšel. Na ASI Ladies Scottish Open v Gullane neprojde se skóre +3 cutem, před Ricoh Women's British Open v příštím týdnu tak bude mít volný víkend. Za hranicí cutu zaostala o dvě rány.

 • Klára Spilková a Tom Watson
  7

  Bleskovky

  Spilková mezi legendami. Zahrála si s šampionem Czech Masters

  25. července 2018 – haf

  Je to k nevíře, ale až koncem července čeká v tomto týdnu Kláru Spilkovou první letošní turnaj Ladies European Tour v Evropě. Od čtvrtka se představí na ASI Ladies Scottish Open, ještě před tím se ale zúčastnila charitativní akce Garyho Playera ve Wentworthu.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  To je pech! Spilková nedala na LPGA cut o jedinou ránu

  7. července 2018 – haf

  Znovu zahrála pod par, dokonce ještě lépe než v kole prvním, přesto se Klára Spilková s Thornberry Creek LPGA Classic loučí už po dvou kolech. Se skóre -3 neprošla cutem o jedinou ránu a vrací se tak do Evropy, kde ji čeká série turnajů ve Velké Británii.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilková sice zahrála pod par, na cut ale na LPGA ztrácí

  6. července 2018 – haf

  Ani kolo pod parem nemusí na LPGA znamenat dobrou výchozí pozici do boje o cut. V tomto týdnu to zjišťuje Klára Spilková, která na Thornberry Creek Classic sice zahrála úvodní rundu za 71 ran (-1), na hranici cutu ale ztrácí dvě rány. Hráčky skórovaly o sto šest.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  Řekněte sýýýr! Spilková vyhrála pondělní kvalifikaci na LPGA

  3. července 2018 – haf

  Samé úsměvy mohla rozdávat Klára Spilková v pondělí v Thornberry Creek. Vyhrála totiž pondělní kvalifikaci na místní LPGA Classic a po neúspěchu na majoru bude mít šanci si spravit náladu na dalším zámořském turnaji. Letos už pátém!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení