Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Spilková letí do Ameriky, získala pozvánky na LPGA

  10. května 2018 – Honza Fait

  Kritickou situaci ohledně turnajů na Ladies European Tour se Kláře Spilkové podařilo vyřešit skvěle. Společně se svým týmem získala sponzorské pozvánky na turnaje LPGA, v zámoří si tak letos nezahraje pouze majory, ale i normální turnaje. A to už v příštím týdnu!

 • Klára Spilková
  7

  Bleskovky

  OBRAZEM: (Ne)úspěšná obhajoba Spilkové v Maroku

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Další skvělý týden prožila Klára Spilková v Maroku. Chyběla mu jen třešinka v podobě druhého vítězství na LET v kariéře, od úspěšné obhajoby svého loňského titulu na Lalla Meryem Cupu však byla jen několik metrů. Podívejte se, jak celý týden v Rabatu probíhal.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Dva metry od titulu! Spilková slavila i zapíjela žal pivem

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Těsně druhá, až po druhé dodatečné jamce, skončila Klára Spilková při obhajobě svého loňského titulu na Ladies European Tour v Maroku. Třiadvacetiletá golfistka se po 72 jamkách turnaje Lalla Meryem Cup dělila o první místo, nakonec ale v play off neuspěla.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilková těsně pod vrcholem. O vítězství přišla v play off

  22. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková byla na Lalla Meryem Cupu v Maroku strašně blízko obhajobě svého loňského prvního vítězství na Ladies European Tour. O svůj druhý titul na evropské elitní túře přišla až v play off na dodatečné druhé jamce. I tak ale slaví další skvělý úspěch v kariéře.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Parádní výkon Spilkové! Před finále ztrácí dvě rány

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si stále drží velkou šanci na obhajobu vítězství na Lalla Meryem Cupu v Maroku. V sobotu zahrála opět výsledek -2 (70) a s celkovým skóre -3 půjde do finále se ztrátou dvou ran na vedení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení