Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  121

  Zprávy

  Spilková zkouší hladovku a bojuje za zdravé ledviny. V golfu si dává menší cíle

  23. února 2017 – Honza Fait

  Klára Spilková už dávno překročila hranice svého sportu. Česká golfová ikona se i díky své loňské účasti na olympijských hrách v Rio de Janeiru stala domácí sportovní celebritou, což jí otvírá dveře k nejrůznějším partnerstvím. Aktuálně se stala hlavní tváří světového Dne ledvin. Vedle důležité zdravotní osvěty už se ale také připravuje na novou sezonu, jejíž start se kvapem blíží.

 • Poprskaná výzva
  122

  Bleskovky

  Poprskáte se smíchy! Klára Spilková vs. Eva Koželuhová

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud máte špatnou náladu, tohle video, ve kterém vystupují Klára Spilková a Eva Koželuhová, vám ji na tisíc procent zlepší. Dokonce je dost dobře možné, že si smíchy poprskáte monitor. Pořád ale lepší, než jak dopadly Klára s Evou...

 • Klára Spilková
  123

  Zprávy

  OBRAZEM: 22. rok Kláry Spilkové ve 22 fotografiích

  15. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Prožila hodně těžkou sezonu. Nejspíše nejtěžší v dosavadní kariéře. Nakonec ale Klára Spilková všechno zvládla a může slavit. A to nejen udržení karty na Ladies European Tour, ale i své 22. narozeniny.

 • Klára Spilková
  124

  Zprávy

  Šťastná Spilková: Letošní trable mě posílily. Byl to těžký rok

  11. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila nepovedenou sezonu, nicméně na jejím konci je spokojená. Ve finále Ladies European Tour v Dubaji předvedla v pravou chvíli nejlepší výkon sezony a uhájila plnou katru na příští rok. Teď touží především po odpočinku.

 • Klára Spilková
  125

  Zprávy

  Paráda. Spilková se zachránila na Ladies European Tour

  10. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková bude hrát i v příští sezoně Ladies European Tour. Na Omega Dubai Ladies Masters ji sice v posledním kole nevyšel útok na Top 10, chyběla jediná rána, přesto ji dělené 14. místo udrží v osmdesátce pořadí Order of merit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení