Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  126

  Bleskovky

  Spilková si hrála na hrdinku a přišel dabláč, celkově +1

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nepříliš povedeným kolem vstoupila Klára Spilková do dalšího turnaje Ladies European Tour. Na Fatima Bint Mubarak Ladies Open v Abú Zabí je po prvním kole za plus jedna na děleném 79. místě a ve čtvrtek ji čeká boj o cut. Zatím je těsně pod jeho hranicí.

 • Klára Spilková
  127

  Zprávy

  Spilková: S Kájou jsme slavily, ale jde mi jen o LPGA

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  S naprostým přehledem, herní jistotou a sebevědomím postoupila Klára Spilková z druhé fáze Q-school do finálové části kvalifikace o LPGA 2018. Ve Venice na Floridě skončila 22letá profesionálka na děleném 9. místě s celkovým skóre 281 ran (68-69-72-72), 7 pod par. Byl to její nejlepší výsledek na americkém hřišti.

 • Klára Spilková
  128

  Zprávy

  Do finálové fáze Q-school LPGA jdou Spilková i Vlčková

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Stoprocentní bilanci mají české golfistky ve druhé fázi kvalifikační školy o LPGA. Do té finálové totiž postoupila nejen Klára Spilková, ale i Karolína Vlčková. O tom, jestli některá z nich získá plnou kartu na LPGA pro příští sezonu, se rozhodne na přelomu listopadu a prosince.

 • Klára Spilková
  129

  Zprávy

  Spilková bojuje na q-school o triumf! Blízko finále je i Vlčková

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračovala ve třetím kole druhé fáze q-school LPGA ve skvělých výkonech. V sobotu zahrála v paru a drží se stále ve špici. S celkovým skóre -7 je na děleném čtvrtém místě dvě rány za vedením. S velkou nadějí na finále vyrazí do posledního kola i Karolína Vlčková.

 • Klára Spilková
  130

  Zprávy

  Spilková pokračuje v parádní jízdě. Na q-school už je druhá

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračuje na q-school LPGA v parádních výkonech. Po druhém kole za 69 ran je s celkovým skóre -7 už dokonce na děleném druhém místě se ztrátou jediné rány na vedení. Polepšila si i Karolína Vlčková, které se také aktuálně posunula mezi osmdesátku postupujících do třetí fáze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení