Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  131

  Zprávy

  Spilková vstoupila do q-school LPGA skvěle, je na špici

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěla do druhé fáze q-school LPGA vstoupit tak, aby se nemusela ohlížet na ostatní, a to se jí povedlo. Klára Spilková ve čtvrtek zahrála na hřišti Bobcat v Plantation Golf and Country Clubu za 68 ran (-4) a po prvním kole jí patří skvělé dělené páté místo.

 • Klára Spilková
  132

  Bleskovky

  Pokračuje bitva o LPGA. Opět s Vlčkovou a nově Spilkovou

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už v tomto týdnu pokračuje na Floridě druhou fází letošní q-school o LPGA, do které zasáhnou také dvě Češky. Ve své cestě za vytouženou kartou bude pokračovat Karolína Vlčková, první krůčky pak čekají na Kláru Spilkovou, které se první fáze netýkala.

 • Klára Spilková
  133

  Zprávy

  O LPGA budou hrát prakticky všechny hráčky LET, říká Spilková

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  S čerstvým umístěním v TOP 10 na Ladies European Tour se Klára Spilková vrátila z Lacoste Ladies Open de France domů, kde stráví čas do sobotního odletu na klíčový turnaj letošní sezony, a sice druhou ze tří částí kvalifikace o americkou LPGA 2018. Ta se uskuteční od 19. do 22. října na Floridě. Česká profesionálka mohla díky svým výsledkům vynechat první, srpnovou část.

 • Klára Spilková
  134

  Zprávy

  Skvělá Spilková! Na Open de France skončila v TOP 10

  8. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková má za sebou druhý nejlepší výsledek v sezóně. Na Lacoste Ladies Open de France skončila v TOP 10, konkrétně na děleném devátém místě. O víkendu musela zvládnout odehrát tři kola během dvou dní.

 • Klára Spilková
  135

  Zprávy

  Spilková bojuje. Ve Francii má špičku stále na dostřel

  7. října 2017 – GolfExtra.cz

  Ačkoliv se jednu chvíli pohybovala už na druhém místě, nachází se Klára Spilková po dlouhém dni na Lacoste Ladies Open de France na dělené 12. pozici. V Golf de Chantaco se pro tmu nedohrálo třetí kolo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení