Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  131

  Zprávy

  Spilková si polepšila a je v TOP 5, Koželuhová propadla

  1. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  O dvě rány si v sobotu polepšila Klára Spilková na Terre Blanche Ladies Open a s celkovým skóre -3 se posunula o dvě příčky na dělenou pátou pozici. S turnajem se naopak po dvou kolech rozloučila Eva Koželuhová, která v sobotu ve Francii naprosto propadla.

 • Klára Spilková
  132

  Zprávy

  Spilková začala skvěle a vedla, ve Francii je zatím dělená šestá

  31. března 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní vstup do prvního turnaje sezony prožila ve Francii Klára Spilková. V úvodním kole Terre Blanche Ladies Open jí ale vyšla jen úvodní devítka, po které dělila první místo. Na té druhé několikrát ale zachybovala a pohoršila si na dělené šesté místo.

 • Klára Spilková
  133

  Zprávy

  Klára Spilková trefila páté eso v životě, sezonu začíná ve Francii

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  Stejně jako před rokem i letos zahájí Klára Spilková sezonu ve Francii na turnaji nižší série LET Access. Do akce pak vkročila pravou nohou, když během tradičního Pro-Am zahrála páté hole-in-one v kariéře.

 • Klára Spilková
  134

  Zprávy

  Spilková zkouší hladovku a bojuje za zdravé ledviny. V golfu si dává menší cíle

  23. února 2017 – Honza Fait

  Klára Spilková už dávno překročila hranice svého sportu. Česká golfová ikona se i díky své loňské účasti na olympijských hrách v Rio de Janeiru stala domácí sportovní celebritou, což jí otvírá dveře k nejrůznějším partnerstvím. Aktuálně se stala hlavní tváří světového Dne ledvin. Vedle důležité zdravotní osvěty už se ale také připravuje na novou sezonu, jejíž start se kvapem blíží.

 • Poprskaná výzva
  135

  Bleskovky

  Poprskáte se smíchy! Klára Spilková vs. Eva Koželuhová

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Pokud máte špatnou náladu, tohle video, ve kterém vystupují Klára Spilková a Eva Koželuhová, vám ji na tisíc procent zlepší. Dokonce je dost dobře možné, že si smíchy poprskáte monitor. Pořád ale lepší, než jak dopadly Klára s Evou...Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení