Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  131

  Zprávy

  Spilková chytala tempo švihu, čeká ji boj o cut

  15. září 2017 – GolfExtra.cz

  Už 20 jamek odehrála na Evian Championship Klára Spilková. Ale má za sebou pouze 1. kolo, po kterém je se skóre +2 na děleném 66. místě. V sobotu ji tak čeká na závěrečném ženském majoru sezony boj o cut.

 • Evian Championship
  132

  Bleskovky

  Spilková stihla odehrát dvě jamky, pak bylo kolo zrušeno

  14. září 2017 – GolfExtra.cz

  Počasí v Evropě v posledních týdnech trápí golfisty a nejinak tomu je na úvod závěrečného ženského majoru Evian Championship. Rozehrané čtvrteční první kolo muselo být dokonce zrušeno s tím, že se začne v pátek od nuly a turnaj bude zkrácen na tři kola.

 • Klára Spilková
  133

  Zprávy

  Klára Spilková o krizi LET: Asi to muselo přijít

  11. září 2017 – GolfExtra.cz

  Prožívá životní sezonu, i když toho zatím příliš nenahrála. Na svém kontě však má Klára Spilková své první profesionální vítězství, příliš na něj ale nevzpomíná. A ani budoucnost neřeší. Snaží se žít ze dne na den, tady a teď. I proto si nedávno zrušila svůj soukromý Facebook.

 • Klára Spilková
  134

  Bleskovky

  V Kingsbarns vyhrála opět Korejka, Spilková dělená 69.

  6. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Korejská nadvláda ženskému golfu pokračuje i po Ricoh Women’s British Open, který ovládla In-Kyung Kim. Ta sice ve finálovém kole nezářila, v předešlých třech kolech si však vypracovala náskok, o který už nepřišla. Klára Spilková skončila na děleném 69. místě.

 • Klára Spilková
  135

  Bleskovky

  Spilková prožila horší den, v divokém kole ztratila 3 rány

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  První slabší den si na letošním Ricoh Women’s British Open vybrala Klára Spilková. Naštěstí pro ni nepřišel ani v jednom z prvních dvou kol, ale až v tom třetím, tedy po cutu. V sobotu na hřišti Kingsbarns poztrácela celkem tři rány a pohoršila si na dělenou 72. příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení