Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  136

  Zprávy

  Spilkovou spasil eagle, poprvé dala na British Open cut

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Byly to v pátek večer ve skotském Kingsbarns pro Kláru Spilkovou a české fanoušky obrovské nervy, ale se šťastným koncem. Nejlepší česká golfistka na čtvrtý pokus konečně prošla na Ricoh Women’s British Open cutem a zahraje si tak i víkendová kola.

 • Klára Spilková
  137

  Bleskovky

  Spilková začala v Kingsbarns dobře, zahrála pod par

  3. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře vstoupila do svého druhého letošního majoru Klára Spilková. Na Ricoh Women’s British Open má nakročeno k tomu, aby stejně jako začátkem července na KPMG Women's PGA Championship prošla cutem. Po prvním kole je se skóre -1 na přelomu páté a šesté desítky.

 • Klára Spilková
  138

  Zprávy

  Spilková zajela do St Andrews, čeká ji bývalá světová jednička

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý letošní turnaj kategorie major čeká v tomto týdnu na Kláru Spilkovou. Ta se počtvrté v kariéře ukáže na Ricoh Women’s British Open, když bude v Kingsbarns usilovat o svůj první cut. Ještě před startem turnaje vyrazila nabrat energii do St Andrews.

 • Klára Spilková
  139

  Zprávy

  I ve Skotsku vládly Korejky, Spilková dohrála "na Jágra"

  30. července 2017 – GolfExtra.cz

  Korejská nadvláda světovému ženskému golfu se potvrdila také na Ladies Scottish Open, které premiérově spolupořádaly Ladies European Tour a LPGA. Turnaj ovládla Mi Hyang Lee, Klára Spilková dohrála se skóre +13 na děleném 68. místě.

 • Klára Spilková
  140

  Bleskovky

  Spilková dala ve Skotsku cut na ránu, muži neuspěli

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková dala na Ladies Scottish Open cut i na svém letošním třetím turnaji LET, bylo to ale jen tak tak. Se skóre +5 byla mezi posledními postupujícími, o víkendu může pouze stoupat. Muži na evropské scéně tentokrát po dvou kolech končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení