Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  136

  Komentáře

  Zika jako chlapská výmluva. Važme si přístupu Kláry

  5. července 2016 – Honza Fait

  Když jsem byl před rokem svědkem debaty o olympijském golfovém turnaji, kde mimo jiné zaznělo, že půjde o špatně obsazený turnaj bez nejlepších hráčů, nechtěl jsem tomu věřit. Tak nějak jsem doufal, že se golfisté k Riu postaví se ctí. Zatím se však staví spíše zády.

 • Klára Spilková
  137

  Zprávy

  Spilková chápe omluvenky, ziky se nebojí: Chci reprezentovat svou zemi!

  4. července 2016 – Honza Fait

  Golf čeká velký návrat na olympijské hry. Bude však poznamenán neúčastí největších hvězd mužského golfu. Ne brazilskému Riu už řekli třeba Jason Day nebo Rory McIlroy, Jordan Spieth to zvažuje. Klára Spilková však má jasno, pod pěti kruhy hrát bude určitě!

 • Klára Spilková
  138

  Zprávy

  Spilková se vcítila do McIlroye a věří: Snad u nás bude golf jako biatlon

  19. června 2016 – Honza Fait

  Měla toho plné kecky. Když Klára Spilková podepsala v sobotu po dlouhém druhém kole na Tipsport Golf Masters svou skórkartu, byla ráda, že si může na chvilku sednout. "Určitě si nevyčítám, že jsem se rozhodla hrát," řekla jasně. "Hlavně kvůli lidem."

 • Karolína Vlčková
  139

  Zprávy

  Prokletá osmička! Češky na úvod par nepokořily, čeká je boj o cut

  17. června 2016 – Honza Fait

  Zase ta osmá jamka! Kdyby mohly, tak by ji české hráčky nejspíše na Dýšině vyškrtly z mapy. Nejlepší čtyři domácí golfistky po prvním kole, všechny amatérky, zde v pátek na Tipsport Golf Masters ztratily celkem pět ran. I tak ale mají v sobotu reálnou šanci na cut.

 • Klára Spiková
  140

  Zprávy

  Prý jsem úplný blázen, ale tohle je můj týden, řekla bojovnice Spilková

  17. června 2016 – Honza Fait

  Na hřišti místy doslova trpěla. Ale Klára Spilková nechtěla nikoho zklamat. Fanoušky, sponzory, ale především ani sebe sama. Na Dýšině tak do turnaje Ladies European Tour vstoupila, i když má předepsaná antibiotika a doktoři jí start výslovně zakázali. Dohrála za +3.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení