Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  136

  Zprávy

  OBRAZEM: 22. rok Kláry Spilkové ve 22 fotografiích

  15. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Prožila hodně těžkou sezonu. Nejspíše nejtěžší v dosavadní kariéře. Nakonec ale Klára Spilková všechno zvládla a může slavit. A to nejen udržení karty na Ladies European Tour, ale i své 22. narozeniny.

 • Klára Spilková
  137

  Zprávy

  Šťastná Spilková: Letošní trable mě posílily. Byl to těžký rok

  11. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila nepovedenou sezonu, nicméně na jejím konci je spokojená. Ve finále Ladies European Tour v Dubaji předvedla v pravou chvíli nejlepší výkon sezony a uhájila plnou katru na příští rok. Teď touží především po odpočinku.

 • Klára Spilková
  138

  Zprávy

  Paráda. Spilková se zachránila na Ladies European Tour

  10. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková bude hrát i v příští sezoně Ladies European Tour. Na Omega Dubai Ladies Masters ji sice v posledním kole nevyšel útok na Top 10, chyběla jediná rána, přesto ji dělené 14. místo udrží v osmdesátce pořadí Order of merit.

 • Klára Spilková
  139

  Zprávy

  Skvělá Spilková v Dubaji útočí na TOP 10, kartu zřejmě zachrání

  9. prosince 2016 – Petr Vlček

  Klára Spilková prožívá povedený závěr sezony. Na Omega Dubai Ladies Masters nejenže bezpečně prošla cutem, ale útočí na své první Top 10 v sezoně. Po dvou kolech je zatím dělená třináctá. Znamená to, že plná karta na příští sezonu LET by ji neměla uniknout.

 • Klára Spilková
  140

  Zprávy

  Tragédie ji nerozhodila, Spilková míří k záchraně na LET

  8. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková je na dobré cestě za udržením plné karty pro příští sezonu na Ladies European Tour. Na finálovém turnaji v Dubaji zahrála v prvním kole jednu ránu pod par a patří jí dělená 17. příčka. První kolo bylo rozděleno do dvou dnů. Turnaj ve čtvrtek přerušilo tragické úmrtí caddieho Maxe Zechmanna.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení