Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  141

  Zprávy

  Klára Spilková vstupuje v Dubaji do boje o přežití

  6. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Kláru Spilkovou čeká tento týden finále Ladies European Tour. Nejvyšší evropská ženská profesionální túra vrcholí ve Spojených arabských emirátech na Omega Dubai Ladies Masters. Cíl pro českou hráčku je jasný. Udržet se v redukovaném pořadí Order of Merit minimálně na současném 80. místě a udržet si tak plnou kartu.

 • Voda v Kataru
  142

  Bleskovky

  VIDEO: Když v Kataru zaprší, Spilková zažila velkou vodu

  27. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila v tomto týdnu v Kataru spoustu emocí. Nejprve otřesné první kolo, poté senzační druhé, veledůležitý cut a pohodu v kolech finálových. Zajímavé chvíle však prožívala také mimo hřiště, když do Kataru po dlouhé době zavítal déšť.

 • Klára Spilková
  143

  Zprávy

  Spilková v Kataru zahrála opět nad par, získala ale důležitá eura

  26. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Jako hodně důležité se v sobotu ukázalo, že Klára Spilková na Qatar Ladies Open prošla cutem. Kdyby se jí to totiž díky doslova zázračnému druhému kolu nepodařilo, podle všeho by vypadla z TOP 80 redukovaného žebříčku série a před finálovým turnajem v Dubaji by jí hrozilo, že by mohla přijít o plnou kartu na Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  144

  Zprávy

  Poklidné kolo Spilkové, v Kataru si o ránu pohoršila a o místo polepšila

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Po dvou hodně divokých dnech, které byly jako den a noc, prožila Klára Spilková v Kataru v pátek poklidnější den. Během třetího kola Qatar Ladies Open si sice pohoršila o jednu ránu, v celkovém pořadí si však díky tomu o příčku polepšila.

 • 30894607206_d3683c35fa_o - kopie (2).jpg
  145

  Zprávy

  Skvělý start, pak přišel zmar. Spilkové se nedaří ani v Kataru

  23. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Už se zdálo, že by ten toužebně očekávaný zlom mohl přijít, optimismus se však Kláry Spilkové držel v Kataru jen šest jamek. Poté přišlo další trápení, které bude mít nejspíše za následek to, že finálová kola budou na Ladies European Tour opět bez nejlepší Češky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení