Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  141

  Zprávy

  Spilková hrát na Dýšině bude. I přes antibiotika a nedoporučení lékařů

  16. června 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková se nakonec na letošním Tipsport Golf Masters českým fanouškům ukáže. V pátek ráno vstoupí do 1. kola i přesto, že kvůli akutní angině má předepsaná antibiotika a lékaři jí start nedoporučili.

 • Dýšina
  142

  Zprávy

  LET na Dýšině je tu. Jak se na ni dostat a co potřebujete vědět

  16. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Už v pátek začíná jeden z nejočekávanějších golfových turnajů roku na českém území. Na podnik Ladies European Tour přijede takřka kompletní špička celé série a chybět nebudou ani domácí hvězdy. Pokud plánujete na Dýšinu vyrazit, přinášíme pár tipů a rad, které vám pobyt usnadní.

 • Klára Spilková
  143

  Zprávy

  Dýšina i druhý major. Nabitý golfový týden startuje

  13. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Ač se to ve stínu fotbalového Eura nemusí zdát, Česko bude tento týden znovu žít golfem. A tuzemští fanoušci se připravují na turnajový dvojboj. Přes den mohou naživo sledovat evropskou ženskou sérii na Dýšině a večer si vychutnat přenosy z druhého majoru sezony v americkém Oakmontu.

 • Klára Spilková
  144

  Zprávy

  OBRAZEM: Česká stopa v zámoří. Spilková se předvedla Americe

  12. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Premiéru na zámořském majoru KPMG Women’s PGA Championship má za sebou česká golfistka Klára Spilková. Přestože se jí nepovedlo postoupit do víkendových kol, byla to pro tuzemskou jedničku dobrá průprava před blížící se olympiádou a také kvalifikační školou na americkou LPGA Tour.

 • Klára Spilková
  145

  Zprávy

  Cut byl daleko. Spilková v Americe na Evian nenavázala

  11. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dvě vyrovnaná kola zahrála česká golfistka Klára Spilková na KPMG Championship. Na majoru v USA to však znamenalo dvakrát devět ran nad par, celkem +18 a konec už po prvních dvou dnech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení