Články na téma: Klára Spilková

 • Petr Gál
  141

  Bleskovky

  Čtvrteční devítky Dědka, Gála a Spilkové? Jako den a noc!

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po úvodních čtvrtečních devítkách to s českými želízky v ohni na nejvyšších evropských profesionálních sériích nevypadalo dobře. Poté se ale ve hře Petra Dědka juniora, Petra Gála a Kláry Spilkové něco změnilo a všichni tři začali úspěšně upisovat rány.

 • Klára Spilková
  142

  Komentáře

  Klára Spilková a další potřebná lekce

  4. července 2017 – Honza Fait

  Byl to šok. A je jedno, jestli se bavíme o výsledku Kláry Spilkové po druhém, nebo po třetím kole KPMG Women's PGA Championship. Zatímco v prvním případě to bylo překvapení pozitivní, v druhém maximálně negativní. Nejlepší česká golfistka si ale podle všeho z další golfové facky vezme jen to pozitivní. Jak to ona umí.

 • Klára Spilková
  143

  Zprávy

  OBRAZEM: Klára Spilková na KPMG Women's PGA Champs.

  3. července 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to pro ni turnaj plný emocí. A nebýt jednoho jediného dne, tak to byly emoce ve skrze pozitivní. I přes sobotní noční můru si ale Klára Spilková svůj druhý zámořský major v kariéře užila. Aby také ne, když poprvé na KPMG Women's PGA Championship dala cut.

 • Klára Spilková
  144

  Zprávy

  Spilková se s Illinois rozloučila se ctí: Rozdíl je v hlavě

  3. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po pokaženém třetím kole za +11 už toho Klára Spilková v tom finálovém příliš napravit nemohla. Nakonec si ale na KPMG Women's PGA Championship ve finále o pár příček polepšila na konečné dělené 70. místo. Z vítězství se na druhém majoru sezony radovala její spoluhráčka z flightu z úvodních dvou kol Američanka Daniella Kang.

 • Klára Spilková
  145

  Zprávy

  Spilková zahrála kolo za +11: Zažila jsem noční můru

  2. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila ve třetím kole KPMG Women´s PGA Championship pohromu. Zahrála 82 ran (+11) a propadla se z 15. na 73. místo svého prvního majoru v sezoně. Jak pak v emotivním příspěvku na svém Facebooku přiznala, nezvládla to psychicky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení