Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková opět útočí na triumf, Váňová dala první cut

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Úspěšný pátek mají za sebou obě české golfistky na Lalla Meryem Cupu v Maroku. Obhájkyně loňského vítězství Klára Spilková si tu po roce opět zahraje o vítězství, když po dvou kolech ztrácí dvě rány na vedení. Svůj první cut na LET v kariéře dala i Šideri Váňová.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Spilková začala obhajobu za +1, Váňová v Maroku ztrácí

  19. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo jako obhájkyně titulu v roli profesionálky za sebou má Klára Spilková. Ta zvládla úvodní rundu na Lalla Meryem Cupu za plus jedna a po čtvrtku dělí 23. místo. Druhá Češka v turnaji Šideri Váňová uzavírá první stovku, když na hřišti poztrácela šest ran.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Zpět na místě činu, Spilkovou čeká obhajoba v Maroku

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Nad letem času kroutí hlavou nejlepší česká golfistka Klára Spilková, která se po roce od svého prvního vítězství na Ladies European Tour vrací na místo činu. Třiadvacetiletá profesionálka odletěla do Maroka, kde se tento týden hraje Lalla Meryem Cup. Právě tady dosáhla loni v dubnu svého průlomového titulu na evropské sérii.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Nová cesta na LPGA, byla odhalena Q-Series na 144 jamek!

  12. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Až se budou chtít letos na podzim dostat především Klára Spilková a Karolína Vlčková opět na LPGA, čeká je úplně nová zkušenost. LPGA totiž odhalila novou podobu třetí finálové fáze kvalifikační školy, kterou bude dvoutýdenní golfový maraton na 144 jamek. Q-Series.

 • Jana Melichová
  15

  Bleskovky

  Silný vítr přivál Melichové skvělé 5. místo z Francie

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Životní výsledek mezi profesionálkami si připsala amatérka Jana Melichová. Ta skončila na turnaji Terre Blanche Ladies Open 2018 na senzačním pátém místě, když finálové kolo bylo pro silný vítr zrušeno. Do elitní desítky se dostala ještě Klára Spilková.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení