Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková v Q-Series opustila první místo, hráčky čeká maraton

  3. listopadu 2018 – haf

  Sice v pátek přišla po čtyřech kolech o první místo, příliš ji to ale mrzet nemusí. Už jen jeden den v Q-Series, pokud se nestane nic naprosto neočekávaného, totiž dělí Kláru Spilkovou od zisku karty na LPGA. V sobotu ale nejen ji čeká v Severní Karolíně dlouhý den.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Spilková v Q-Series drží první místo, od LPGA ji dělí 36 jamek

  2. listopadu 2018 – haf

  Naprosto bezpečně si Klára Spilková drží skvělou pozici pro zisk karty na LPGA pro příští sezonu. I po šestém kole premiérové Q-Series je na prvním místě leadeboardu, o které se dvě kola před koncem dělí s Američankou Sarah Schmelzel.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Už jen tři kola! Spilková drží na Q-Series vedení

  1. listopadu 2018 – haf

  Ani změna hřiště v letošní Q-Series Kláru Spilkovou při její cestě na LPGA zatím nepřibrzdila. Po čtyřech povedených kolech na hřišti Pinehurst No. 6 přidala ve středu průměrnou rundu na osmnáctce s označením No. 7, když došla v paru. A se skóre -13 stále vede.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilkovou čeká druhý krok, od LPGA ji dělí 4 průměrná kola

  31. října 2018 – haf

  Už ani nepotřebuje zářit, a přesto si Klára Spilková v příštím roce zahraje na LPGA. První polovinu finálové části kvalifikace pod názvem Q-Series totiž zvládla skvěle a před druhým turnajem v Pinehurstu vede. Hraje se přitom minimálně o 45 hracích karet.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  SENZACE! Spilková vyhrála první turnaj Q-Series LPGA

  29. října 2018 – haf

  Nejlepším možným způsobem, senzačním vítězstvím o čtyři rány, zvládla Klára Spilková první ze dvou částí finálové kvalifikace o LPGA 2019. Třiadvacetiletá golfistka má výrazně nakročeno k členské kartě na nejprestižnější světový okruh žen pro příští sezonu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení