Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  11

  Bleskovky

  Spilková si hrála na hrdinku a přišel dabláč, celkově +1

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nepříliš povedeným kolem vstoupila Klára Spilková do dalšího turnaje Ladies European Tour. Na Fatima Bint Mubarak Ladies Open v Abú Zabí je po prvním kole za plus jedna na děleném 79. místě a ve čtvrtek ji čeká boj o cut. Zatím je těsně pod jeho hranicí.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Spilková: S Kájou jsme slavily, ale jde mi jen o LPGA

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  S naprostým přehledem, herní jistotou a sebevědomím postoupila Klára Spilková z druhé fáze Q-school do finálové části kvalifikace o LPGA 2018. Ve Venice na Floridě skončila 22letá profesionálka na děleném 9. místě s celkovým skóre 281 ran (68-69-72-72), 7 pod par. Byl to její nejlepší výsledek na americkém hřišti.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Do finálové fáze Q-school LPGA jdou Spilková i Vlčková

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Stoprocentní bilanci mají české golfistky ve druhé fázi kvalifikační školy o LPGA. Do té finálové totiž postoupila nejen Klára Spilková, ale i Karolína Vlčková. O tom, jestli některá z nich získá plnou kartu na LPGA pro příští sezonu, se rozhodne na přelomu listopadu a prosince.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilková pokračuje v parádní jízdě. Na q-school už je druhá

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračuje na q-school LPGA v parádních výkonech. Po druhém kole za 69 ran je s celkovým skóre -7 už dokonce na děleném druhém místě se ztrátou jediné rány na vedení. Polepšila si i Karolína Vlčková, které se také aktuálně posunula mezi osmdesátku postupujících do třetí fáze.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  Spilková vstoupila do q-school LPGA skvěle, je na špici

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěla do druhé fáze q-school LPGA vstoupit tak, aby se nemusela ohlížet na ostatní, a to se jí povedlo. Klára Spilková ve čtvrtek zahrála na hřišti Bobcat v Plantation Golf and Country Clubu za 68 ran (-4) a po prvním kole jí patří skvělé dělené páté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení