Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková letí k protinožcům, chce zkusit i Open na LPGA

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Teprve podruhé v kariéře odstartuje Klára Spilková svou sezonu v Austrálii. V pátek se tak vydá na cestu k protinožcům, kde má v plánu odehrát dva turnaje Ladies European Tour a také zkusit štěstí v kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open ze série LPGA.

 • Klára Spilková
  12

  Bleskovky

  Spilkovou ocenila i PGAC, ta má nové vedení

  15. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková byla oceněna za výjimečnou sezonu 2017 také na půdě domovské PGAC. Od té obdržela speciální ocenění za skvělé výsledky na Ladies European Tour, tedy Výroční cenu PGA of Czech Republic za rok 2017. Zásadní ale o víkendu byla volba nového vedení.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  LET odstartuje v Austrálii, Spilková je na vážkách

  13. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Neuspěla ve finálové fázi Q-school LPGA, a tak minimálně i v příští sezoně se bude muset Klára Spilková spokojit s turnaji "jen" na Ladies European Tour. Ta odstartuje čtyřmi turnaji v Austrálii, nejlepší česká golfistka ale ještě neví, zda se jich zúčastní.

 • Klára Spilková
  14

  Bleskovky

  Spilková cítí sílu a vyzývá své fanoušky: Pište mi své příběhy

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si už užívá zasloužené dovolené, kam se odebrala rovnou z posledního turnaje sezóny v Dubaji. Na svém oficiálním facebookovém účtu poděkovala sponzorům a fanouškům, které vyzvala, aby jí napsali své příběhy, kterými se nechá inspirovat.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  Spilková po životní sezóně: Zažili jsme nezapomenutelný rok

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Omega Dubai Ladies Classic byl poslední turnaj Kláry Spilkové v roce 2017. Zakončila ho 36. místem, ale co je podstatnější, ve své životní sezóně skončila čtvrtá v celkovém pořadí Order of Merit Ladies European Tour, což je fantastický výsledek nejen pro ní, ale i pro celý český golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení