Články na téma: Klára Spilková

 • Paulina Gretzky a Jena Sims
  11

  Zprávy

  Nejlepší golfové fotogalerie roku 2018

  28. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  I v roce 2018 jsme vás pravidelně zásobovali fotogaleriemi z největších domácích i zahraničních golfových akcí, z jejich zákulisí, a pokud nám ho nabídly prostřednictvím sociálních sítí, tak i ze života golfových hvězd. Zde je TOP 10 fotogalerií podle vašeho výběru.

 • Klára Spilková
  12

  Bleskovky

  Práva na vysílání LPGA získala stanice Golf Channel

  13. prosince 2018 – haf

  Čeští golfoví fanoušci budou mít konečně šanci vidět Kláru Spilkovou pravidelně na televizní obrazovce! Po postupu nejlepší české golfistky na LPGA bylo otázkou, zda zámořský okruh bude vysílat některá z domácích stanic. Nyní je jasné, že ano. Bude to Golf Channel.

 • Lukáš Martinec
  13

  Zprávy

  Tři puttovací drily kouče Spilkové, které zlepší vaši hru

  13. listopadu 2018 – Honza Fait

  Při sledování Kláry Spilkové nejen během kvalifikační školy LPGA jste si určitě několikrát povzdechli – kdybych já takhle puttoval… Klidně můžete! Stačí do svého tréninkového plánu zařadit tyto tři drily, o které se s námi podělil Lukáš Martinec, kouč nejlepší české golfistky.

 • Muni He
  14

  Zprávy

  OBRAZEM: LPGA bude ještě krásnější. Nejen kvůli Spilkové

  10. listopadu 2018 – pv

  Nejen kvůli Kláře Spilkové bude LPGA od příští sezóny zase o něco půvabnější. Spolu s ní si v Q-Series vybojovala kartu na elitní světový okruh i devatenáctiletá Muni He. Ta má našlápnuto stát se nejpopulárnější golfistkou z Číny, když svůj věhlas podněcuje nejen hrou, ale i pomocí Instagramu.

 • Zdeněk Kodejš
  15

  Zprávy

  Šéf ČGF Kodejš: Klára je produkt celého systému

  8. listopadu 2018 – pv

  Kláru Spilkovou na její cestě na LPGA doprovázela od dětských let i Česká golfová federace. Její prezident Zdeněk Kodejš tak na jejím případě demonstruje, že české golfové prostředí je schopné vyprodukovat hráčku světové elity.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení