Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková na majoru neprošla cutem. Zůstává v Americe

  30. června 2018 – pv

  Ani na svém druhém letošním majoru neprošla Klára Spilková cutem. Stejně jako na US Open tak i na KPMG Women´s PGA Championship si zahrála jen dvě kola a do finále se nepodívá. Uniklo jí o sedm ran.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Spilkové se na úvod KPMG majoru nedařilo, Korda je druhá

  29. června 2018 – haf

  Jak to tak vypadá, Klára Spilková neprojde cutem ani na svém letošním druhém zámořském majoru. Po měsíc starém nezdaru na US Open nerozehrála nejlépe ani KPMG Women's PGA Championship, po prvním kole za plus pět ztrácí na cut pět ran.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Spilkovou čeká major, Cafourka Dánsko a 6 Češek na LETAS

  27. června 2018 – pv

  Klára Spilková má před sebou další vrchol sezóny. V Kildeer ve státě Illinois hraje druhý major sezóny KPMG Women's PGA Championship, kde touží na rozdíl od US Open projít cutem. Jan Cafourek se chystá na svůj další start na Challenge Tour a LETASka má ve startovní listině hned šest Češek. Tereza Melecká však tentokrát chybí.

 • Klára Spilková moře
  14

  Bleskovky

  OBRAZEM: Spilková relaxuje u moře, koupala se i nahá

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Když jste sami na ostrově, má to řadu výhod. Nikdo vás při odpočinku neruší a do vody můžete vyrazit bez jediného dílu plavek na Adama a Evu. Přesně to během své dovolené v Chorvatsku udělala Klára Spilková s přítelem Martinem Procházkou. A náramně si to užívali.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  Nevyšlo to. Spilková na US Women's Open cutem neprošla

  2. června 2018 – GolfExtra.cz

  Sobotní dohrávka 2. kola Kláru Spilkovou na letošním US Women's Open nezachránila. Nejlepší česká golfistka se už nedokázala pohnout ze skóre +6 a za hranicí cutu zaostala o dvě rány. Nyní se vrátí zpět do České republiky a bude se připravovat na další major.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení