Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  146

  Bleskovky

  V Kingsbarns vyhrála opět Korejka, Spilková dělená 69.

  6. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Korejská nadvláda ženskému golfu pokračuje i po Ricoh Women’s British Open, který ovládla In-Kyung Kim. Ta sice ve finálovém kole nezářila, v předešlých třech kolech si však vypracovala náskok, o který už nepřišla. Klára Spilková skončila na děleném 69. místě.

 • Klára Spilková
  147

  Bleskovky

  Spilková prožila horší den, v divokém kole ztratila 3 rány

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  První slabší den si na letošním Ricoh Women’s British Open vybrala Klára Spilková. Naštěstí pro ni nepřišel ani v jednom z prvních dvou kol, ale až v tom třetím, tedy po cutu. V sobotu na hřišti Kingsbarns poztrácela celkem tři rány a pohoršila si na dělenou 72. příčku.

 • Klára Spilková
  148

  Zprávy

  Spilkovou spasil eagle, poprvé dala na British Open cut

  5. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Byly to v pátek večer ve skotském Kingsbarns pro Kláru Spilkovou a české fanoušky obrovské nervy, ale se šťastným koncem. Nejlepší česká golfistka na čtvrtý pokus konečně prošla na Ricoh Women’s British Open cutem a zahraje si tak i víkendová kola.

 • Klára Spilková
  149

  Bleskovky

  Spilková začala v Kingsbarns dobře, zahrála pod par

  3. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Dobře vstoupila do svého druhého letošního majoru Klára Spilková. Na Ricoh Women’s British Open má nakročeno k tomu, aby stejně jako začátkem července na KPMG Women's PGA Championship prošla cutem. Po prvním kole je se skóre -1 na přelomu páté a šesté desítky.

 • Klára Spilková
  150

  Zprávy

  Spilková zajela do St Andrews, čeká ji bývalá světová jednička

  2. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý letošní turnaj kategorie major čeká v tomto týdnu na Kláru Spilkovou. Ta se počtvrté v kariéře ukáže na Ricoh Women’s British Open, když bude v Kingsbarns usilovat o svůj první cut. Ještě před startem turnaje vyrazila nabrat energii do St Andrews.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení