Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  146

  Bleskovky

  Birdie na závěr náladu nezlepšilo. Spilková hrála na úvod za +9

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Říká se, že konec dobrý, všechno dobré. V případě Kláry Spilkové to však v 1. kole na KPMG Women’s PGA Championship úplně neplatilo. Až by se chtělo říci - konec dobrý, jinak ale všechno špatně. Nejlepší Češka zahrála 1. kolo za +9 a je na děleném 129. místě.

 • Kevin Carpenter
  147

  Zprávy

  Harrington Spilkovou neporazil, diváky bavili Golf Trick Shot Boys

  9. června 2016 – Honza Fait

  Stojíte na odpališti osmnácté jamky na Dýšině, ale připadáte si spíše jako na Divokém západě. K ráně se totiž chystá Kevin Carpenter a nad hlavou točí dlouhým lasem. Ufff, není to laso ale pořádně dlouhý driver. O chvilku později letí odpal 200 metrů daleko.

 • Klára Spilková
  148

  Zprávy

  Průkopnice Spilková: Uspěla ve Francii, teď vyrazila objevit Ameriku

  8. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Třikrát hrála British Open, loni uspěla na Evian Championship, teď přidá Klára Spilková do sbírky zkušeností další účast na majoru. Česká golfistka zkusí prorazit za mořem na KPMG PGA Championship.

 • Klára Spilková
  149

  Zprávy

  Spilková odletěla do Ameriky: Budu se soustředit sama na sebe

  5. června 2016 – Honza Fait

  Zatím toho v zámoří příliš neodehrála. To se ale letos změní. Klára Spilková v neděli brzy ráno odletěla na svůj první americký major, když se na pozvánku zúčastní KPMG Women's PGA Championship. A před odletem vzkázala: "Budu se soustředit sama na sebe!"

 • 150

  Spilkové kvalifikace na US Open nevyšla, zradilo jí 1. kolo

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na letošním US Women’s Open Championship si Klára Spilková nezahraje. Ve středeční dvoukolové kvalifikaci pokazila první kolo, po kterém byla v anglickém Buckinghamshire Golf Clubu na skóre +10. V tom druhém sice zahrála dvě rány pod par, ale to už ji nezachránilo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení