Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  146

  Zprávy

  Klára Spilková: Čekají mě dva dny plné golfu

  1. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková v Americe září. Na svém prvním majoru sezony na hřišti Olympia Fields v Illinois útočí po dvou kolech na životní výsledek. O víkendu je připravená podstoupit tvrdou zkoušku, na jejímž konci by mohlo být třeba senzační umístění v TOP 10 na KPMG Women’s PGA Championship.

 • Klára Spilková
  147

  Zprávy

  Skvělá Klára Spilková (-3) dala v Illinois cut, útočí na TOP 10

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Fantasticky má Klára Spilková rozehraný svůj první letošní major, kterým je KPMG Women’s PGA Championship. Po dvou kolech je na skóre -3, což znamená před třetím kolem dělenou 15. příčku. Cut tak má v kapse a o víkendu může zaútočit na TOP 10.

 • Klára Spilková
  148

  Zprávy

  Spilková zahrála skvělé první kolo, v Illinois ho došla v paru

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková skvěle rozehrála svůj úvodní major tohoto roku KPMG Women’s PGA Championship. Po nedohraném prvním kole, když hráčky předčasně vyhnala ze hřiště bouřka, je na konci čtvrté desítky, když došla v paru. V průběhu kola na tom byla ale mnohem lépe.

 • Tým KPMG Mickelson a Spilková
  149

  Zprávy

  Spilková potkala Mickelsona, čeká ji první major v tomto roce

  27. června 2017 – GolfExtra.cz

  Konečně se dočkala. Klára Spilková se v pondělí setkala s legendárním Philem Mickelsonem, se kterým patří do globálního týmu KPMG. Stalo se tak před turnajem KPMG Women's PGA Championship, prvním letošním majorem, kterého se nejlepší česká golfistka zúčastní.

 • Klára Spilková
  150

  Zprávy

  Klára Spilková na US Open nejede, uspěly skotské krásky

  6. června 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková se letos bude muset spokojit s účastí "pouze" na třech majorech. V kvalifikaci na US Women’s Open totiž neuspěla, když jí v pondělí v Buckinghamshire Golf Clubu chybělo šest ran. Ke čtyřem postupovým příčkám tak měla daleko.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení