Články na téma: Klára Spilková

 • Jana Melichová
  16

  Bleskovky

  Silný vítr přivál Melichové skvělé 5. místo z Francie

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Životní výsledek mezi profesionálkami si připsala amatérka Jana Melichová. Ta skončila na turnaji Terre Blanche Ladies Open 2018 na senzačním pátém místě, když finálové kolo bylo pro silný vítr zrušeno. Do elitní desítky se dostala ještě Klára Spilková.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Melichová dál válí ve Francii, polepšila si i Spilková

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Druhé kolo pod par na Terre Blanche Ladies Open 2018 zahrála česká amatérka Jana Melichová. Ta se tak se skóre -2 drží na turnaji nižší profesionální série LET Access v TOP 10, do které se sobotu posunula zlepšeným výkonem také Klára Spilková.

 • Jana Melichová
  18

  Bleskovky

  Spilková i Váňová ztrácí, ve Francii září amatérka Melichová

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tři české golfistky hrají v tomto týdnu turnaj nižší série LET Access ve Francii. Nejlépe z nich vstoupila do Terre Blanche Ladies Open překvapivě amatérka Jana Melichová, která po úvodním kole dělí čtvrté místo. Klára Spilková ani Šideri Váňová par nepokořily.

 • Golfista roku 2017
  19

  Zprávy

  Golfistům roku zazpíval i Gott, Konvičková dojala sál

  9. března 2018 – Honza Fait

  Nejlepší české golfisty uplynulého roku ocenil během galavečera na pražském Chodově svým zpěvem sám Karel Gott. Vítězi ankety Golfista roku se stali Klára Spilková, Stanislav Matuš, Sára Kousková a Šimon Zach. Oceněni byli i Roman Šebrle a Jaromír Bosák.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Spilková kvalifikaci nezvládla, na LPGA si nezahraje

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na povedené finálové kolo na ActewAGL Canberra Classic nedokázala Klára Spilková navázat v úterní kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open. Turnaj ze série LPGA si tak u protinožců nezahraje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení