Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Spilková pokračuje ve spanilé jízdě! Na Q-Series drží vedení

  28. října 2018 – haf

  Žádné pochybnosti o tom, že bude hrát v příští sezoně LPGA, nechce zažehávat Klára Spilková v pokračující Q-Series. I po třetím kole prvního ze dvou turnajů finálové fáze kvalifikační školy totiž vede, když už 38 jamek nezahrála ani jedno bogey!

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Déšť nepustil hráčky na hřiště, Spilková stále vede Q-Series

  27. října 2018 – haf

  Klára Spilková se drží na prvním místě letošní premiérové Q-Series i po pátku. Tentokrát to ale není zapříčiněno její skvělou hrou, ale faktem, že hráčky na hřiště Pinehurst No. 6 nepustilo nepříznivé počasí. Třetí kolo prvního ze dvou turnajů finálové fáze kvalifikační školy LPGA tak bylo přesunuto na sobotu, finálové na neděli.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Spilková si jde pro kartu na LPGA, v Q-Series už vede!

  26. října 2018 – haf

  Sice zbývá odehrát ještě šest kol premiérové Q-Series, ale už teď je Klára Spilková prakticky jednou nohou hráčkou nejprestižnější LPGA. V Q-Series totiž doslova září, po druhém kole na hřišti Pinehurst No. 6 se ujala se skóre -8 vedení, ale co je hlavní - má obrovský náskok v boji o kartu kategorie 14 pro příští sezonu.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Spilková vstoupila do Q-Series skvěle! Dělí druhé místo

  25. října 2018 – haf

  Lepší start do finálové fáze letošní kvalifikační školy LPGA si snad ani Klára Spilková nemohla přát. Po prvním kole prvního ze dvou turnajů je na hřišti Pinehurst No. 6 se skóre -2 na děleném druhém místě a opět se tak o něco přiblížila vysněnému zisku karty.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Spilkovou čeká poslední krok, LPGA má na dosah

  23. října 2018 – haf

  Poslední krok bývá nejtěžší. A právě ten čeká v následujících 11 dnech na Kláru Spilkovou s ohledem na její vysněnou cestu na LPGA. Třetí fáze kvalifikační školy letos poprvé hraná jako Q-Series hráčky skutečně prověří, šanci uspět má ale i více jak polovina z nich!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení