Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Spilková se rozloučila s životní sezónou kolem za -2

  9. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Sezóna Kláry Spilkové skončila. Na finále Ladies European Tour v Dubaji zahrála poslední kolo stejně jako to první, tedy za výborných 70 ran, což pro ni znamená dělené 36. místo. V celkovém pořadí Order of Merit 2017 jí patří skvělé 4. místo.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Spilková zahrála v Dubaji dva dabláče a opět klesla

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková má za sebou nepříliš vydařené třetí kolo na sezónním finále Ladies European Tour v Dubaji. Oproti prvním dvěma rundám, po kterých pohodlně prošla cutem, zahrála poprvé nad par hřiště a klesla na konec čtvrté desítky.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Spilková zahrála opět pod par, nepatrně si pohoršila

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Naprosto bez problémů prošla Klára Spilková cutem na svém posledním letošním turnaji v Dubaji. Na finále Ladies European Tour se i v druhém kole dostala pod par hřiště, přesto si v leaderboardu nepatrně pohoršila. Se skóre -3 je na děleném 25. místě.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Bezchybná Spilková je v Dubaji jedinou ránu od TOP 10

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Neúspěch v Q-school LPGA už zdá se hodila za hlavu a nyní se Klára Spilková soustředí už pouze na svůj poslední turnaj v roce 2017. Tím je jako již tradičně finále Ladies European Tour v Dubaji, do kterého nejlepší česká golfistka vstoupila parádně.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Indiánku Spilkovou čeká finále LET v Dubaji

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jen pár dní poté, co neuspěla v Q-school LPGA, čeká na Kláru Spilkovou finále letošní Ladies European Tour v Dubaji. Jde do něj jako jedna ze spolufavoritek, když si letos připsala své první turnajové vítězství na okruhu, které přišlo v Maroku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení