Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Komentáře

  5 důvodů, proč Spilková získala kartu na LPGA

  7. listopadu 2018 – Honza Fait

  Klára Spilková si splnila další sen, uhrála si kartu na nejslavnější dámský golfový okruh na světě. Na LPGA se dostala především díky obrovském talentu, tvrdé dřině a celkově svému golfovému umění. Jsou zde ale i další důvody, které nemusí být vidět na první pohled.

 • Doris Chen
  17

  Zprávy

  Její život se protíná se Spilkovou. Teď je z ní podvodnice

  7. listopadu 2018 – pv

  Někdejší soupeřka Kláry Spilkové má velký problém. Ze situace kolem diskvalifikace v sedmém kole Q-Series LPGA začíná Doris Chen ve světle nových okolností vycházet jako ta, která podváděla. V její verzi příběhu a ve verzi jejího caddieho je totiž zásadní rozpor.

 • Klára Spilková
  18

  Bleskovky

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková se vrátila do Prahy

  7. listopadu 2018 – haf

  V pondělí se Klára Spilková vrátila ze Spojených států do Prahy, kde si v uplynulých třech týdnech vybojovala kartu na další sezonu LPGA. A už v úterý se o své bezprostřední dojmy podělila s novináři během speciální tiskové konference na pražské Kampě.

 • Lukáš Martinec
  19

  Zprávy

  Kouč Spilkové Martinec: Ta holka může až úplně nejvýš

  7. listopadu 2018 – Petr Vlček

  Historický úspěch Kláry Spilkové si momentálně užívá i její kouč Lukáš Martinec. I jemu se od příští sezóny změní život, ale plánované častější cesty do USA za svou svěřenkyní bere jako velkou výzvu. Zároveň tvrdí, že výkonnostní potenciál dlouhodobé české jedničky na LPGA může být klidně i v těch nejvyšších patrech.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Budu jako pankáč, udělám si to hezký, řekla Spilková o LPGA

  6. listopadu 2018 – Petr Vlček

  Klára Spilková se v pondělí vrátila do Česka z kvalifikace na LPGA. Protože v ní uspěla, může ona i její tým začít spřádat plány na příští sezónu. Jak na setkání s médii prozradila ona i její manažer Petr Žák, vše se bude odvíjet od jejích přání a pocitů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení