Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  16

  Bleskovky

  Spilková kvůli počasí 2. kolo nedohrála, na cut ztrácí dvě rány

  2. června 2018 – GolfExtra.cz

  Na svém prvním US Women's Open si Klára Spilková zahraje i v sobotu. Zatím to však není díky tomu, že by prošla cutem, ale kvůli nepřízni počasí, která v pátek nedovolila hráčkám druhé kolo dohrát. Na průběžnou hranici cutu pak česká profesionálka ztrácí dvě rány.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Spilková se zachraňovala, šance na cut na US Open žije

  1. června 2018 – GolfExtra.cz

  Hned od první jamky bylo jasné, že úvodní kolo Kláry Spilkové na letošním US Women's Open bude především záchranářské. Nejlepší česká golfistka svou premiéru na turnaji však zvládla se ctí a po čtvrtečním kole za plus tři je jen ránu za hranicí cutu.

 • Klára Spilková
  18

  Bleskovky

  V úterý (nejen) Spilková nehrála, předtím si zahrála s Ko

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  O svém prvním US Women's Open v kariéře měla Klára Spilková určitě jiné představy. Jenže počasí v tomto roce zatím hráčkám v zámoří příliš nepřeje a ani druhý major roku není výjimkou. V úterý proto podle očekávání vůbec nevyrazily na velmi podmáčené hřiště.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Zdravá nervozitka i bouře Alberto. Spilkovou čeká těžká zkouška

  29. května 2018 – GolfExtra.cz

  Golfové US Open, ať už mužské nebo ženské, je každoročně jednou z nejtěžších zkoušek ve světě golfu. Letošní US Women's Open, které si vůbec poprvé zahraje také Klára Spilková, bude ještě těžší. Může za to tropická bouře Alberto, která zavítala nad Shoal Creek.

 • Karolína Vlčková
  20

  Bleskovky

  Remíza. Vlčková se Spilkovou skončily na Symetře stejně

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  První přímý souboj Kláry Spilkové s Karolínou Vlčkovou na turnaji Symetra Tour skončil nerozhodně. Dvě nejlepší české profesionálky si připsaly na Valley Forge Invitational shodně dělené 34. místo, když skončily na skóre -3. Vyhrála Louise Ridderstorm s mínus šestnácti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení