Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  21

  Zprávy

  Skvělý závěr Spilkové, ve Španělsku skončila třicátá

  24. září 2017 – GolfExtra.cz

  To nejlepší si Klára Spilková schovala na Andalucia Costa del Sol Open de Espaňa na samotný závěr. S turnajem se rozloučila finálovým kolem za 67 ran (-5) a s celkovými třemi ranami pod par obsadila dělenou 30. příčku. Vyhrála domácí Azahara Munoz.

 • Klára Spilková
  22

  Bleskovky

  Spilková zakončila 3. kolo dvěma birdie, přesto si pohoršila

  23. září 2017 – GolfExtra.cz

  Nebylo to v podání Kláry Spilkové v sobotu na Andalucia Costa del Sol Open de Espaňa ideální kolo, přesto si v jeho závěru zlepšila náladu dvěma berdíky. Přesto si v 3. kole o ránu a čtyři příčky pohoršila.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Spilková začala dobře, pak bojovala o cut. Dala ho

  22. září 2017 – GolfExtra.cz

  Nejprve to vypadalo, že by Klára Spilková mohla na Andalucia Costa del Sol Open de Espaňa bojovat v pátek o TOP 10, místo toho se ale v závěru svého kola musela stresovat o cut. Nakonec jím prošla o jedinou ránu a ve Španělsku si zahraje i o víkendu.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Spilková začala bogey, pak byla první. Útočí na TOP 10

  21. září 2017 – GolfExtra.cz

  Do svého sedmého turnaje sezony na LET vstoupila Klára Spilková velmi dobře. A to i přesto, že si připsala bogey hned na své první jamce. Poté se ale rozehrála k parádnímu golfu, škoda jen druhé devítky. Přesto na Andalucia Costa del Sol Open útočí na TOP 10.

 • Ladies European Tour
  25

  Zprávy

  Dobré zprávy z Evianu. LET intenzivně hledá cestu z krize

  17. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na probíhajícím závěrečném majoru sezony ve francouzském Evianu se přetřásá i budoucnost Ladies European Tour. Na The Evian Championship je k tomu vhodné prostředí. Turnaj je výkladní skříní jinak v posledních letech upadající nejvyšší ženské evropské túry.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení