Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  21

  Zprávy

  Spilková: Čeká mě poznávání a hledání, ale já si cestu vždy najdu

  5. listopadu 2018 – haf

  V uplynulých třech týdnech si splnila dětský sen a postarala se o další velký úspěch českého golfu. Klára Spilková uspěla v letošní kvalifikační škole LPGA a minimálně v příštím roce bude členkou nejprestižnějšího ženského okruhu na světě.

 • Klára Spilková
  22

  Zprávy

  Dokázala to! Klára Spilková postup na LPGA oplakala

  4. listopadu 2018 – haf

  Klára Spilková dál píše českou golfovou historii. Opět zlatým písmem se do ní zapsala v sobotu v Severní Karolíně, když si došla jako první Češka pro kartu na slavnou LPGA. V osmikolové Q-Series obsadila se skóre -11 čtvrtou příčku, na finálové kolo potřebovala 75 ran (+3).

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Spilková v Q-Series opustila první místo, hráčky čeká maraton

  3. listopadu 2018 – haf

  Sice v pátek přišla po čtyřech kolech o první místo, příliš ji to ale mrzet nemusí. Už jen jeden den v Q-Series, pokud se nestane nic naprosto neočekávaného, totiž dělí Kláru Spilkovou od zisku karty na LPGA. V sobotu ale nejen ji čeká v Severní Karolíně dlouhý den.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Spilková v Q-Series drží první místo, od LPGA ji dělí 36 jamek

  2. listopadu 2018 – haf

  Naprosto bezpečně si Klára Spilková drží skvělou pozici pro zisk karty na LPGA pro příští sezonu. I po šestém kole premiérové Q-Series je na prvním místě leadeboardu, o které se dvě kola před koncem dělí s Američankou Sarah Schmelzel.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Už jen tři kola! Spilková drží na Q-Series vedení

  1. listopadu 2018 – haf

  Ani změna hřiště v letošní Q-Series Kláru Spilkovou při její cestě na LPGA zatím nepřibrzdila. Po čtyřech povedených kolech na hřišti Pinehurst No. 6 přidala ve středu průměrnou rundu na osmnáctce s označením No. 7, když došla v paru. A se skóre -13 stále vede.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení