Články na téma: Klára Spilková

 • Karolína Vlčková
  21

  Bleskovky

  Jako sestry v triku. Spilková s Vlčkovou daly na Symetře cut

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v prvním kole byla jejich golfová vystoupení naprosto rozdílná, v tom druhém skoro jako přes kopírák. Klára Spilková i Karolína Vlčková zahrály v pátek na Valley Forge Invitational za 68 ran (-3) a bez problémů prošly na turnaji Symetra Tour cutem.

 • Klára Spilková
  22

  Zprávy

  Kola rozdílná jako noc a den, Spilkovou s Vlčkovou čeká boj o cut

  25. května 2018 – GolfExtra.cz

  Podobnými výsledky vstoupily do turnaje Valley Forge Invitational české profesionálky Klára Spilková a Karolína Vlčková. Průběhy jejich kol však byly naprosto odlišné. Spilková došla v paru (T49), Vlčková za plus jedna (T68) a obě tak na Symetra Tour čeká boj o cut.

 • Klára Spilková
  23

  Bleskovky

  Poprvé spolu na turnaji, Spilková s Vlčkovou hrají Symetra Tour

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od loňského přestupu Karolíny Vlčkové k profesionálkám se na jednom turnaji potká s Klárou Spilkovou. Obě dvě se totiž v tomto týdnu představí na Valley Forge Invitational v rámci Symetra Tour. Každá však do turnaje vstupuje s jinými cíli.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Divoké finále. Spilková se ale s turnajem LPGA loučila pozitivně

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Doufala v trochu lepší závěr, přesto se Klára Spilková se svým letošním prvním turnajem na LPGA rozloučila se ctí. Na závěr svého účinkování na Kingsmill Championship se prezentovala dvěma birdie a úspěšný turnaj zakončila se skóre +2 na děleném 71. místě.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Vyšlo to! Spilková dala při své letošní premiéře na LPGA cut

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Musela si počkat skoro o den déle, ale stálo to za to. Klára Spilková totiž prošla při Kingsmill Championship na zámořské LPGA cutem a splnila tak svůj základní cíl při svém prvním zámořském startu letošní sezony. Třetí a zároveň finálové kolo je na programu ještě v neděli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení