Články na téma: Klára Spilková

 • Karolína Vlčková
  21

  Zprávy

  O LPGA už bojuje jen Vlčková, Spilková nedala o ránu cut

  3. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Svůj americký sen v letošní finálové fázi Q-school LPGA sní už pouze Karolína Vlčková. Ta si totiž na Floridě zahraje i páté finálové kolo, ve kterém půjde o karty. Klára Spilková už je bohužel ze hry venku, cutem v Daytona Beach totiž neprošla o jedinou ránu.

 • Karolína Vlčková
  22

  Zprávy

  Češkám se LPGA vzdálila, lépe je na tom Vlčková

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Po lehkém optimismu, který ve finálové fázi Q-school LPGA přineslo pro české fanoušky druhé kolo, přicházejí po tom třetím obavy. Zisk plné karty pro příští sezonu se totiž českým hráčkám vzdálil. Lépe je na tom Karolína Vlčková, Kláru Spilkovou čeká boj o cut.

 • Karolína Vlčková
  23

  Zprávy

  Spilková s Vlčkovou si polepšily, živí velkou naději

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jako sestry si zatím počínají Klára Spilková a Karolína Vlčková ve finálové fázi Q-school LPGA. Hrají na stejných hřištích, zapisují stejné výsledky a po dvou kolech tak jsou na tom na Floridě stejně. Se skóre +2 jsou tři rány od plné karty na LPGA pro příští sezonu.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Špatný úvod. Spilková i Vlčková hrály nad par a ztrácejí

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nic ještě rozhodně není ztraceno, ale na úvod jsou to velké komplikace. Klára Spilková i Karolína Vlčková zahrály úvodní kolo finálové fáze Q-school LPGA za 75 ran (+3) a dělí až 99. příčku.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Spilkovou čeká boj o LPGA: Jsem připravena!

  28. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Do finálové fáze Q-school LPGA o kartu na rok 2018 vstoupí v tomto týdnu poprvé v kariéře Klára Spilková. Vítězka letošního turnaje LET v Maroku a čtvrtá hráčka evropského žebříčku Order of Merit bude od 29. listopadu do 3. prosince bojovat s dalšími hráčkami na dvou hřištích LPGA International v Daytona Beach na Floridě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení