Články na téma: Klára Spilková

 • Golfista roku 2017
  21

  Zprávy

  Golfistům roku zazpíval i Gott, Konvičková dojala sál

  9. března 2018 – Honza Fait

  Nejlepší české golfisty uplynulého roku ocenil během galavečera na pražském Chodově svým zpěvem sám Karel Gott. Vítězi ankety Golfista roku se stali Klára Spilková, Stanislav Matuš, Sára Kousková a Šimon Zach. Oceněni byli i Roman Šebrle a Jaromír Bosák.

 • Klára Spilková
  22

  Zprávy

  Spilková kvalifikaci nezvládla, na LPGA si nezahraje

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na povedené finálové kolo na ActewAGL Canberra Classic nedokázala Klára Spilková navázat v úterní kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open. Turnaj ze série LPGA si tak u protinožců nezahraje.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Spilková předvedla skvělý závěr. Vynesl ji na 12. místo

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě čtyři jamky před koncem ActewAGL Canberra Classic šla Klára Spilková v paru a pohybovala se na konci čtvrté desítky leaderboardu. Pak ale přišla závěrečná exploze čtyř berdíků a najednou z toho bylo další výborné umístění na Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Spilková prošla cutem. Lepší příčky nejsou vysoko

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si na ActewAGL Canberra Classic může odškrtnout dílčí úspěch, když v Austrálii prošla cutem. Po dvou kolech v paru je zatím na děleném 40. místě, ale před závěrečným třetím kolem je v dobré pozici pro útok na lepší umístění.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Kolo jako den a noc. Spilková zahájila v Canbeře parem

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejprve to na úvod vypadalo, že první kolo Kláry Spilkové na ActewAGL Canberra Classic skončí fiaskem. Nejlepší česká golfistka ale ukázala, že nejen v golfu se člověk nikdy nesmí vzdávat a úvodní rundu zachránila alespoň v paru. V jednu chvíli přitom byla už na +4...Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení