Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  26

  Zprávy

  Spilkovou čeká druhý krok, od LPGA ji dělí 4 průměrná kola

  31. října 2018 – haf

  Už ani nepotřebuje zářit, a přesto si Klára Spilková v příštím roce zahraje na LPGA. První polovinu finálové části kvalifikace pod názvem Q-Series totiž zvládla skvěle a před druhým turnajem v Pinehurstu vede. Hraje se přitom minimálně o 45 hracích karet.

 • Klára Spilková
  27

  Zprávy

  SENZACE! Spilková vyhrála první turnaj Q-Series LPGA

  29. října 2018 – haf

  Nejlepším možným způsobem, senzačním vítězstvím o čtyři rány, zvládla Klára Spilková první ze dvou částí finálové kvalifikace o LPGA 2019. Třiadvacetiletá golfistka má výrazně nakročeno k členské kartě na nejprestižnější světový okruh žen pro příští sezonu.

 • Klára Spilková
  28

  Zprávy

  Spilková pokračuje ve spanilé jízdě! Na Q-Series drží vedení

  28. října 2018 – haf

  Žádné pochybnosti o tom, že bude hrát v příští sezoně LPGA, nechce zažehávat Klára Spilková v pokračující Q-Series. I po třetím kole prvního ze dvou turnajů finálové fáze kvalifikační školy totiž vede, když už 38 jamek nezahrála ani jedno bogey!

 • Klára Spilková
  29

  Zprávy

  Déšť nepustil hráčky na hřiště, Spilková stále vede Q-Series

  27. října 2018 – haf

  Klára Spilková se drží na prvním místě letošní premiérové Q-Series i po pátku. Tentokrát to ale není zapříčiněno její skvělou hrou, ale faktem, že hráčky na hřiště Pinehurst No. 6 nepustilo nepříznivé počasí. Třetí kolo prvního ze dvou turnajů finálové fáze kvalifikační školy LPGA tak bylo přesunuto na sobotu, finálové na neděli.

 • Klára Spilková
  30

  Zprávy

  Spilková si jde pro kartu na LPGA, v Q-Series už vede!

  26. října 2018 – haf

  Sice zbývá odehrát ještě šest kol premiérové Q-Series, ale už teď je Klára Spilková prakticky jednou nohou hráčkou nejprestižnější LPGA. V Q-Series totiž doslova září, po druhém kole na hřišti Pinehurst No. 6 se ujala se skóre -8 vedení, ale co je hlavní - má obrovský náskok v boji o kartu kategorie 14 pro příští sezonu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení