Články na téma: Klára Spilková

 • Karolína Vlčková
  26

  Zprávy

  Spilková blízko cutu, Vlčková dokonce TOP 10! Nedohrálo se

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané to mají v zámoří české profesionální golfistky. Klára Spilková je velmi blízko cutu na LPGA, Karolína Vlčková dokonce vytouženému umístění na špici leaderboardu na Symetra Tour. Druhá kola se však v pátek kvůli počasí nedohrála.

 • Jessica Korda
  27

  Zprávy

  Spilková na úvod došla ve Virginii v paru, vede Jessica Korda

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo na LPGA v tomto roce za sebou má nejlepší česká golfistka Klára Spilková. A nebylo to vůbec špatné. Na Kingsmill Championship zvládla úvodní osmnáctku poklidně v paru a před druhým kolem dělí 71. místo. V pátek ji tak ale čeká těžký boj o cut.

 • Klára Spilková
  28

  Zprávy

  Mise Spilkové v USA startuje. Na "nádherném místě" ve Virginii

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková ve čtvrtek rozehraje svůj letošní první turnaj na LPGA. V tomto roce jich má v plánu několik i mimo majory, jak před týdnem narychlo oznámila. A tak se bez velké aklimatizace představí na Kingsmill Championship ve Virginii.

 • Klára Spilková
  29

  Bleskovky

  Spilkovou nadchla kniha Koukalové. Já bych s ní ale počkala, řekla

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ty dvě jsou si v mnoha věcech hodně podobné. Klára Spilková a Gabriela Koukalová. Úspěšné a velmi pohledné sportovkyně, které jsou tou nejlepší reklamou pro svá odvětví. Ve sportovní kariéře však momentálně pokračuje už pouze golfistka Spilková, Koukalová své vazby na biatlon roztrhala vydáním autobiografie Jiná.

 • Klára Spilková
  30

  Zprávy

  Spilková letí do Ameriky, získala pozvánky na LPGA

  10. května 2018 – Honza Fait

  Kritickou situaci ohledně turnajů na Ladies European Tour se Kláře Spilkové podařilo vyřešit skvěle. Společně se svým týmem získala sponzorské pozvánky na turnaje LPGA, v zámoří si tak letos nezahraje pouze majory, ale i normální turnaje. A to už v příštím týdnu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení