Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  26

  Bleskovky

  Spilková začala senzačně, pak se trápila. Bude bojovat o cut

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lepší vstup do nové sezony si nemohla přát, bohužel to trvalo jen pár minut. Na svých prvních dvou jamkách Oates Vic Open sice zahrála Klára Spilková birdie, na druhé devítce to však byl často neúspěšný boj a v pořadí se propadla na průběžné dělené 77. místo.

 • Solheim Cup
  27

  Zprávy

  Evropa mění pro Solheim Cup pravidla, jaké jsou šance Spilkové?

  31. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Zastavit nadvládu Američanek v Solheim Cupu v posledních letech se v příštím roce na domácí půdě pokusí Evropanky, které svůj tým složí podle nových pravidel. Jak se dotknou případných šancí Kláry Spilkové na účast v evropském týmu? Výrazně.

 • Klára Spilková
  28

  Bleskovky

  Spilková před Austrálií: Nemám žádná očekávání

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako předloni startuje Klára Spilková sezónu již brzy v únoru v Austrálii. Zahraje si tam první dva turnaje Ladies European Tour v zatím neodhaleném kalendáři a zkusí kvalifikaci na Women´s Australian Open. A očekávání? Zatím žádná.

 • Klára Spilková
  29

  Zprávy

  Spilková letí k protinožcům, chce zkusit i Open na LPGA

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Teprve podruhé v kariéře odstartuje Klára Spilková svou sezonu v Austrálii. V pátek se tak vydá na cestu k protinožcům, kde má v plánu odehrát dva turnaje Ladies European Tour a také zkusit štěstí v kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open ze série LPGA.

 • Klára Spilková
  30

  Bleskovky

  Spilkovou ocenila i PGAC, ta má nové vedení

  15. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková byla oceněna za výjimečnou sezonu 2017 také na půdě domovské PGAC. Od té obdržela speciální ocenění za skvělé výsledky na Ladies European Tour, tedy Výroční cenu PGA of Czech Republic za rok 2017. Zásadní ale o víkendu byla volba nového vedení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení