Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  26

  Bleskovky

  Spilková příliš tlačila na pilu, teď ji čeká kvalifikace o LPGA

  26. září 2018 – haf

  Tři turnaje Ladies European Tour, z toho jeden major, absolvovala ve třech týdnech za sebou Klára Spilková. Na dvou prošla cutem, když neúspěšně útočila na své letošní druhé TOP 10 na nejvyšším ženském evropském okruhu. Nyní už se ale dívá do dáli. Za moře.

 • Klára Spilková
  27

  Bleskovky

  Spilkové finále nevyšlo. Ve Španělsku skončila ve čtvrté desítce

  23. září 2018 – pv

  Klára Spilková neudržela své postavení v TOP 10 Estrella Damm Ladies Open, které držela po třetím kole, a po finálové osmnáctce se propadla leaderboardem o 24 míst. V neděli zahrála na Golf Club de Terramar u Barcelony 75 ran (+4) a s celkovým skóre -6 skončila na děleném 33. místě.

 • Klára Spilková
  28

  Zprávy

  Spilková si ve Španělsku pohoršila. Stále však drží TOP 10

  22. září 2018 – pv

  Klára Spilková odehrála na Estrella Damm Ladies Open další solidní kolo, po kterém se na turnaji Ladies European Tour udržela v TOP 10. Ve skórovacích podmínkách ale zahrála jen dvě rány pod par hřiště a špička ji trochu odskočila.

 • Klára Spilková
  29

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.

 • Klára Spilková
  30

  Zprávy

  Spilková po Evianu: Věřila jsem, že cut zvládnu

  17. září 2018 – pv

  Klára Spilková si minulý týden jako jediná česká profesionálka zahrála pátý major sezóny. Na Evian Championship jela s ambicí projít cutem. V závěru druhého kola to už vypadalo opravdu nadějně, než Spilková dorazila na poslední dvě jamky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení