Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  31

  Zprávy

  Spilková na majoru neprošla cutem, dohrál také Matuš

  14. září 2018 – pv

  Klára Spilková měla nadějně rozehrané druhé kolo The Evian Championship, posledního majoru sezóny, ale nakonec si stejně jako loni o víkendu ve Francii nezahraje. Přitom ještě dvě jamky před koncem měla na cut náskok jedné rány. Na Challenge Tour v Kazachstánu už skončil i Stanislav Matuš.

 • Klára Spilková
  32

  Zprávy

  Spilkovou čeká na majoru boj o cut, stejně jako Matuše v Asii

  13. září 2018 – pv

  Klára Spilková má za sebou první kolo svého dalšího letošního majoru. Do Evian Championship vstoupila rundou za 73 ran (+2), které ji řadí na dělenou 56. příčku. Na posledním podniku z letošní velké pětky ji čeká boj o cut. To samé platí i o Stanislavu Matušovi na Challenge Tour v Kazachstánu.

 • Stanislav Matuš
  33

  Zprávy

  Matuš finále nezvládl, v Anglii skončil osmý

  9. září 2018 – haf

  Po třech skvělých kolech si Stanislav Matuš bohužel vybral v neděli na Bridgestone Challenge horší den. Ten pro něj přitom začal nejlépe jak mohl, ale poté český profesionál až příliš mnoho chyboval a z prvního místa klesl na konečné osmé. Přesto má co slavit.

 • Stanislav Matuš
  34

  Zprávy

  Skvělý Matuš se vrátil na první místo, Spilková si pohoršila

  8. září 2018 – haf

  Stanislav Matuš po lehkém přibrzdění v druhém kole v tom třetím znovu šlápl na Bridgestone Challenge na plyn a na turnaji Challenge Tour se vrátil do vedení, které před finálovým kolem dělí se skóre -17 s Australanem Dimitriosem Papadatosem.

 • Klára Spilková
  35

  Zprávy

  Spilková dala ve Francii cut, Matuš v Anglii dělený druhý

  7. září 2018 – pv

  Klára Spilková ve druhém kole turnaje Lacoste Ladies Open de France zabojovala a prošla cutem. K němu měla našlápnuto i Šideri Váňová, která ale na turnaji končí. Na skvělém děleném druhém místě je po dvou kolech Bridgestone Challenge Stanislav Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení