Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  31

  Bleskovky

  OBRAZEM: (Ne)úspěšná obhajoba Spilkové v Maroku

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Další skvělý týden prožila Klára Spilková v Maroku. Chyběla mu jen třešinka v podobě druhého vítězství na LET v kariéře, od úspěšné obhajoby svého loňského titulu na Lalla Meryem Cupu však byla jen několik metrů. Podívejte se, jak celý týden v Rabatu probíhal.

 • Klára Spilková
  32

  Zprávy

  Dva metry od titulu! Spilková slavila i zapíjela žal pivem

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Těsně druhá, až po druhé dodatečné jamce, skončila Klára Spilková při obhajobě svého loňského titulu na Ladies European Tour v Maroku. Třiadvacetiletá golfistka se po 72 jamkách turnaje Lalla Meryem Cup dělila o první místo, nakonec ale v play off neuspěla.

 • Klára Spilková
  33

  Zprávy

  Spilková těsně pod vrcholem. O vítězství přišla v play off

  22. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková byla na Lalla Meryem Cupu v Maroku strašně blízko obhajobě svého loňského prvního vítězství na Ladies European Tour. O svůj druhý titul na evropské elitní túře přišla až v play off na dodatečné druhé jamce. I tak ale slaví další skvělý úspěch v kariéře.

 • Klára Spilková
  34

  Zprávy

  Parádní výkon Spilkové! Před finále ztrácí dvě rány

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si stále drží velkou šanci na obhajobu vítězství na Lalla Meryem Cupu v Maroku. V sobotu zahrála opět výsledek -2 (70) a s celkovým skóre -3 půjde do finále se ztrátou dvou ran na vedení.

 • Klára Spilková
  35

  Zprávy

  Spilková opět útočí na triumf, Váňová dala první cut

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Úspěšný pátek mají za sebou obě české golfistky na Lalla Meryem Cupu v Maroku. Obhájkyně loňského vítězství Klára Spilková si tu po roce opět zahraje o vítězství, když po dvou kolech ztrácí dvě rány na vedení. Svůj první cut na LET v kariéře dala i Šideri Váňová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení