Články na téma: Klára Spilková

 • Klára Spilková
  31

  Zprávy

  Spilková vstoupila do Q-Series skvěle! Dělí druhé místo

  25. října 2018 – haf

  Lepší start do finálové fáze letošní kvalifikační školy LPGA si snad ani Klára Spilková nemohla přát. Po prvním kole prvního ze dvou turnajů je na hřišti Pinehurst No. 6 se skóre -2 na děleném druhém místě a opět se tak o něco přiblížila vysněnému zisku karty.

 • Klára Spilková
  32

  Zprávy

  Spilkovou čeká poslední krok, LPGA má na dosah

  23. října 2018 – haf

  Poslední krok bývá nejtěžší. A právě ten čeká v následujících 11 dnech na Kláru Spilkovou s ohledem na její vysněnou cestu na LPGA. Třetí fáze kvalifikační školy letos poprvé hraná jako Q-Series hráčky skutečně prověří, šanci uspět má ale i více jak polovina z nich!

 • Klára Spilková
  33

  Zprávy

  Spilková si postup do Q-Series pohlídala, Váňové chyběly dvě rány

  19. října 2018 – haf

  Naprosto s přehledem zvládla 2. fázi Q-school LPGA Klára Spilková. V Plantation Golf and Country Clubu obsadila po čtyřech kolech na dvou hřištích dělenou čtvrtou příčku a zajistila si účast v Q-Series. Šideri Váňová a Karolína Vlčková naopak v kvalifikační škole končí.

 • Klára Spilková
  34

  Zprávy

  Spilková si jde pro postup, Váňová o něj bojuje. Vlčková bez šance

  18. října 2018 – haf

  Velmi blízko postupu do závěrečné Q-Series je Klára Spilková, která se ve třetím kole turnaje druhé fáze letošní kvalifikační školy o LPGA vrátila na dělené čtvrté místo. Šanci má stále také Šideri Váňová, Karolína Vlčková naopak bude turnaj na Floridě už jen dohrávat.

 • Klára Spilková
  35

  Zprávy

  Češky si v Q-School pohoršily, postupové místo drží Spilková

  17. října 2018 – haf

  Po povedeném prvním kole v druhé fázi kvalifikační školy na LPGA přišlo lehké vystřízlivění. Přestože Klára Spilková a Šideri Váňová rozehrály i druhou rundu na hřišti Panther dobře, horší druhé devítky znamenaly pohoršení shodně o dvě rány. Karolína Vlčková se pak dostala do velmi těžké pozice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení