Články na téma: Ladies European Tour

 • Michelle Wie
  1

  Zprávy

  Ženský golf v Evropě blízko smrtelné křeči. Pomůže Wie?

  16. května 2018 – Honza Fait

  Tohle už vážně přestává být legrace. Ladies European Tour, nejvyšší evropská ženská golfová série, je pravděpodobně v nejhorší situaci za 40 let své existence. Stále více hráček začíná hledat jiná golfová útočiště, některé dokonce jinou práci. A nikdo netuší, zda bude líp.

 • Šideri Váňová
  2

  Zprávy

  Váňová obětovala start sezóny, ale sehnala peníze: Chci do Ameriky!

  16. května 2018 – Petr Vlček

  Šideri Váňová za sebou má začátek přelomové sezóny, kdy je majitelkou plné karty na Ladies European Tour. Výsledkově se jí moc nepovedl, i když sama říká, že kvůli úpravám švihu počítala s tím, že první turnaje obětuje. Velmi ji však limituje malý počet LET turnajů, a tak sní jako většina Evropanek o Americe.

 • Linn Grant
  3

  Bleskovky

  Kvalifikovala se na US Open, pak letěla na test z matiky

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  Švédský golf má podle všeho další golfovou hvězdu, tentokrát mezi ženami. Teprve 18letá Linn Grant v pondělí naprosto jednoznačně ovládla kvalifikaci na US Women’s Open, po které však měla naspěch. Musela totiž rychle domů, v úterý ráno ji čekaly povinnosti ve škole.

 • Noemi Jimenez
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Golfová kráska, která porazila muže, míří k vrcholu

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Noemi Jimenez, to jméno si moc dobře zapamatujte! Předpokládáme ale, že především pánové s tím problém mít nebudou... Španělská golfová kráska dál míří směrem k vrcholu, když si v minulém týdnu připsala své první vítězství na LET Access Series.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková letí do Ameriky, získala pozvánky na LPGA

  10. května 2018 – Honza Fait

  Kritickou situaci ohledně turnajů na Ladies European Tour se Kláře Spilkové podařilo vyřešit skvěle. Společně se svým týmem získala sponzorské pozvánky na turnaje LPGA, v zámoří si tak letos nezahraje pouze majory, ale i normální turnaje. A to už v příštím týdnu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení