Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  1

  Zprávy

  Vlčková zamířila do červených čísel. Váňová v páté desítce

  10. března 2019 – jom

  Karolína Vlčková při svém prvním vystoupení na Symetra Tour v letošní sezóně balancuje na hranici paru. Prolomit ji a dostat se tak do červených čísel se české hráčce povedlo až ve třetím kole, po němž jí patří 39. místo. Šideri Váňové nevyšel závěr turnaje Ladies European Tour a obsadila 44. místo.

 • Karolína Vlčková
  2

  Zprávy

  Vlčková vydřela postup, Váňová v boji o TOP 10 ztrácela

  9. března 2019 – jom

  Karolína Vlčková si na prvním turnaji sezóny Symetra Tour zahraje víkendová kola. České profesionálce stačilo zahrát v pátek jediné birdie, díky němuž si pojistila postup. Šideri Váňová na LET v Austrálii opustila umístění v první dvacítce po 76 ranách.

 • Šideri Váňová
  3

  Zprávy

  Skvělá Váňová hladce prošla cutem, Vlčková o něj bude bojovat

  8. března 2019 – haf

  Povedený vstup do nové sezony prožívá v Austrálii Šideri Váňová. Ta na svém prvním turnaji LET v tomto roce prošla bez problémů cutem, když se ve druhém kole Women’s NSW Open dostala tři rány pod par. Karolínu Vlčkovou naopak na Symetra Tour boj o cut teprve čeká.

 • Šideri Váňová
  4

  Bleskovky

  Váňová zahájila v Austrálii sezonu, čeká ji boj o cut

  7. března 2019 – haf

  Průměrný vstup do nové sezony prožila v Austrálii česká golfová profesionálka Šideri Váňová. První kolo Women's NSW Open ze série Ladies European Tour (LET) obešla za plus jedna, což stačí na dělené 33. místo. V pátek tak ji tak čeká boj o postup do víkendu.

 • Hráčky LET a žongly
  5

  Bleskovky

  Golfistky s fotbalovým míčem u nohy. Kolik dají žonglů?

  20. ledna 2019 – haf

  S malým bílým míčkem umí neskutečné věci, jak je tom ale s větším fotbalovým míčem? Hráčky z Ladies European Tour dostaly možnost ukázat, že některé jsou skutečně sportovně všestranné.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení