Články na téma: Ladies European Tour

 • Hana Ryšková
  1

  Bleskovky

  Ryšková skončila ve Švédsku 13., Vlašínová v páté desítce

  15. června 2019 – haf

  Povedený turnaj na profesionální LET Access Series za sebou má česká amatérka Hanka Ryšková. Ta obsadila na Skafto Open samostatné třinácté místo, když po třech kolech skončila na skóre -3. Méně se dařilo profesionálce Kateřině Vlašínové (+6, T41).

 • Kateřina Vlašínová
  2

  Bleskovky

  Ryšková má na LETAS na dosah TOP 10, cut dala i Vlašínová

  14. června 2019 – haf

  Na turnaji Skafto Open ze série LET Access Series prošly cutem obě dvě české hráčky. Lépe je na tom po dvou kolech ve Švédsku amatérka Hanka Ryšková, která může v sobotu zaútočit na TOP 10. Vůbec se naopak nedařilo českým golfistům na Challenge Tour.

 • Hana Ryšková
  3

  Zprávy

  Ryšková je na LETAS na špici, mužům se nedařilo

  13. června 2019 – haf

  Skvělé první kolo odehrály na turnaji LETAS ve Švédsku obě české golfistky. O něco lépe vstoupila do Skafto Open 2019 amatérka Hanka Ryšková, která se dostala čtyři rány pod par a na první místo ztrácí jen dvě rány. O další dvě rány zpět pak je po prvním kole profesionálka Kateřina Vašínová. Na Challenge Tour se naopak nedařilo mužům.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Češi ve Francii, Češky ve Švédsku a zámoří. Komu můžete fandit?

  12. června 2019 – haf

  Hlavním tématem tohoto týdne sice je US Open, ale čeští golfoví fanoušci se mohou upínat i jiným směrem. Pokud navíc chtějí sledovat své krajany, ani zatím bohužel jinou možnost samozřejmě nemají.

 • Karlštejn
  5

  Zprávy

  Do Česka se vrací Ladies European Tour. Hrát se bude v srpnu na Karlštejně

  6. června 2019 – GolfExtra.cz

  Po třech letech se bude v České republice znovu konat turnaj nejvyšší evropské Ladies European Tour. Tipsport Czech Ladies Open bude společnou akcí LET a nižšího okruhu LET Access Series s dotací 120 000 eur (tři miliony korun). Hrát se bude od 23. do 25. srpna v Golf Resortu Karlštejn.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení