Články na téma: Ladies European Tour

 • Tereza Melecká
  1

  Bleskovky

  Melecká slaví na LETAS ve Francii další umístění v TOP 10

  16. srpna 2019 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká potvrzuje, že se jí na turnajích nižší profesionální série LETAS dlouhodobě daří. Poté, co před dvěma týdny zopakovala své druhé místo z loňského roku na Konopišti si nyní připsala další umístění v elitní desítce ve Francii.

 • Kateřina Vlašínová
  2

  Bleskovky

  Úspěšné Češky z Konopiště se představí na Karlštejně

  6. srpna 2019 – haf

  Jen pár dní po vrcholné české golfové akci roku, kterou bude už v příštím týdnu D+D REAL Czech Masters na Albatrossu, se na Karlštejně uskuteční nový turnaj spolupořádaný Ladies European Tour a nižší sérií LETAS. Na Tipsport Czech Ladies Open přitom nebudou chybět úspěšné domácí hráčky z akce z minulého týdne na Konopišti.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matušovi se daří ve Finsku, Češkám na LETAS. Cafourek vede v Berouně

  2. srpna 2019 – haf

  Další důležitý krok k zisku plné karty na Challenge Tour pro příští sezonu udělal ve Finsku Stanislav Matuš. Na Vierumäki Finnish Challenge prošel díky povedenému druhému kolu cutem a o víkendu může zabojovat o další důležité body do žebříčku Order of Merit. Na turnaji LETAS na Konopišti pak prošlo cutem 18 domácích hráček, na WGM Czech Open v Berouně dělí vedení Jan Cafourek.

 • Tereza Melecká
  4

  Zprávy

  Melecká (ne)prožívá deja vu, na Konopišti září i Boháčová

  2. srpna 2019 – Honza Fait

  Opět po roce si česká amatérka Tereza Melecká zahraje o titul na turnaji LETAS na Konopišti. Když v pátek po poledni dohrála své druhé kolo, usadila se na děleném druhém místě, jedinou ránu za prvním. Jen ránu hůře na tom pak je po dvou kolech Tatiana Boháčová.

 • Tereza Melecká
  5

  Zprávy

  Skvělý start Češek na domácí LETAS. Melecká ránu za vedením

  1. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Hned 16 z 28 domácích hráček je po prvním kole Amundi Czech Ladies Challenge nad hranicí cutu. Nejlepší z nich je na turnaji druholigové evropské LET Access Series na Konopišti amatérka Tereza Melecká na děleném 5. místě. Na WGM Czech Open začal nejlépe Slovák Štefan Páleník. Stanislav Matuš bude v pátek na Challenge Tour ve Finsku bojovat o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení