Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Budu jako pankáč, udělám si to hezký, řekla Spilková o LPGA

  6. listopadu 2018 – Petr Vlček

  Klára Spilková se v pondělí vrátila do Česka z kvalifikace na LPGA. Protože v ní uspěla, může ona i její tým začít spřádat plány na příští sezónu. Jak na setkání s médii prozradila ona i její manažer Petr Žák, vše se bude odvíjet od jejích přání a pocitů.

 • Fatima Bint Mubarak Ladies Open
  2

  Bleskovky

  Sezóna Ladies European Tour 2019 začne v Abú Zabí

  25. října 2018 – pv

  Sportovní rada emirátu Abú Zabí oznámila nový termín a formát turnaje Fatima Bint Mubarak Ladies Open 2019. Nově se bude hrát od 10. do 12. ledna formátem Pro-Am a podnik tak zároveň otevře novou sezónu Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  3

  Bleskovky

  Spilková příliš tlačila na pilu, teď ji čeká kvalifikace o LPGA

  26. září 2018 – haf

  Tři turnaje Ladies European Tour, z toho jeden major, absolvovala ve třech týdnech za sebou Klára Spilková. Na dvou prošla cutem, když neúspěšně útočila na své letošní druhé TOP 10 na nejvyšším ženském evropském okruhu. Nyní už se ale dívá do dáli. Za moře.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková si ve Španělsku pohoršila. Stále však drží TOP 10

  22. září 2018 – pv

  Klára Spilková odehrála na Estrella Damm Ladies Open další solidní kolo, po kterém se na turnaji Ladies European Tour udržela v TOP 10. Ve skórovacích podmínkách ale zahrála jen dvě rány pod par hřiště a špička ji trochu odskočila.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení