Články na téma: Ladies European Tour

 • Bro Hof Slott Golf Clubu ve Stockholmu
  1

  Zprávy

  O jednu trofej i peníze. Švédské hvězdy uspořádají doma smíšený turnaj

  14. října 2019 – pv

  European Tour a Ladies European Tour v pondělí oznámily, že příští sezónu společně uspořádají turnaj o jednu trofej a jedny peníze. Ve své zemi ho budou hostit švédští major šampioni Henrik Stenson a Annika Sörenstam.

 • Kateřina Vlašínová
  2

  Zprávy

  Vlašínová je s prvním profi rokem spokojená, myslí na LET

  11. října 2019 – Honza Fait

  Trochu monotónní vody českého ženského profesionálního golfu v tomto roce rozvířila Kateřina Vlašínová. Čerstvá profesionálka zvolila evropskou cestu, se kterou jí pomohla i Česká golfová federace. Češka díky tomu na LETAS zaznamenala několik povedených výsledků.

 • Šideri Váňová
  3

  Bleskovky

  Váňová v Indii bojovala, ale na cut na těžkém hřišti nedosáhla

  4. října 2019 – haf

  Hero Women's Indian Open ze série Ladies European Tour se sice hraje na krásném, ale zároveň těžkém hřišti DLF Golf and Country Clubu. Letos bylo nad síly Šideri Váňové, kterou stály cut především čtyři výrazně pokažené jamky. Za jeho hranicí zaostala o sedm ran.

 • Kateřina Vlašínová
  4

  Zprávy

  Tři Češky prošly na LETAS cutem. Vlašínová dvě rány za TOP 10

  27. září 2019 – pv

  Ze čtyř českých hráček na startu Rügenwalder Mühle Ladies Open 2019 si tři zahrají finálové kolo. Cutem na turnaji Ladies European Tour Access Series v Německu prošly Kateřina Vlašínová, Kateřina Krásová a Gabriela Roberta Vítů. Naopak končí Eva Koželuhová.

 • Gabriela Roberta Vítů
  5

  Zprávy

  Na LETAS začala nejlépe Vítů. Vlašínová se blýskla skvělým finišem

  26. září 2019 – pv

  Ze čtyř českých hráček na Rügenwalder Mühle Ladies Open se v 1. kole turnaje Ladies European Tour Access Series dařilo nejvíce amatérce Gabriele Robertě Vítů, která jako jediná stlačila své skóre pod par, když zahrála 70 ran (-2). Stačí to na průběžné dělené 11. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení