Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  1

  Zprávy

  Váňová hodnotí nejtěžší sezónu v kariéře. Odkládá operaci

  9. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová na svém fanouškovském profilu na Facebooku v dlouhém příspěvku zhodnotila letošní sezónu. Přiznala v něm řadu problémů, jako třeba špatně naplánovaný turnajový kalendář, které podle ní v kombinaci zapříčinily špatné výsledky v poslední době.

 • Šideri Váňová
  2

  Bleskovky

  Dvě kola jako noc a den, Váňová na LET v Keni neprošla cutem

  6. prosince 2019 – pv

  Dvě velmi rozdílná kola předvedla Šideri Váňová na posledním turnaji Ladies European Tour v sezóně. Na Magical Kenya Ladies Open zahrála ve čtvrtek 84 (+12), v pátek se sice výrazně zlepšila, ale ani runda za 71 (-1) ji na postup do víkendových kol nestačila.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková po sezóně: Chci vysadit a hlavně si vyčistit hlavu

  3. prosince 2019 – pv

  Ačkoliv to po prvním a vlastně ani druhém kole nevypadalo, Klára Spilková dosáhla ve svém jediném turnaji na Ladies European Tour v tomto roce zároveň i na svůj nejlepší turnajový výsledek. Ve španělské Marbelle se lepšila každým dnem a udělal si chuť do dalšího tréninku na novou sezónu, kterou opět stráví na LPGA.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Parádní víkend Spilkové. Ve Španělsku uhrála TOP 20

  1. prosince 2019 – jom

  Po dvou zahřívacích kolech nad par se česká ženská jednička na evropském okruhu rozehrála k parádním výkonům. Ve španělské Marbelle na turnaji Ladies European Tour obsadila dělené 16. místo po dvou víkendových kolech za 69 ran.

 • 49142481091_1d3079356c_o - kopie (2).jpg
  5

  Zprávy

  Spilková zahrála své nejlepší kolo, posunula se do třetí desítky

  30. listopadu 2019 – haf

  Klára Spilková si na Andalucia Costa del Sol Open de Espana v sobotu připsala zatím své nejlepší kolo na turnaji. Na akci Ladies European Tour se dostala tři rány pod par (69 ran) a s celkovým parem se posunul na dělenou 27. příčku. V neděli se hraje kolo finálové.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení