Články na téma: Ladies European Tour

 • Pia Babnik
  1

  Bleskovky

  I Slovinsko má svou Spilkovou. Seznamte se s Piou Babnik

  5. února 2020 – haf

  Jako nejmladší ve startovním poli úspěšně zvládla Q-School Ladies European Tour, získala kartu pro další sezonu a následně v 16 letech přestoupila k profesionálkám. Ne, nevzpomínáme na Kláru Spilkovou, i když bychom mohli. Bavíme se o Slovince Pie Babnik.

 • Šideri Váňová
  2

  Bleskovky

  Váňová půjde na operaci. Chystá zásadní změny

  1. února 2020 – pv

  Kvůli Q-School Ladies European Tour Šideri Váňová odložila na konci loňského roku operaci dlouhodobě zraněného zápěstí. V lednu si však ve Španělsku uhrála jen částečnou kartu, a tak se rozhodla, že nastal čas pro zásadní změny. A začne právě tou operací.

 • Carly Booth
  3

  Zprávy

  LET politá živou vodou. Přibývá turnajů i peněz, vrací se prestiž

  26. ledna 2020 – jom

  Na Ladies European Tour se blýská na lepší časy. V posledních letech chřadnoucí ženské profesionální soutěži podala pomocnou ruku LPGA. Hlavně díky ní se Evropanky nemusí strachovat o svou kariéru. Alespoň prozatím. V kalendáři LET přibylo sedm nových turnajů a celková dotace pro sezónu 2020 vzrostla o čtyři miliony liber.

 • Šideri Váňová
  4

  Bleskovky

  Vlašínová ani Váňová cutem ve finále Q-School LET neprošly

  25. ledna 2020 – haf

  Šideri Váňová (na snímku) ani Kateřina Vlašínová ve čtvrtém kole finálové fáze Q-School Ladies European Tour ztrátu na hranici cutu nedohnaly a předčasně končí. Pro tento rok to znamená, že Česko nebude mít na LET žádnou stálou hráčku.

 • Kateřina Vlašínová
  5

  Bleskovky

  Vlašínová zabojovala na Q-School o cut, Váňové se vzdálil

  24. ledna 2020 – pv

  Ve třetím kole finálové fáze Q-School Ladies European Tour ve Španělsku se ze dvou českých profesionálek dařilo lépe Kateřině Vlašínové, která na delším South Course v Real Golf La Manga Clubu zahrála jednu ránu nad par (74). Šideri Váňová zapsala na stejném hřišti o čtyři rány více.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení