Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  6

  Zprávy

  Skvělá Váňová je po dvou kolech Q-school LET na postup

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová zahrála parádní druhé kolo (68 ran, -4) na Q-school Ladies European Tour a po dvou kolech je v Maroku na děleném 22. místě s průběžným skóre -2. To by v tuto chvíli na postup těsně stačilo. Lucie Hinnerová dělí po neděli 61. příčku.

 • Šideri Váňová
  7

  Zprávy

  Češkám se úvod příliš nevyvedl, ale šance na LET žije

  16. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Ani jedna z českých hráček startujících na Q-school Ladies European Tour v Maroku nefiguruje po prvním kole mezi pětadvacítkou postupujících. Jak Lucie Hinnerová, tak Šideri Váňová však neztrácí mnoho, aby nemohly stále pomýšlet na to, že si příští rok zahrají nejvyšší evropskou túru.

 • Lucie Hinnerová
  8

  Bleskovky

  Do boje o Ladies European Tour jdou také 2 Češky

  15. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Stejně jako ve finálové fázi Q-school LPGA i v závěrečné bitvě o karty na Ladies European Tour se představí dvě české hráčky. Jen místo Kláry Spilkové a Karolíny Vlčkové to budou Šideri Váňová a Lucie Hinnerová. První kolo startuje už v sobotu!

 • Klára Spilková
  9

  Bleskovky

  Spilková cítí sílu a vyzývá své fanoušky: Pište mi své příběhy

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si už užívá zasloužené dovolené, kam se odebrala rovnou z posledního turnaje sezóny v Dubaji. Na svém oficiálním facebookovém účtu poděkovala sponzorům a fanouškům, které vyzvala, aby jí napsali své příběhy, kterými se nechá inspirovat.

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Spilková po životní sezóně: Zažili jsme nezapomenutelný rok

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Omega Dubai Ladies Classic byl poslední turnaj Kláry Spilkové v roce 2017. Zakončila ho 36. místem, ale co je podstatnější, ve své životní sezóně skončila čtvrtá v celkovém pořadí Order of Merit Ladies European Tour, což je fantastický výsledek nejen pro ní, ale i pro celý český golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení