Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  6

  Bleskovky

  Spilková příliš tlačila na pilu, teď ji čeká kvalifikace o LPGA

  26. září 2018 – haf

  Tři turnaje Ladies European Tour, z toho jeden major, absolvovala ve třech týdnech za sebou Klára Spilková. Na dvou prošla cutem, když neúspěšně útočila na své letošní druhé TOP 10 na nejvyšším ženském evropském okruhu. Nyní už se ale dívá do dáli. Za moře.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková si ve Španělsku pohoršila. Stále však drží TOP 10

  22. září 2018 – pv

  Klára Spilková odehrála na Estrella Damm Ladies Open další solidní kolo, po kterém se na turnaji Ladies European Tour udržela v TOP 10. Ve skórovacích podmínkách ale zahrála jen dvě rány pod par hřiště a špička ji trochu odskočila.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilkovou čeká na majoru boj o cut, stejně jako Matuše v Asii

  13. září 2018 – pv

  Klára Spilková má za sebou první kolo svého dalšího letošního majoru. Do Evian Championship vstoupila rundou za 73 ran (+2), které ji řadí na dělenou 56. příčku. Na posledním podniku z letošní velké pětky ji čeká boj o cut. To samé platí i o Stanislavu Matušovi na Challenge Tour v Kazachstánu.

 • Stanislav Matuš
  10

  Zprávy

  Matuš finále nezvládl, v Anglii skončil osmý

  9. září 2018 – haf

  Po třech skvělých kolech si Stanislav Matuš bohužel vybral v neděli na Bridgestone Challenge horší den. Ten pro něj přitom začal nejlépe jak mohl, ale poté český profesionál až příliš mnoho chyboval a z prvního místa klesl na konečné osmé. Přesto má co slavit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení