Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Snažila jsem se nesnažit, řekla Spilková po úspěšném majoru

  6. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  V nejtěžší světové konkurenci turnaje kategorie major prošla Klára Spilková při RICOH Women's British Open cutem a po čtyřech kolech skončila na děleném 50. místě se skóre +3. Radost jí to udělalo především s ohledem na předešlé turnaje, kde často ve finále chyběla.

 • Petr Gál
  7

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.

 • Jessica Korda
  8

  Zprávy

  Jessica Korda miluje linksový golf, vyhraje konečně svůj první major?

  1. srpna 2018 – haf

  Jessica Korda je úspěšná na turnajích LPGA, na majorech to ale až do letošního roku nebylo úplně ono. Starší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy se však po těžké operaci obličeje vrátila ve skvělé formě a už v tomto týdnu by chtěla své čekání na majorech ukončit.

 • Šideri Váňová
  9

  Zprávy

  Naprostá bomba! Váňová si uhrála British Open, i s nalezenými holemi

  31. července 2018 – Honza Fait

  Skvělé dny českého golfu pokračují! Šideri Váňová se senzačně kvalifikovala na letošní Ricoh Women's British Open a na čtvrtém letošním ženském majoru doplní už jistou českou účastnici Kláru Spilkovou. Navíc se našly její ukradené hole.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  Spilkové generálka na Open nevyšla, ve Skotsku cut nedala

  27. července 2018 – haf

  První letošní turnaj Ladies Europaen Tour na evropské půdě Kláře Spilkové nevyšel. Na ASI Ladies Scottish Open v Gullane neprojde se skóre +3 cutem, před Ricoh Women's British Open v příštím týdnu tak bude mít volný víkend. Za hranicí cutu zaostala o dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení