Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Melichová dál válí ve Francii, polepšila si i Spilková

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Druhé kolo pod par na Terre Blanche Ladies Open 2018 zahrála česká amatérka Jana Melichová. Ta se tak se skóre -2 drží na turnaji nižší profesionální série LET Access v TOP 10, do které se sobotu posunula zlepšeným výkonem také Klára Spilková.

 • Jana Melichová
  7

  Bleskovky

  Spilková i Váňová ztrácí, ve Francii září amatérka Melichová

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tři české golfistky hrají v tomto týdnu turnaj nižší série LET Access ve Francii. Nejlépe z nich vstoupila do Terre Blanche Ladies Open překvapivě amatérka Jana Melichová, která po úvodním kole dělí čtvrté místo. Klára Spilková ani Šideri Váňová par nepokořily.

 • Šideri Váňová
  8

  Bleskovky

  Tripláč a konec nadějím. Váňova opět neprošla cutem

  9. března 2018 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová ani na druhý pokus neprošla cutem na Ladies European Tour, kde hraje první sezónu s plnou kartou. Postup do finálového kola ji unikl jen těsně o dvě rány především vinou jedné nepovedené jamky. Na Investec South African Women´s Open dohrála dělená 67.

 • Šideri Váňová
  9

  Bleskovky

  Druhý turnaj Šideri Váňové, zkusí štěstí v JAR

  7. března 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco Klára Spilková pokračuje ve své turnajové pauze, na Šideri Váňovou čeká v tomto týdnu druhý turnaj na Ladies European Tour v této sezoně. Po neúspěšné premiéře v Austrálii se pokusí si zlepšit náladu i sebevědomí na Investec South African Women’s Open.

 • Šideri Váňová
  10

  Bleskovky

  Váňová se zlepšila, ale cut byl daleko. V Austrálii končí

  2. března 2018 – GolfExtra.cz

  Výrazně lepší výkon a s tím spojený výsledek předvedla ve druhém kole Women's NSW Open česká golfistka Šideri Váňová. Par sice v Coffs Harbour Golf Clubu opět nepokořila, ale zahrála o sedm ran lépe než ve čtvrtek a posunula se díky tomu o 13 příček.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení