Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  Spilkovou čeká major, Cafourka Dánsko a 6 Češek na LETAS

  27. června 2018 – pv

  Klára Spilková má před sebou další vrchol sezóny. V Kildeer ve státě Illinois hraje druhý major sezóny KPMG Women's PGA Championship, kde touží na rozdíl od US Open projít cutem. Jan Cafourek se chystá na svůj další start na Challenge Tour a LETASka má ve startovní listině hned šest Češek. Tereza Melecká však tentokrát chybí.

 • GolfSixes
  7

  Bleskovky

  Další pokus muži vs. ženy. Golfovou bitvu pohlaví uvidí Jordánsko

  27. června 2018 – haf

  Už v příštím roce se na jednom hřišti v rámci jednoho turnaje znovu utkají muži proti ženám. A opět je za snahou spojit mužský a ženský golf Evropa, konkrétně tři série Challenge Tour, Staysure Tour a Ladies European Tour. Každá vyšle do boje 40 hráčů, respektive hráček.

 • Tereza Melecká
  8

  Zprávy

  Skvělá Melecká se berdíkem na poslední jamce udržela v TOP 10

  22. června 2018 – Honza Fait

  Hřiště v Golf de Lavaux si v pátek na hráčky připravilo skutečně těžkou zkoušku. Ve finálovém kole dalšího turnaje LETAS se pod par dostaly jen tři z nich, Tereza Melecká mezi nimi bohužel nebyla. Přesto se udržela v elitní desítce a slaví další velký úspěch!

 • Šideri Váňová
  9

  Bleskovky

  Váňové došly síly, v Thajsku po kapačkách na cut nedosáhla

  22. června 2018 – haf

  Ve čtvrtek ještě dokázala Šideri Váňová na turnaji Ladies European Tour s nepřízní osudu bojovat, v pátek jí ale došly síly. Poté, co před startem turnaje v Thajsku prodělala podle všeho infekci z jídla nebo vody, skončila na výsledku +10 a cutem do víkendových kol neprojde.

 • Tereza Melecká
  10

  Zprávy

  Melecká hrála v paru a drží TOP 10, profesionálky opět končí

  21. června 2018 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká to má na dalším turnaji LETAS skvěle rozehrané i po 2. kole. Na švýcarském Lavaux Ladies Championship se před pátečním finálovým kolem drží v elitní desítce na děleném sedmém místě. České profesionálky na turnaji končí.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení