Články na téma: Ladies European Tour

 • Karlštejn
  6

  Zprávy

  Česko uvidí dvě akce LETAS, ke Konopišti se přidává Karlštejn

  16. ledna 2019 – haf

  Srpen bude v Česku golfově pořádně nabitý! Kromě už šestého ročníku D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour dojde také na dva turnaje nižší evropské ženské golfové série LETAS. K akci České golfové federace na Konopišti totiž přibyla soukromá na Karlštejně.

 • Šideri Váňová
  7

  Zprávy

  Váňová si nepolepšila, kartu na Ladies European Tour ale získala

  20. prosince 2018 – haf

  Šideri Váňová sice získala opět po roce kartu na Ladies European Tour, její kategorie jí však nedává na mnoho startů příliš nadějí. Ve finálové fázi Q-School Ladies European Tour obsadila konečnou dělenou 43. příčku, což stačí pouze na kartu kategorie 9b.

 • Šideri Váňová
  8

  Zprávy

  Váňová si opět uhrála kartu na LET. Hinnerová v Q-School končí

  19. prosince 2018 – pv

  Šideri Váňová si na Q-School Ladies European Tour zahraje ještě jedno kolo. V tom čtvrtém stejně jako předchozí den zahrála velice solidních 70 ran (-2) a s celkovým skóre +1 si ve čtvrtek pokusí uhrát co nejlepší výchozí pozici pro sezónu LET 2019. Zatím se dělí o 40. příčku.

 • Lucie Hinnerová
  9

  Zprávy

  Hinnerové se rozplývá sen. Váňová v Q-School LET zabojovala

  18. prosince 2018 – pv

  Ze dvou českých profesionálek usilujících v Q-School Ladies European Tour o kartu na příští sezónu je na tom po třech kolech Lalla Aicha Tour School v Maroku mnohem lépe Šideri Váňová, která už se dostala nad hranici cutu. Téměř bez šance na postup je Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  10

  Zprávy

  Karta na LET je pořád daleko. Zlepšila se jen Váňová

  17. prosince 2018 – pv

  Obě české hráčky ve finálové fázi Q-School na Ladies European Tour stále zaostávají za hranicí cutu. Pokud se po čtyřech kolech nedostanou do TOP 60, přijdou o možnost uhrát si kartu na LET pro sezónu 2019. Šideri Váňová ztrácí po dvou kolech na postup dvě rány, Lucie Hinnerová tři.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení