Články na téma: Ladies European Tour

 • Aditi Ashok
  141

  Zprávy

  18letá Indka šokuje golfový svět. V tomto týdnu cílí na LPGA

  28. listopadu 2016 – Honza Fait

  V pokeru jsou dvě esa na ruce, tedy AA, často vítěznou kombinací. V ženském golfu to začíná platit také. Aditi Ashok prožívá ve svých 18 letech snový rok, který v jeho závěru korunovala dvěma vítězstvími na Ladies European Tour. Tím ale rozhodně nekončí.

 • Klára Spilková
  142

  Zprávy

  Spilková v Kataru zahrála opět nad par, získala ale důležitá eura

  26. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Jako hodně důležité se v sobotu ukázalo, že Klára Spilková na Qatar Ladies Open prošla cutem. Kdyby se jí to totiž díky doslova zázračnému druhému kolu nepodařilo, podle všeho by vypadla z TOP 80 redukovaného žebříčku série a před finálovým turnajem v Dubaji by jí hrozilo, že by mohla přijít o plnou kartu na Ladies European Tour.

 • Klára Spilková
  143

  Zprávy

  Poklidné kolo Spilkové, v Kataru si o ránu pohoršila a o místo polepšila

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Po dvou hodně divokých dnech, které byly jako den a noc, prožila Klára Spilková v Kataru v pátek poklidnější den. Během třetího kola Qatar Ladies Open si sice pohoršila o jednu ránu, v celkovém pořadí si však díky tomu o příčku polepšila.

 • 30894607206_d3683c35fa_o - kopie (2).jpg
  144

  Zprávy

  Skvělý start, pak přišel zmar. Spilkové se nedaří ani v Kataru

  23. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Už se zdálo, že by ten toužebně očekávaný zlom mohl přijít, optimismus se však Kláry Spilkové držel v Kataru jen šest jamek. Poté přišlo další trápení, které bude mít nejspíše za následek to, že finálová kola budou na Ladies European Tour opět bez nejlepší Češky.

 • Lucie Hinnerová
  145

  Zprávy

  Velký úspěch. Do finále q-school LET prošla Hinnerová i Váňová

  19. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Dvě české golfistky měly před závěrečným dnem první fáze q-school Ladies European Tour reálnou šanci na postup. Nakonec do finálové fáze proklouzla jak Lucie Hinnerová, tak Šideri Váňová. Z Češek ve startovním poli se tak s nadějí na kartu rozloučila jen Eva Koželuhová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení