Články na téma: Ladies European Tour

 • Casa Serena
  141

  Zprávy

  Na Casa Sereně hořelo! Finále LETAS bylo zrušeno

  24. června 2017 – Honza Fait

  Mělo to být velké finále prvního ročníku turnaje Foxconn Czech Ladies Challenge, místo něho ale na Casa Sereně počítají naštěstí pouze finanční a materiální ztráty. Požár klubovny ze sobotního rána zrušil finálové kolo, ve kterém mělo nastoupit také šest Češek.

 • Karolína Vlčková
  142

  Zprávy

  Cut dalo na Casa Sereně 6 Češek, Vlčková v TOP 10

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Celkem šest českých hráček prošlo cutem na Foxconn Czech Ladies Challenge. Turnaj ze série LET Access má před finálovým kolem na Casa Sereně nejlépe rozehraný čerstvá profesionálka Karolína Vlčková, která je se skóre -1 na děleném sedmém místě.

 • Kristýna Frýdlová
  143

  Zprávy

  Na LETAS na Case jsou čtyři Češky v TOP 10, Frýdlová druhá

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  Parádně vstoupily české hráčky do turnaje LET Access Series na Casa Sereně. Po 1. kole turnaje Foxconn Czech Ladies Challenge z druhé nejvyšší evropské profesionální série jsou hned čtyři amatérky v elitní desítce, když Kristýna Frýdlová dokonce dělí druhé místo. Nejlepší domácí profesionálkou je na Casa Sereně zatím Šideri Váňová.

 • Karolína Vlčková
  144

  Bleskovky

  Startuje LETAS na Casa Sereně, i s profesionálkou Vlčkovou

  21. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nikoliv tři, ale čtyři české profesionálky se představí v tomto týdnu na turnaji Foxconn Czech Ladies Challenge ze série LET Access, který se od čtvrtka do soboty koná na Casa Sereně. Čtvrtou profesionálkou ve startovním poli ale není Klára SPilková, nýbrž Karolína Vlčková.

 • Lucie Hinnerová
  145

  Bleskovky

  Pokažené finále Hinnerové. Na závěr přišlo triple bogey

  11. června 2017 – GolfExtra.cz

  Lucie Hinnerová zahrála na LETAS ve Finsku nejhorší kolo ze tří a klesla v celkovém pořadí na konečné dělené 36. místo. V neděli zapsala česká profesionálka 76 ran, což je o pět ran horší výsledek, než ji o den dříve pomohl k druhému cutu sezóny.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení