Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  141

  Zprávy

  Děsivá sobota. Spilková v Německu zahrála +11 a je poslední

  10. září 2016 – GolfExtra.cz

  Kolo hrůzy prožila v Německu česká golfistka Klára Spilková. Po skvělém druhém kole, v němž si zajistila postup cutem, zahrála v sobotu 83 ran. V průběžném pořadí jí tak patří předposlední místo mezi hráčkami, které na ISPS Handa Ladies European Masters postoupily do víkendových kol.

 • Petr Gál
  142

  Bleskovky

  Gálovi se cut v Irsku vzdálil, nedařilo se ani Spilkové

  8. září 2016 – GolfExtra.cz

  Špatný den mají za sebou čeští golfisté na evropských turnajích. Petr Gál zahrál na Challenge Tour v Irsku šest ran nad par a ke cutu má daleko. Stejně na tom je i Klára Spilková, jež byla na Ladies European Tour jen o ránu lepší než její mužský kolega.

 • Klára Spilková
  143

  Zprávy

  Spilková se vrací na scénu, přijde v Německu zlepšení?

  7. září 2016 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková neprožívá sezonu podle svých představ. V brazilském Rio de Janeiru si sice splnila sen a zúčastnila se olympijských her, výsledkově se jí však letos nedaří. Potřebovala by se tak v našlapaném závěru sezony rozjet k lepším výsledkům, začne v Německu?

 • Klára Spilková
  144

  Zprávy

  Spilkové Skotsko (ne)vyšlo, nyní se pokusí vybojovat British Open

  24. července 2016 – GolfExtra.cz

  Se smíšenými pocity se Klára Spilková rozloučila s letošním Aberdeen Asset Management Ladies Scottish Open. Na turnaji sice prošla cutem, se skóre +10 však skončila až na děleném 60. místě. Nyní ji čeká kvalifikace o British Open.

 • Klára Spilková
  145

  Bleskovky

  Spilková si ve Skotsku pohoršila o čtyři rány, přesto dala cut

  23. července 2016 – GolfExtra.cz

  Jen tak tak, ale vyšlo to. Klára Spilková si zahraje ve Skotsku i nedělní finálové kolo, když po kolech za 74 a 76 ran je šest ran nad parem hřiště. Jistotu cutu jí dalo až birdie na poslední sobotní jamce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení