Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  11

  Bleskovky

  Váňová byla v nemocnici, v Thajsku začala kolem v paru

  21. června 2018 – haf

  Poté, co se Šideri Váňová oklepala z nepříjemnosti v podobě odcizení golfového vybavení, musela řešit další trable před turnaje Ladies European Tour v Thajsku. V Pattayi totiž den před startem turnaje skončila v nemocnici, na jejím prvním kole se to ale podle výsledku příliš nepodepsalo. Zahrála totiž slušné kolo v paru a dělí 24. místo.

 • Lucie Hinnerová
  12

  Zprávy

  Hinnerová si postupně plní sny: Chci zkusit q-school naplno

  21. června 2018 – Honza Fait

  Od tohoto roku může konečně veškeré své úsilí směřovat na golf. Lucie Hinnerová v únoru zvládla státnice a ukončila jednu etapu svého života. S tou další, golfovou, sice začala už hodně dávno, ale až nyní ji nelimitují žádné další povinnosti. I proto je rozhodnutá se dostat na Ladies Europaen Tour a obětovat tomu vše. Minimálně jednou.

 • Tereza Melecká
  13

  Zprávy

  Jízda Melecké pokračuje! Ve Švýcarsku na LETAS je třetí

  20. června 2018 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká má aktuálně senzační formu! Poté, co skončila v minulém týdnu na domácím turnaji LET Access Series na Konopišti na fantastickém děleném druhém místě, rozehrála skvěle i další akci ve Švýcarsku. Po prvním kole totiž dělí třetí příčku.

 • Šideri Váňová
  14

  Zprávy

  Mrůzka s Matušem čeká Skotsko. Váňová popíjí v Thajsku kokos

  20. června 2018 – pv

  V příštích dnech budou mít čeští golfoví fanoušci opět co sledovat. Hned osm domácích hráček a hráčů se v různých koutech světa chystá na starty ve třech různých profesionálních sériích. Navíc Karolína Vlčková čeká, jestli ji zdraví pustí do dalšího turnaje Symetra Tour.

 • Tereza Melecká
  15

  Komentáře

  Konopiště LETAS sluší. A LETAS sluší Česku

  19. června 2018 – Honza Fait

  V minulém týdnu se už druhým rokem konal v Česku turnaj LET Access Series pod patronátem České golfové federace. Začínající tradice ukazuje, že má smysl. Možná větší, než u nás pořádat turnaj nejvyšší kategorie Ladies European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení