Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková a Tom Watson
  11

  Bleskovky

  Spilková mezi legendami. Zahrála si s šampionem Czech Masters

  25. července 2018 – haf

  Je to k nevíře, ale až koncem července čeká v tomto týdnu Kláru Spilkovou první letošní turnaj Ladies European Tour v Evropě. Od čtvrtka se představí na ASI Ladies Scottish Open, ještě před tím se ale zúčastnila charitativní akce Garyho Playera ve Wentworthu.

 • Michal Pospíšil
  12

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

  6. července 2018 – pv

  Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

 • Lucie Hinnerová
  13

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.

 • Kateřina Vlašínová
  14

  Zprávy

  Paráda! Vlašínová skončila v Belgii na LETASce v TOP 10

  30. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová uhrála skvělý výsledek na turnaji LET Access Series v Belgii. V Antverpách na Belfius Ladies Open skončila po třech kolech na skóre +2, což pro nejlepší amatérku turnaje znamená konečné deváté místo.

 • Kateřina Vlašínová
  15

  Zprávy

  Senzační Vlašínová je v TOP 5! Cut mají další dvě Češky

  29. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová má skvěle rozjetý turnaj LET Access Series v Belgii. Nejenže po dvou kolech prošla cutem, ale je na dělené pátém místě se ztrátou čtyř ran na vedení. Na cut dosáhly další dvě Češky. Totéž se naopak nepodařilo Janu Cafourkovi na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení