Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  11

  Zprávy

  Hinnerové ani Váňové se úvod finále Q-School LET nepovedl

  16. prosince 2018 – pv

  V neděli začala v marockém Marrakéši finálová fáze letošní Q-School Ladies European Tour. Účastní se jí i dvě Češky. Ani jedné však úvodní kolo nevyšlo. Lucie Hinnerová zahrála +3 a patří jí dělené 68. místo. Šideri Váňová je se skóre +5 na děleném 97. místě ze 115. startujících.

 • Justin Rose
  12

  Zprávy

  Nůžky se stále rozevírají. Muži v golfu vydělávají více než ženy

  12. prosince 2018 – haf

  To, že si nejlepší golfisté světa vydělají mnohem více, než golfistky, nepřekvapí nikoho. Co už ale možná někoho donutí pozvednout alespoň jedno obočí je fakt, že ten rozdíl je každým rokem větší. A to i přes nejen golfovou snahu smazávat rozdíly mezi muži a ženami.

 • Mel Reid
  13

  Bleskovky

  Reid bojuje za rovnost gayů a leseb ve sportu

  11. prosince 2018 – pv

  Hvězda Ladies European Tour Mel Reid v pondělí oznámila, že se připojuje k organizaci Athlete Ally jako její ambasadorka z řad profesionálních sportovců. Organizace bojuje za rovnost a začlenění homosexuálních a transgender sportovců ve sportu.

 • Lucie Hinnerová
  14

  Zprávy

  Hinnerovou dělí od finálové fáze Q-School LET jediné kolo!

  9. prosince 2018 – pv

  Lucie Hinnerová si na třetím turnaji úvodní fáze Q-School Ladies European Tour vede skvěle. Po třech kolech Lalla Aicha Tour School v Maroku ji v Amelkis Golf Clubu patří dělené 18. místo, přičemž do finálové fáze postoupí hráčky do TOP 36.

 • Lucie Hinnerová
  15

  Zprávy

  Hinnerová míří na Q-School LET za postupem do finále

  8. prosince 2018 – pv

  Ze čtyř Češek, které od pátku do neděle startují ve třetím turnaji úvodní fáze Q-School Ladies European Tour v Maroku, se daří pouze jediné. Lucie Hinnerová je v polovině kvalifikace na děleném 20. místě, když ve druhém kole zahrála v Amelkis Golf Clubu v paru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení