Články na téma: Ladies European Tour

 • Stanislav Matuš
  11

  Zprávy

  Skvělý Matuš se vrátil na první místo, Spilková si pohoršila

  8. září 2018 – haf

  Stanislav Matuš po lehkém přibrzdění v druhém kole v tom třetím znovu šlápl na Bridgestone Challenge na plyn a na turnaji Challenge Tour se vrátil do vedení, které před finálovým kolem dělí se skóre -17 s Australanem Dimitriosem Papadatosem.

 • Klára Spilková
  12

  Bleskovky

  Spilková s Váňovou se po dlouhém měsíci vrací na LET

  5. září 2018 – pv

  Klára Spilková pokračuje ve své rozkouskované sezóně. Po měsíční pauze v kalendáři Ladies European Tour se od čtvrtka představí na Lacoste Open de France. V Golf du Medoc si zahraje i druhá Češka vlastnící kartu na LET Šideri Váňová.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Konec Dubai Ladies Classic. Finále LET bude ve Španělsku

  3. září 2018 – pv

  Ladies European Tour oznámila, že Andalucia Open de Espana bude zároveň vyvrcholením sezóny 2018. Hrát se bude v La Quinta Golf & Country Clubu v provincii Málaga od 22. do 25. listopadu.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Snažila jsem se nesnažit, řekla Spilková po úspěšném majoru

  6. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  V nejtěžší světové konkurenci turnaje kategorie major prošla Klára Spilková při RICOH Women's British Open cutem a po čtyřech kolech skončila na děleném 50. místě se skóre +3. Radost jí to udělalo především s ohledem na předešlé turnaje, kde často ve finále chyběla.

 • Petr Gál
  15

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení