Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  146

  Zprávy

  OBRAZEM: Cesta Kláry Spilkové za prvním titulem na LET

  17. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Po každém kole se držela v TOP 10, na tu nejvyšší příčku ale Klára Spilková na Lalla Meryem Cupu vystoupala až v tu nejchytřejší dobu - v závěru finálového kola. Nikdo ji pak už nedokázal z prvního místa sesadit, a tak se mohla radovat z prvního titulu na LET v kariéře.

 • Klára Spilková
  147

  Zprávy

  Housky, šílené sny a meditace. Spilková po vítězství emoce necítila

  17. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Na jednu stranu měla obrovskou radost, ale na druhou Klára Spilková po senzačním vítězství na Lalla Meryem Cupu přiznávala, že vlastně žádné emoce necítí. Možná to bylo i únavou, když ji před finálovým kolem trápily zdravotní problémy a musela dokonce nasadit dietu.

 • Klára Spilková
  148

  Zprávy

  SENZACE! Klára Spilková vyhrála turnaj LET v Maroku

  16. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Nepovedená sezona 2016 je zapomenuta, Klára Spilková hraje životní golf a připisuje si premiérové vítězství mezi profesionálkami! Díky senzačnímu finálovému kolu za 66 ran (-6) vyhrála Lalla Meryem Cup s celkovým skóre -8 o ránu před Norkou Suzann Pettersen.

 • Klára Spilková
  149

  Zprávy

  Rozjetou Spilkovou přibrzdil dabláč, přesto si v Maroku polepšila

  15. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Kára Spilková měla parádně rozehrané třetí kolo Lalla Meryem Cupu v Maroku. V jeho samém závěru atakovala první příčku, double bogey na poslední jamce ale euforii trochu přibrzdilo. Přesto je na své premiéře na Ladies European Tour v sezoně blízko umístění v TOP 10.

 • Klára Spilková
  150

  Zprávy

  Spilková si pohoršila, stále se ale drží v Maroku v TOP 10

  14. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělou výchozí pozici má Klára Spilková před svým prvním víkendem na Ladies European Tour v roce 2017. Na marockém Lalla Meryem Cupu si sice po druhém kole oproti tomu prvnímu pohoršila, přesto se stále drží v elitní desítce. Po 36 jamkách je na skóre -1.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení