Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  146

  Zprávy

  Zlepšení v závěru posunulo Spilkovou ve Skotsku blíže cutu

  22. července 2016 – GolfExtra.cz

  V úvodu prvního kola to s Klárou Spilkovou nevypadalo na Scottish Open moc dobře. V závěru ale přeci jen našla na hřišti Dundonald Links nějaká ta birdie a před sobotou je v dobré pozici pro cut.

 • Paige Spiranac
  147

  Zprávy

  Golfová diva Paige Spiranac: Mým cílem je hrát Ladies European Tour

  21. července 2016 – GolfExtra.cz

  Po celém světě má neskutečné množství fanoušků a finálový turnaj loňské sezony Ladies European Tour v Dubaji měl jen díky ní sledovanost vyšší o desítky procent. Američanka Paige Spiranac prostě umí zaujmout, tento týden to zkusí ve Skotsku.

 • Klára Spilková a Paige Spiranac
  148

  Zprávy

  Spilková ve Skotsku potká i krásnou Paige a neteř Woodse

  20. července 2016 – GolfExtra.cz

  Fanoušci ženského golfu pozor! Po více než měsíci je zde další turnaj Ladies European Tour a startovní pole Scottish Open je hodně atraktivní. Chybět nebude Klára Spilková a představí se i dvě zámořské hvězdy - Paige Spiranac a Cheyenne Woods.

 • Lucie Hinnerová
  149

  Zprávy

  Žije ve stínu Kláry Spilkové: Média nám moc nepomáhají

  21. června 2016 – Honza Fait

  Když se řekne český ženský profesionální golf, každý si vybaví Kláru Spilkovou. Ano, každý, a dost možná by tam nemuselo být ani to "ženský". Pro další jména už není tolik prostoru, někdy dokonce žádný. Lucie Hinnerová, dlouhodobě druhá nejlepší česká profesionálka, o tom ví své. A sama přiznává, že je těžké hledat z toho tak trochu začarovaného kruhu cestu ven.

 • Hole setter
  150

  Bleskovky

  Když jsou hráči smrtelně přesní. Hole setter urychluje hru

  20. června 2016 – Honza Fait

  Určitě to znáte z televizních přenosů. Ti nejlepší golfisté jsou někdy tak přesní, že svou ranou do greenu trefí přímo jamku, ze které se však míček často odrazí daleko od ní. V neděli brzy ráno něco takového viděla během Tipsport Golf Masters i Dýšina.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení