Články na téma: Ladies European Tour

 • Lucie Hinnerová
  146

  Zprávy

  Hinnerová útočí ve Finsku na skvělý výsledek na LETAS

  10. června 2017 – GolfExtra.cz

  Česká profesionálka Lucie Hinnerová útočí na Ladies European Tour Access Series ve Finsku na skvělý výsledek. Po dvou kolech je na děleném pětadvacátém místě. Od umístění v TOP 10 ji před závěrečnými 18 jamkami dělí tři rány.

 • Kateřina Krásová
  147

  Bleskovky

  ČGF rozhodla, na Casa Sereně si zahraje 26 českých hráček

  9. června 2017 – GolfExtra.cz

  K původním 13 českým hráčkám donominovala Česká golfová federace pro turnaj LETAS na Casa Sereně další třináctku. Celkově si tak podnik druhé nejvyšší ženské evropské ligy u nás zahraje 26 domácích hráček. Tři profesionálky, zbytek jsou amatérky.

 • LET
  148

  Zprávy

  LET se letos v Česku hrát nebude! Kvůli dotacím

  19. května 2017 – GolfExtra.cz

  Ladies European Tour v roce 2017 do Česka nezavítá. Turnaj, který se u nás konal nepřetržitě od roku 2011, musel být zrušen kvůli finanční nejistotě. Má se však jednat pouze o roční přestávku, v příštím roce by se LET měla u nás opět objevit.

 • Kristýna Frýdlová
  149

  Zprávy

  Frýdlovou čeká maturita, k Americe byla skeptická

  19. května 2017 – Honza Fait

  Mezi studenty (ne)populární "svaťák" si Kristýna Frýdlová v tomto týdnu zpříjemnila účastí na tiskové konferenci k Foxconn Czech Ladies Challenge. Právě ona bude za měsíc jednou z domácích hvězd turnaje nižší série LETAS, nyní ji ale čeká jiná výzva. Maturita.

 • Casa Serena
  150

  Zprávy

  Turnaj LETAS na Casa Sereně má jistých 13 Češek

  17. května 2017 – Honza Fait

  Už jen něco málo přes měsíc chybí do startu prvního turnaje série LET Access, který u nás uspořádá Česká golfová federace. Hrát se bude na Casa Sereně a jistotu startu má v tuto chvíli 13 českých hráček - tři profesionálky a deset amatérek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení