Články na téma: Ladies European Tour

 • Sára Kousková
  151

  Zprávy

  Kouskovou vítr neodfoukl, s tátou slavila ve fast foodu

  11. května 2017 – Honza Fait

  V minulém týdnu zaznamenala amatérka Sára Kousková jeden z největších úspěchů dosavadní kariéry. Na VP Bank Ladies Open profi série LET Access skončila dvě rány od TOP 10 na děleném 14. místě a potvrdila, že patří k největším talentům českého golfu.

 • Sára Kousková
  152

  Zprávy

  Kouskové nevyšly tři jamky, přesto skončila na LETAS dvě rány od TOP 10

  6. května 2017 – GolfExtra.cz

  Naprosto fenomenálně zvládla 17letá česká amatérka Sára Kousková pět devítek na švýcarském VP Bank Ladies Open ze série LET Access. Škoda jen té šesté, poslední. Přesto si připsala parádní dělené 14. místo, když ji od TOP 10 dělily pouhé dvě rány.

 • Sára Kousková
  153

  Zprávy

  Kousková je na LETAS ránu od TOP 10, cut dala také Váňová

  5. května 2017 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehraný turnaj nižší ženské evropské profisérie LET Access má česká amatérka Sára Kousková. Na švýcarském VP Bank Ladies Open je po dvou kolech se skóre -2 na děleném 11. místě, cutem do finálového kola prošla i profesionálka Šideri Váňová.

 • Gabriela Roberta Vítů
  154

  Bleskovky

  Ve Švýcarsku zatím české amatérky lepší profesionálek

  4. května 2017 – GolfExtra.cz

  Na třetím letošním turnaji série LET Access jsou na tom po prvním kole lépe české amatérky než profesionálky. Na švýcarském VP Bank Ladies Open je na tom zatím z českého pohledu nejlépe Sára Kousková, dařilo se i Gabriele Robertě Vítů (na snímku).

 • Sára Kousková
  155

  Zprávy

  Na LET Access ve Švýcarsku bude hrát 5 Češek

  3. května 2017 – GolfExtra.cz

  Ladies European Tour si sice vzala na skoro dva měsíce pauzu, a tak v květnu musí vzít fanoušci ženského golfu za vděk alespoň nižší LET Access. Hned první akce ve Švýcarsku je ale pro české fanoušky nesmírně zajímavá, hrát ji totiž bude hned pět Češek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení