Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  156

  Zprávy

  SENZACE! Klára Spilková vyhrála turnaj LET v Maroku

  16. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Nepovedená sezona 2016 je zapomenuta, Klára Spilková hraje životní golf a připisuje si premiérové vítězství mezi profesionálkami! Díky senzačnímu finálovému kolu za 66 ran (-6) vyhrála Lalla Meryem Cup s celkovým skóre -8 o ránu před Norkou Suzann Pettersen.

 • Klára Spilková
  157

  Zprávy

  Rozjetou Spilkovou přibrzdil dabláč, přesto si v Maroku polepšila

  15. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Kára Spilková měla parádně rozehrané třetí kolo Lalla Meryem Cupu v Maroku. V jeho samém závěru atakovala první příčku, double bogey na poslední jamce ale euforii trochu přibrzdilo. Přesto je na své premiéře na Ladies European Tour v sezoně blízko umístění v TOP 10.

 • Klára Spilková
  158

  Zprávy

  Spilková si pohoršila, stále se ale drží v Maroku v TOP 10

  14. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělou výchozí pozici má Klára Spilková před svým prvním víkendem na Ladies European Tour v roce 2017. Na marockém Lalla Meryem Cupu si sice po druhém kole oproti tomu prvnímu pohoršila, přesto se stále drží v elitní desítce. Po 36 jamkách je na skóre -1.

 • Klára Spilková
  159

  Zprávy

  Spilková si polepšila a je v TOP 5, Koželuhová propadla

  1. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  O dvě rány si v sobotu polepšila Klára Spilková na Terre Blanche Ladies Open a s celkovým skóre -3 se posunula o dvě příčky na dělenou pátou pozici. S turnajem se naopak po dvou kolech rozloučila Eva Koželuhová, která v sobotu ve Francii naprosto propadla.

 • Klára Spilková
  160

  Zprávy

  Klára Spilková trefila páté eso v životě, sezonu začíná ve Francii

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  Stejně jako před rokem i letos zahájí Klára Spilková sezonu ve Francii na turnaji nižší série LET Access. Do akce pak vkročila pravou nohou, když během tradičního Pro-Am zahrála páté hole-in-one v kariéře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení