Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  16

  Zprávy

  SENZACE! Váňová získala kartu na Ladies European Tour

  20. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Před rokem jí ještě plná karta na Ladies European Tour o fous unikla, letos si ale Šideri Váňová v Maroku její zisk ve finálovém kole závěrečné fáze Q-school pohlídala. Na hřišti PalmGolf došla ve středu v paru a v době dohrání jí patřila dělená 18. pozice.

 • Šideri Váňová
  17

  Zprávy

  Divoká jízda Váňové. Karta na LET je blízko!

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen jediné dobré kolo dělí Šideri Váňovou od získání karty na Ladies European Tour. Po čtyřech z pěti kol Q-school je v Maroku na děleném 16. místě se skóre -5. Kartu na příští sezónu přitom získá 25 nejlepších hráček. Lucie Hinnerová neprošla cutem.

 • Šideri Váňová
  18

  Zprávy

  Váňová sahá po kartě na LET, Hinnerová ztrácí

  18. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Opět po roce je Šideri Váňová v kvalifikační škole blízko zisku plné karty na Ladies European Tour. V Maroku je po třech z pěti kol se skóre -4 na děleném 16. místě, když karta čeká na 25 nejlepších hráček. Mezi ty se naopak s největší pravděpodobností nedostane Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  19

  Zprávy

  Skvělá Váňová je po dvou kolech Q-school LET na postup

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová zahrála parádní druhé kolo (68 ran, -4) na Q-school Ladies European Tour a po dvou kolech je v Maroku na děleném 22. místě s průběžným skóre -2. To by v tuto chvíli na postup těsně stačilo. Lucie Hinnerová dělí po neděli 61. příčku.

 • Šideri Váňová
  20

  Zprávy

  Češkám se úvod příliš nevyvedl, ale šance na LET žije

  16. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Ani jedna z českých hráček startujících na Q-school Ladies European Tour v Maroku nefiguruje po prvním kole mezi pětadvacítkou postupujících. Jak Lucie Hinnerová, tak Šideri Váňová však neztrácí mnoho, aby nemohly stále pomýšlet na to, že si příští rok zahrají nejvyšší evropskou túru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení