Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  16

  Bleskovky

  Váňová finále pokazila a je třetí, postupuje i Hinnerová

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová vedla na turnaji 1. fáze Q-school v Maroku po prvním, druhém i třetím kole. Po tom finálovém už ale na špici nefiguruje. Nevadí to, v této fázi kvalifikační školy Ladies European Tour jde především o postup, na který dosáhla. Stejně jako Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  17

  Zprávy

  Váňová drží na Q-school vedení, Hinnerová v problémech

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  I po třetím kole má turnaj první fáze letošní kvalifikační školy na marockém hřišti Palmgolf stejnou vedoucí hráčku. Je jí česká profesionálka Šideri Váňová, která tak v neděli zabojuje o celkové turnajové vítězství. Lucii Hinnerovou naopak čeká boj o postup.

 • Šideri Váňová
  18

  Zprávy

  Váňová drží na Q-school vedení, daří se i Hinnerové

  17. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Ve své parádní jízdě v první fázi letošní kvalifikační školy Ladies European Tour pokračovala i v pátek Šideri Váňová. Ta drží v polovině turnaje na marockém hřišti Palmgolf první příčku, postupové místo do finálové fáze pak drží také Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  19

  Zprávy

  Váňová s Hinnerovou opět zkouší štěstí v Q-school LET

  15. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco Klára Spilková s Karolínou Vlčkovou budou již koncem listopadu bojovat o plnou kartu na LPGA, v rámci Ladies European Tour by rády plný status konečně získaly Šideri Váňová s Lucií Hinnerovou. V tomto týdnu k tomu musí udělat první krok v Maroku.

 • Klára Spilková
  20

  Bleskovky

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková v Indii

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková prožila v Indii další parádní turnaj. Po vítězství v Maroku a děleném devátém místě z Francie si v minulém týdnu v Indii připsala své letošní třetí TOP 10, když skončila dělená šestá. A to je ten nejlepší možný doping před blížící se finálovou fází Q-school LPGA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení