Články na téma: Ladies European Tour

 • Petr Gál
  16

  Zprávy

  Na European Tour hrají dva Češi, Matuš níže a tři Češky na LETAS

  6. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco v minulém týdnu si dali čeští golfisté na evropské scéně po domácím turnaji na Kuňce lehké volno, v tomto týdnu se představí jak na European Tour, tak Challenge Tour. A české vlajky budou vlát také na LET Access Series, na které si zahrají tři české golfistky.

 • Konopiště Radecký
  17

  Bleskovky

  Na Konopišti se představí 25 Češek, Spilková bude chybět

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem 25 českých golfistek si zahraje v příštím týdnu turnaj série LET Access na Konopišti. K sedmnácti již dříve oznámeným jménům přibylo po pátečním uzavření přihlášek dalších osm.

 • Šideri Váňová
  18

  Bleskovky

  Váňová slaví další cut na LET, skončila na děleném 26. místě

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Úvod sezony podle vlastních slov obětovala změnám ve své hře a v posledních týdnech se to Šideri Váňové podle všeho vyplácí. Na Ladies European Tour si připsala druhý cut v řadě, když na francouzském Jabra Ladies Open obsadila dělenou 26. příčku.

 • Michelle Wie
  19

  Zprávy

  Ženský golf v Evropě blízko smrtelné křeči. Pomůže Wie?

  16. května 2018 – Honza Fait

  Tohle už vážně přestává být legrace. Ladies European Tour, nejvyšší evropská ženská golfová série, je pravděpodobně v nejhorší situaci za 40 let své existence. Stále více hráček začíná hledat jiná golfová útočiště, některé dokonce jinou práci. A nikdo netuší, zda bude líp.

 • Šideri Váňová
  20

  Zprávy

  Váňová obětovala start sezóny, ale sehnala peníze: Chci do Ameriky!

  16. května 2018 – Petr Vlček

  Šideri Váňová za sebou má začátek přelomové sezóny, kdy je majitelkou plné karty na Ladies European Tour. Výsledkově se jí moc nepovedl, i když sama říká, že kvůli úpravám švihu počítala s tím, že první turnaje obětuje. Velmi ji však limituje malý počet LET turnajů, a tak sní jako většina Evropanek o Americe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení