Články na téma: Ladies European Tour

 • Tereza Melecká
  21

  Zprávy

  Skvělá Melecká se berdíkem na poslední jamce udržela v TOP 10

  22. června 2018 – Honza Fait

  Hřiště v Golf de Lavaux si v pátek na hráčky připravilo skutečně těžkou zkoušku. Ve finálovém kole dalšího turnaje LETAS se pod par dostaly jen tři z nich, Tereza Melecká mezi nimi bohužel nebyla. Přesto se udržela v elitní desítce a slaví další velký úspěch!

 • Šideri Váňová
  22

  Bleskovky

  Váňové došly síly, v Thajsku po kapačkách na cut nedosáhla

  22. června 2018 – haf

  Ve čtvrtek ještě dokázala Šideri Váňová na turnaji Ladies European Tour s nepřízní osudu bojovat, v pátek jí ale došly síly. Poté, co před startem turnaje v Thajsku prodělala podle všeho infekci z jídla nebo vody, skončila na výsledku +10 a cutem do víkendových kol neprojde.

 • Tereza Melecká
  23

  Zprávy

  Melecká hrála v paru a drží TOP 10, profesionálky opět končí

  21. června 2018 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká to má na dalším turnaji LETAS skvěle rozehrané i po 2. kole. Na švýcarském Lavaux Ladies Championship se před pátečním finálovým kolem drží v elitní desítce na děleném sedmém místě. České profesionálky na turnaji končí.

 • Šideri Váňová
  24

  Bleskovky

  Váňová byla v nemocnici, v Thajsku začala kolem v paru

  21. června 2018 – haf

  Poté, co se Šideri Váňová oklepala z nepříjemnosti v podobě odcizení golfového vybavení, musela řešit další trable před turnaje Ladies European Tour v Thajsku. V Pattayi totiž den před startem turnaje skončila v nemocnici, na jejím prvním kole se to ale podle výsledku příliš nepodepsalo. Zahrála totiž slušné kolo v paru a dělí 24. místo.

 • Lucie Hinnerová
  25

  Zprávy

  Hinnerová si postupně plní sny: Chci zkusit q-school naplno

  21. června 2018 – Honza Fait

  Od tohoto roku může konečně veškeré své úsilí směřovat na golf. Lucie Hinnerová v únoru zvládla státnice a ukončila jednu etapu svého života. S tou další, golfovou, sice začala už hodně dávno, ale až nyní ji nelimitují žádné další povinnosti. I proto je rozhodnutá se dostat na Ladies Europaen Tour a obětovat tomu vše. Minimálně jednou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení