Články na téma: Ladies European Tour

 • Lucie Hinnerová
  21

  Bleskovky

  Do boje o Ladies European Tour jdou také 2 Češky

  15. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Stejně jako ve finálové fázi Q-school LPGA i v závěrečné bitvě o karty na Ladies European Tour se představí dvě české hráčky. Jen místo Kláry Spilkové a Karolíny Vlčkové to budou Šideri Váňová a Lucie Hinnerová. První kolo startuje už v sobotu!

 • Klára Spilková
  22

  Bleskovky

  Spilková cítí sílu a vyzývá své fanoušky: Pište mi své příběhy

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si už užívá zasloužené dovolené, kam se odebrala rovnou z posledního turnaje sezóny v Dubaji. Na svém oficiálním facebookovém účtu poděkovala sponzorům a fanouškům, které vyzvala, aby jí napsali své příběhy, kterými se nechá inspirovat.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Spilková po životní sezóně: Zažili jsme nezapomenutelný rok

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Omega Dubai Ladies Classic byl poslední turnaj Kláry Spilkové v roce 2017. Zakončila ho 36. místem, ale co je podstatnější, ve své životní sezóně skončila čtvrtá v celkovém pořadí Order of Merit Ladies European Tour, což je fantastický výsledek nejen pro ní, ale i pro celý český golf.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Spilková se rozloučila s životní sezónou kolem za -2

  9. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Sezóna Kláry Spilkové skončila. Na finále Ladies European Tour v Dubaji zahrála poslední kolo stejně jako to první, tedy za výborných 70 ran, což pro ni znamená dělené 36. místo. V celkovém pořadí Order of Merit 2017 jí patří skvělé 4. místo.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Spilková zahrála v Dubaji dva dabláče a opět klesla

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková má za sebou nepříliš vydařené třetí kolo na sezónním finále Ladies European Tour v Dubaji. Oproti prvním dvěma rundám, po kterých pohodlně prošla cutem, zahrála poprvé nad par hřiště a klesla na konec čtvrté desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení