Články na téma: Ladies European Tour

 • Michal Pospíšil
  21

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

  6. července 2018 – pv

  Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

 • Lucie Hinnerová
  22

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.

 • Kateřina Vlašínová
  23

  Zprávy

  Paráda! Vlašínová skončila v Belgii na LETASce v TOP 10

  30. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová uhrála skvělý výsledek na turnaji LET Access Series v Belgii. V Antverpách na Belfius Ladies Open skončila po třech kolech na skóre +2, což pro nejlepší amatérku turnaje znamená konečné deváté místo.

 • Kateřina Vlašínová
  24

  Zprávy

  Senzační Vlašínová je v TOP 5! Cut mají další dvě Češky

  29. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová má skvěle rozjetý turnaj LET Access Series v Belgii. Nejenže po dvou kolech prošla cutem, ale je na dělené pátém místě se ztrátou čtyř ran na vedení. Na cut dosáhly další dvě Češky. Totéž se naopak nepodařilo Janu Cafourkovi na Challenge Tour.

 • Kateřina Vlašínová
  25

  Zprávy

  Vlašínová září v Belgii, Cafourka s Dědkem čeká boj o cut

  28. června 2018 – pv

  Celkem osm českých hráčů a hráček se ve čtvrtek představilo v prvních kolech na obou evropských druholigových túrách. Až na jednu výjimku se nikomu příliš nedařilo. Pouze amatérka Kateřina Vlašínová je na LETASce v Belgii dělená čtrnáctá jednu ránu od TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení