Články na téma: Ladies European Tour

 • Linn Grant
  21

  Bleskovky

  Kvalifikovala se na US Open, pak letěla na test z matiky

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  Švédský golf má podle všeho další golfovou hvězdu, tentokrát mezi ženami. Teprve 18letá Linn Grant v pondělí naprosto jednoznačně ovládla kvalifikaci na US Women’s Open, po které však měla naspěch. Musela totiž rychle domů, v úterý ráno ji čekaly povinnosti ve škole.

 • Noemi Jimenez
  22

  Bleskovky

  OBRAZEM: Golfová kráska, která porazila muže, míří k vrcholu

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Noemi Jimenez, to jméno si moc dobře zapamatujte! Předpokládáme ale, že především pánové s tím problém mít nebudou... Španělská golfová kráska dál míří směrem k vrcholu, když si v minulém týdnu připsala své první vítězství na LET Access Series.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Spilková letí do Ameriky, získala pozvánky na LPGA

  10. května 2018 – Honza Fait

  Kritickou situaci ohledně turnajů na Ladies European Tour se Kláře Spilkové podařilo vyřešit skvěle. Společně se svým týmem získala sponzorské pozvánky na turnaje LPGA, v zámoří si tak letos nezahraje pouze majory, ale i normální turnaje. A to už v příštím týdnu!

 • Patricie Macková
  24

  Zprávy

  Macková útočila na LETAS na TOP 10, polepšila si i Vítů

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Báječný turnaj prožily na LET Access Series české amatérky Patricie Macková a Gabriela Roberta Vítů. Také ve finálovém kole VP Bank Ladies Open 2018 se dostaly pod par hřiště a v leaderboardu si polepšily - Macková místo za TOP 10, Vítů do třetí desítky.

 • Gabriela Roberta Vítů a Patricie Macková
  25

  Zprávy

  Amatérky lepší profesionálek! Na LETAS daly cut Macková a Vítů

  5. května 2018 – GolfExtra.cz

  Opět se ukázalo, že český golf se zatím může opírat především o ženy. Tedy, v tomto případě ještě spíše o dívky. Na turnaji LETAS totiž po senzačních výsledcích ve druhém kole prošly cutem amatérky Patricie Macková a Gabriela Roberta Vítů. Profesionálky naopak končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení