Články na téma: Ladies European Tour

 • Tereza Melecká
  26

  Zprávy

  Melecká hrála v paru a drží TOP 10, profesionálky opět končí

  21. června 2018 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká to má na dalším turnaji LETAS skvěle rozehrané i po 2. kole. Na švýcarském Lavaux Ladies Championship se před pátečním finálovým kolem drží v elitní desítce na děleném sedmém místě. České profesionálky na turnaji končí.

 • Šideri Váňová
  27

  Bleskovky

  Váňová byla v nemocnici, v Thajsku začala kolem v paru

  21. června 2018 – haf

  Poté, co se Šideri Váňová oklepala z nepříjemnosti v podobě odcizení golfového vybavení, musela řešit další trable před turnaje Ladies European Tour v Thajsku. V Pattayi totiž den před startem turnaje skončila v nemocnici, na jejím prvním kole se to ale podle výsledku příliš nepodepsalo. Zahrála totiž slušné kolo v paru a dělí 24. místo.

 • Lucie Hinnerová
  28

  Zprávy

  Hinnerová si postupně plní sny: Chci zkusit q-school naplno

  21. června 2018 – Honza Fait

  Od tohoto roku může konečně veškeré své úsilí směřovat na golf. Lucie Hinnerová v únoru zvládla státnice a ukončila jednu etapu svého života. S tou další, golfovou, sice začala už hodně dávno, ale až nyní ji nelimitují žádné další povinnosti. I proto je rozhodnutá se dostat na Ladies Europaen Tour a obětovat tomu vše. Minimálně jednou.

 • Tereza Melecká
  29

  Zprávy

  Jízda Melecké pokračuje! Ve Švýcarsku na LETAS je třetí

  20. června 2018 – haf

  Česká amatérka Tereza Melecká má aktuálně senzační formu! Poté, co skončila v minulém týdnu na domácím turnaji LET Access Series na Konopišti na fantastickém děleném druhém místě, rozehrála skvěle i další akci ve Švýcarsku. Po prvním kole totiž dělí třetí příčku.

 • Šideri Váňová
  30

  Zprávy

  Mrůzka s Matušem čeká Skotsko. Váňová popíjí v Thajsku kokos

  20. června 2018 – pv

  V příštích dnech budou mít čeští golfoví fanoušci opět co sledovat. Hned osm domácích hráček a hráčů se v různých koutech světa chystá na starty ve třech různých profesionálních sériích. Navíc Karolína Vlčková čeká, jestli ji zdraví pustí do dalšího turnaje Symetra Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení