Články na téma: Ladies European Tour

 • Šideri Váňová
  26

  Zprávy

  Naprostá bomba! Váňová si uhrála British Open, i s nalezenými holemi

  31. července 2018 – Honza Fait

  Skvělé dny českého golfu pokračují! Šideri Váňová se senzačně kvalifikovala na letošní Ricoh Women's British Open a na čtvrtém letošním ženském majoru doplní už jistou českou účastnici Kláru Spilkovou. Navíc se našly její ukradené hole.

 • Klára Spilková
  27

  Bleskovky

  Spilkové generálka na Open nevyšla, ve Skotsku cut nedala

  27. července 2018 – haf

  První letošní turnaj Ladies Europaen Tour na evropské půdě Kláře Spilkové nevyšel. Na ASI Ladies Scottish Open v Gullane neprojde se skóre +3 cutem, před Ricoh Women's British Open v příštím týdnu tak bude mít volný víkend. Za hranicí cutu zaostala o dvě rány.

 • Klára Spilková a Tom Watson
  28

  Bleskovky

  Spilková mezi legendami. Zahrála si s šampionem Czech Masters

  25. července 2018 – haf

  Je to k nevíře, ale až koncem července čeká v tomto týdnu Kláru Spilkovou první letošní turnaj Ladies European Tour v Evropě. Od čtvrtka se představí na ASI Ladies Scottish Open, ještě před tím se ale zúčastnila charitativní akce Garyho Playera ve Wentworthu.

 • Michal Pospíšil
  29

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou si pohoršily. Pospíšil naopak zaútočil

  6. července 2018 – pv

  Lucie Hinnerová s Hanou Ryškovou mají za sebou finále turnaje LET Acces Series s dlouhým názvem Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open. Obě si oproti druhému kolu mírně pohoršily a skončily od sebe v rozestupu jediné rány.

 • Lucie Hinnerová
  30

  Bleskovky

  Hinnerová s Ryškovou daly cut, Pospíšil začal parem

  5. července 2018 – haf

  Dvě české golfistky si zahrají finálové kolo dalšího turnaje LETAS. Na Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open prošly cutem profesionálka Lucie Hinnerová a amatérka Hana Ryšková. Hraje se i Pro Golf Tour, které se účastní Michal Pospíšil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení