Články na téma: Ladies European Tour

 • Kateřina Vlašínová
  31

  Zprávy

  Paráda! Vlašínová skončila v Belgii na LETASce v TOP 10

  30. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová uhrála skvělý výsledek na turnaji LET Access Series v Belgii. V Antverpách na Belfius Ladies Open skončila po třech kolech na skóre +2, což pro nejlepší amatérku turnaje znamená konečné deváté místo.

 • Kateřina Vlašínová
  32

  Zprávy

  Senzační Vlašínová je v TOP 5! Cut mají další dvě Češky

  29. června 2018 – pv

  Kateřina Vlašínová má skvěle rozjetý turnaj LET Access Series v Belgii. Nejenže po dvou kolech prošla cutem, ale je na dělené pátém místě se ztrátou čtyř ran na vedení. Na cut dosáhly další dvě Češky. Totéž se naopak nepodařilo Janu Cafourkovi na Challenge Tour.

 • Kateřina Vlašínová
  33

  Zprávy

  Vlašínová září v Belgii, Cafourka s Dědkem čeká boj o cut

  28. června 2018 – pv

  Celkem osm českých hráčů a hráček se ve čtvrtek představilo v prvních kolech na obou evropských druholigových túrách. Až na jednu výjimku se nikomu příliš nedařilo. Pouze amatérka Kateřina Vlašínová je na LETASce v Belgii dělená čtrnáctá jednu ránu od TOP 10.

 • Klára Spilková
  34

  Zprávy

  Spilkovou čeká major, Cafourka Dánsko a 6 Češek na LETAS

  27. června 2018 – pv

  Klára Spilková má před sebou další vrchol sezóny. V Kildeer ve státě Illinois hraje druhý major sezóny KPMG Women's PGA Championship, kde touží na rozdíl od US Open projít cutem. Jan Cafourek se chystá na svůj další start na Challenge Tour a LETASka má ve startovní listině hned šest Češek. Tereza Melecká však tentokrát chybí.

 • GolfSixes
  35

  Bleskovky

  Další pokus muži vs. ženy. Golfovou bitvu pohlaví uvidí Jordánsko

  27. června 2018 – haf

  Už v příštím roce se na jednom hřišti v rámci jednoho turnaje znovu utkají muži proti ženám. A opět je za snahou spojit mužský a ženský golf Evropa, konkrétně tři série Challenge Tour, Staysure Tour a Ladies European Tour. Každá vyšle do boje 40 hráčů, respektive hráček.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení