Články na téma: Ladies European Tour

 • Klára Spilková
  31

  Zprávy

  Parádní finiš Spilkové, na Pláži se zlepšila a prošla cutem

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si na svém prvním turnaji v roce 2018 zahraje i víkendová kola. Rozhodl o tom skvělý závěr druhé rundy, po které je na australském Oates Vic Open na přelomu třetí a čtvrté desítky. Na vedoucí Australanku Minjee Lee ztrácí deset ran.

 • Klára Spilková
  32

  Bleskovky

  Spilková začala senzačně, pak se trápila. Bude bojovat o cut

  1. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lepší vstup do nové sezony si nemohla přát, bohužel to trvalo jen pár minut. Na svých prvních dvou jamkách Oates Vic Open sice zahrála Klára Spilková birdie, na druhé devítce to však byl často neúspěšný boj a v pořadí se propadla na průběžné dělené 77. místo.

 • Klára Spilková
  33

  Zprávy

  Spilková letí k protinožcům, chce zkusit i Open na LPGA

  25. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Teprve podruhé v kariéře odstartuje Klára Spilková svou sezonu v Austrálii. V pátek se tak vydá na cestu k protinožcům, kde má v plánu odehrát dva turnaje Ladies European Tour a také zkusit štěstí v kvalifikaci na ISPS Handa Women's Australian Open ze série LPGA.

 • Casa Serena LETAS
  34

  Bleskovky

  Turnaj LETAS se stěhuje. Z Casa Sereny na Konopiště

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Pouhý rok podle všeho vydržel turnaj nižší ženské profesionální série LETAS na Casa Sereně. Česká golfová federace, která za pořádáním akce stojí, totiž oznámila, že se druhý ročník bude konat na Konopišti. Navíc v jiném termínu a to o týden dříve.

 • Šideri Váňová
  35

  Zprávy

  Šťastná Váňová po postupu na LET: Začíná mi nová cesta

  21. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Příští rok nebudeme na nejvyšší ženské evropské túře fandit jenom jedné, ale hned dvěma českým profesionálkám. Vedle Kláry Spilkové se na Ladies European Tour bude bít i Šideri Váňová, které po středeční postupu začala nová životní etapa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení