Články na téma: Ladies European Tour

 • Tereza Melecká
  31

  Komentáře

  Konopiště LETAS sluší. A LETAS sluší Česku

  19. června 2018 – Honza Fait

  V minulém týdnu se už druhým rokem konal v Česku turnaj LET Access Series pod patronátem České golfové federace. Začínající tradice ukazuje, že má smysl. Možná větší, než u nás pořádat turnaj nejvyšší kategorie Ladies European Tour.

 • Tereza Melecká
  32

  Zprávy

  Skvělá Melecká! Na Konopišti skončila druhá, vyhrála Španělka

  16. června 2018 – Honza Fait

  Na vítězství sice nedosáhla, přesto si Tereza Melecká připsala letošní nejlepší české umístění na LETAS. Na AXA Czech Ladies Challenge obsadila dělenou druhou příčku, když se skóre -8 zaostala za vítěznou Španělkou Carmen Alonso o tři rány.

 • Sarah Hricíková
  33

  Zprávy

  Melecká se na LETAS dál drží na špici, cut vybojovala i Hricíková

  15. června 2018 – Honza Fait

  Jak tenká je v golfu hranice mezi úspěchem a neúspěchem se opět ukázalo v pátek na Konopišti. Ještě tři flighty před koncem druhého kola postupovalo cutem do toho finálového na AXA Czech Ladies Challenge ze série LETAS osm českých hráček, nakonec to ale daly pouze dvě. Amatérky Tereza Melecká a Sarah Hricíková (na snímku).

 • Tereza Melecká
  34

  Zprávy

  LETAS na Konopišti vede Melecká, Váňové hole (ne)chyběly

  14. června 2018 – Honza Fait

  Domácí turnaj série LET Access rozehrála naprosto senzačně amatérka Tereza Melecká, která je po prvním kole AXA Czech Ladies Challenge za 67 ran (-5) v samostatném vedení. Pod par se z českých hráček dostala ve čtvrtek na Konopišti ještě profesionálka Šideri Váňová, která přitom do turnaje musela s náhradními holemi.

 • Tereza Melecká
  35

  Zprávy

  Melecká na Konopišti září a vede: Kdybych hrála o peníze, jsem nervózní

  14. června 2018 – Honza Fait

  Naprosto senzačně vstoupila do turnaje LET Access Series na Konopišti česká amatérka Tereza Melecká. Díky čistému kolu s pěti berdíky se po dohrání dopoledních flightů ujala na AXA Czech Ladies Challenge senzačního vedení. Sama to přitom ani nevěděla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení